Użytkownik dnia | User of the day | UOFD

Zaczęty przez ethan72, 22 Kwiecień 2006, 10:48

KrzychuP

no pewnie  ;D ARRR!!

TJM

Przejrzałem właśnie pocztę z całego tygodnia i widzę mojego pierwszego UOTedeja - w yoyo  ;D Szkoda że kilka dni za późno, bo zrobiłbym screena pamiątkowego.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

ja uz sobie dałem siana ze screenami. Trzymam tylko tego z Boincstats

Bober

Ale pierwszy raz to pierwszy raz  ;)

Gratulujemy!

Troll81

#684
taaaaa. pierwszy raz siem zawsze pamieta :D

Dziś dostałem 100 UotD :D jubileusz normalnie :D

KrzychuP

Nikt nie zauważył, to się sam pochwalę.
W dniu wczorajszym wskoczyłem na pierwsze miejsce na świecie w liczbie UOTD.
Na razie exe quo razem z dotychczasowym liderem UBT - Mikeejones.
Ale czuję już oddech konkurencji na plecach, bo po piętach drepczą mi RAD-Poland i Aleksander Parkitny (czyli nasz Troll81).

Troll81

jak bedziesz na 1 nie ex-equo to bedziem gratulować :D

RAD-Poland

gratki

na razie przestałem kasować profile, także dużego zagrożenia z mojej strony nie ma  8), to już była przesada co kilka dni UoTD w tych samych projektach
(niech się trochę UoTD'y wymieszają i inni mają szansę podbić swoją ilość UoTD)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

KrzychuP

Ja na razie nie mam czasu na bieżące resetowanie profili, ale jakoś się dzieje.
Wydaje też mi się, że w nie których projektach troszkę zmieniły się zasady przyznawania tytułu (bo już tak często nie zostaję UOTD  ;) )
Były takie, że dostawało się tytuł maks. w ciągu kilku dni od zresetowania profilu.

Troll81

w końcu admini stron zrobią tak że pół roku będzie się czekać na kolejny UOTD :D bo system z resetowaniem polega na zdejmowaniu swojego profilu z tak zwanej blacklisty.

KrzychuP

Można zatem śmiało stwierdzić, że przyczyniamy się do rozwoju systemu przyznawania tytułów UOTD.
Pytanie nurtuje mnie tylko następujące. Jak długo "normalnie" pozostaje się na blackliście...

RAD-Poland

dobre pytanie w sumie do TJM

- prawdopodobnie konfigurowalne przez admina pojektu
- po szybkim przeglądzie wygląda, że pozostaje się na "blackliście" kilka miesięcy

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

KrzychuP

pewnie aż wyczerpie się whitelista
więc łatwiej zdobyć tam gdzie mniej uczestników w projekcie

Troll81

#693
po wpisaniu na blacklistę po jakimś czasie znów trafiasz na white. I jest to chyba zależne od ilości userów w projekcie. Natomiast userzy z whitelist są losowani. DLatego np tak trudno zostać UotD w Seti :D

Dziś zdobyłem 1 miejsce w UotD z ilością 109 wianuszków :D

Dziś zblizyliśmy się na mniej niż 50 wianuszków do Uk Boinc Team. Pomóżcie koledzy pokonać angoli.

Pozostało już 37 wianków

emik

ostatnio zauważyłem, że tytuł UoTD w Sudoku ciągle tylko zmienia się między mną, Krzychem i Trollem ;D i pniemy się w górę


Pigu

kurcze, nie zapomnę, zrobię profile, kurcze przypomnijcie mi jutro w spamerskim wątku ok 11-12

emik

ja ci nie przypomnę bo będę w pracy


Troll81


KrzychuP


Grzes


Pigu

no i jest już pierwszy owoc moich działań (pomijając falstarta z niestałym LHC)

powiedzcie jak zrobić profil w cosmo - coś się tam sypie i nie mogę wpisywać liter w captcha >:(

michaou

Krzychu P. został użytkownikiem  dnia   .. tutaj  http://www.rechenkraft.net/yoyo/

;D

Pigu

i w qmc również - przejął zaraz po mnie :P

PBT_marian_boss

Po raz pierwszy :) łza się w oku kręci.

CytatData   20 września 2008
Congratulations!
You've been chosen as the yoyo@home user of the day!
Your profile will be featured on the yoyo@home website for the next 24 hours.

KrzychuP


emik

Teraz wystarczy tylko poczekać i zobaczycie, że Pigu wymyśli jakiś myk i tylko on będzie zgarniał tytuły


Pigu

myk już obmyśliłem, teraz będę testował :D

Pigu

i cyk - 2 wianuszki - chyba działa :D

KrzychuP

Ty przebiegła świnio

Bober

Pigu tylko pamiętaj, że za bycie uotd w 1 projekcie przez kilka dni pod rząd dostaje się 1 punkt - za pierwszy.

KrzychuP

Jak już zdobędziesz pierwsze miejsce, to może byś pomógł kolegom.  ;)

Pigu

#711
Cytat: Bober w 24 Wrzesień 2008, 12:34
Pigu tylko pamiętaj, że za bycie uotd w 1 projekcie przez kilka dni pod rząd dostaje się 1 punkt - za pierwszy.
ok - będę więc brał co drugi dzionek

edit: no lada moment dociśniemy UK BOINC - jeszcze 7uotd do wyrównania

edit2: no i stało się  :D panowie sukces, B@P na pozycji 4tej

Troll81

właśnie przegonilim brytoli. Brawa dla teamu. Pigu widze że nas dzielnie wspierasz :D

Do germańców zostało nam niecałe 200 wianków. Sprężać się drużyna. :D

Bober

W ogóle możne profile oceniać tj. kliknąć "i like this profile" lub nie. Ciekawe czy takie bardzo popularne profile mają większe szanse? Może się pobawimy?  ;D

Troll81

bober odpali skrypta do klikania?? a tak na serio to chyba nie ma znaczenia. Trzaskać wianki drużyna gonim na 1 miejsce

KrzychuP

jak Piguś zdradzi nam swój sekret, to szybko dogonim czołówkę  ;)

Pigu

na temat "i like" może TJM się wypowie, ja nie wiem

a sekrecik coś mi wczoraj nie zadziałał i tylko jedno uotd było, muszę dalej testować   :(

Troll81

sekrecik to:

Liczyć w jak największej ilości projektów (liczyć czyli pobierać i odsyłać próbki), bo nie dostaniesz wianka przy RAC=0
Resetować profile

po jakimś czasie zobaczysz w których projektach dostajesz najwięcej wianków, skupić się na tych projektach (reszcie ustawić niższy share) i potem to już tylko zbierać wianki i resetować profile. Możecie dla przykładu zobaczyć w których projektach zgarnąłem najwięcej wianków :D

Pigu

już założyłem w sudoku :ph34r:

Troll81

załuż we wszystkich :D to naprawdę pomaga :D