Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Niepołączone konto w BOINCstats

Zaczęty przez Michau23, 03 Marzec 2016, 17:46

Michau23

Coś sknociłem i nie wie jak naprawić  :wacko:
Problem widać w moim podpisie na forum, tzn. BOINCstats nie połączył automatycznie projektu WCG do konta z resztą projektów.
W sumie to tylko taki bajer, ale fajny  ;)
Ktoś może poradzić jak połączyć te dwa konta? Zawsze automatycznie się to działo, nawet nie wiem jak


krzyszp

Jeżeli użyłeś tych samych adresów email we wszystkich projektach, to za kilka dni samo się zsynchronizuje.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Michau23

O, to wiele wyjaśnia.
Mam nadzieję, że po zmianie emaila BOINCstats zacznie liczyć to pod główne konto.
Dzięki wielke  :)


c_RaSz

Cytat: Michau23 w 03 Marzec 2016, 17:46Ktoś może poradzić jak połączyć te dwa konta? Zawsze automatycznie się to działo, nawet nie wiem jak
Jak zmieniłeś e-adres na właściwy dla pozostałych projektów, to zajrzyj na link -> Listę projektów, wybierz ten podejrzany (o złe ustawienia) projekt, i stąd kliknij / w zajrzyj na jego stronę, tam powinien być link do twoich ustawień osobistych — o ile się zalogowałeś, oczywiście. Wejdź w niego, i zobacz, czy są inne Twoje projekty. Jeśli ich nie ma, to nadal coś jest nie halo...
Czyli nadal musisz szukać  :wth:  rozwiązania...
Pozdrawiam, i leeecę

stasieks

Zobacz na jego grafikę z boincstats. Konta się zsynchronizowały.

c_RaSz

No to gdy już piszę, to sam mam pytanko:
Zerkam w swoje konta na stronach poszczególnych projektów, i widzę ze zdziwieniem, że wygląda tak, jakbym miał zestaw dwóch wcieleń: w części projektów mam wyszczególnioną punktację za:
Rosetta@home ; Enigma ; Denis ; Cosmoilogy ; PrimeGrid
Ale nie ma za Universe oraz Einstein'a, które z kolei są jedynymi, jakie widzę u nich. Jakim cudem mogłem dokonać takiego rozdwojenia jaźni?
I jeszcze co do Denisa: czy on jest zamrożony :deadman: ? Bo jeden z moich PC-tów ma go mielić, ale pobiera tylko zapasowca... Szkoda mi tego, bo punktował przyzwoicie, a i sam temat mnie interesuje...

A zaś z innej beczki: niedługo dostukam do "solenizantów", bo mam już 215 874  "w kieszeniach"  :ahoy:
Pozdrawiam, i leeecę

Troll81

temat rzeka :D generalnie zalecam cierpliwość i ustawienie jednego adresu email we wszystkich projektach :D zsynchronizują się z czasem. Pomaga podłączenie na jednej maszynie wszystkich projektów i przeliczenie choćby jednej próbki dla każdego z nich. Zazwyczaj synchro trwa kilka dni. Mnie raz ponad miesiąc mieliło :D

tito

Cytat: c_RaSz w 04 Marzec 2016, 23:29
...
I jeszcze co do Denisa: czy on jest zamrożony :deadman: ? Bo jeden z moich PC-tów ma go mielić, ale pobiera tylko zapasowca... Szkoda mi tego, bo punktował przyzwoicie, a i sam temat mnie interesuje...

A zaś z innej beczki: niedługo dostukam do "solenizantów", bo mam już 215 874  "w kieszeniach"  :ahoy:

Główną się przegląda?
http://www.boincatpoland.org/denis-mozliwa-reaktywacja-przeciagu-2-tygodni/

Michau23

Dzięki za pomoc, jak widać działa  :D