Zastrzyki punktowe

Zaczęty przez AL, 08 Wrzesień 2006, 20:14

AL

W ostatnich dwóch dniach dostaliśmy dwa zastrzyki punktowe. Wczoraj  kilka tysięcy w BBC Climate, a przedwczoraj około 50 tyś. w samym Climacie. Ktoś wie skąd się to wzięło - skoro w ostatnich dniach nikt do nas nie doszedł w tych projektach? Wiem, że ostatnio zaczęli więcej za stróżki naliczać. Czy to oznacza, że projekty przeliczyły także wstecz wszystkie odesłane już strózki - i stąd te dodatkowe punkty?

bartsob5

ale sytacja wyglada na stabilna... w ostatnich 4 dniach ponad 50K... wiec jest obiecujaco...

Juras23

Ja liczę BBC na dwóch P4 HT. Wczoraj miałem najwyższy RAC w drużynie nieco ponadd 5800  (z czego 4957 to własnie BBC), a dziś 1800 stąd te zastrzyki na BBC. Był to jednen z moich 5 najlepszych dni ( konkretnie zajmuje miejsce 5 ) A te 50 kilo w Climate to jak przypuszczam ktoś dołączył lub odesłał całą jednostkę przeliczoną na beznetowcu, ale raczej to pierwsze.

AL

Cytat: "AL"...skoro w ostatnich dniach nikt do nas nie doszedł w tych projektach?...

Juras23

przyłączenito link do ostatnio przyłączonych - ale wiele do sprawy nie wnosi.


no i tutaj adres z aktualnymi skokami i punktami naszych członków. Jak widać w tygodniu się te 50 kilo uzbierało, szczególnie mocno dodał user Hawk będący na 1 miejscu.

Mchl

Za jakiś czas Gave powinien ze swojego tymczasowego beznetowca odesłać kawałek Climate. Dwa miesiące pracy, trochę punktów będzie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Gave

Cytat: "Mchl"Za jakiś czas Gave powinien ze swojego tymczasowego beznetowca odesłać kawałek Climate. Dwa miesiące pracy, trochę punktów będzie.

True.  8)  W chwili obecnej jest to 1100 godzin i ok 50%. A komp zostanie zasieciowany na przełomie września i pażdziernika. Nie chce mi się liczyć, ale mimo wszystko będzie to chyba mniej kredytów niż bym się spodziewał.   :wink: