Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Troll81


sknd


Szopler


sknd

w sumie jest dobrze, koło trzeciej ludzie rzucili się auta spod drzew przestawiać, bo szła burza, niestety przeszła trochę bokiem, ale polało ładnie, teraz znów pada, temperatura spadła tak że idzie dychać, a boinca w końcu, po raz pierwszy od paru dni, mogę puścić na 100%  :p_arr:

Troll81


AL


Szopler

Rano 12°C - chłodno, a przez wiatr wręcz zimno, ale idzie wytrzymać. BOINC odpalony na GPU po kilku dniach przerwy :).

Troll81


Szopler


Troll81


kva.pl

Jade jutro na wesele do Skierniewic :) Normalnie mam stresa chociaz to nie moje wesele :P

AL


Szopler


AL


kva.pl


Szopler


Troll81


kva.pl

Ja przed chwilą ale zaczęliśmy ten dzień bardzo wesoło  :whistle:

Szopler


kva.pl

No nie wiem, ja mam dziś nastrój na wygrywanie.

AL


kva.pl

Zdecydowanie. Dzis dostane odznake za 50mln z GPUGRIDA  :arrr:

AL


tito


Troll81

Alleluja i do przodu, trzeba siać  :attack: :attack: :attack: :attack:

AL


SzaMoT🍀

Licznik energii w "konia" mnie robi. Zauważyłem że bez obciążenia tarczka nadal ślimaczym tempem wiruje. Trza reklamacje zgłosić, (+- paręnaście kilowatów wychodzi na miesiąc przy wyłączonych bezpiecznikach za licznikiem). Czytałem w necie, że tarczka wykonuje po braku poboru 1 obrót do czarnego pola, w moim przypadku wiruje dalej.

W Y G R Y W A M - W Y G R Y W A M - W Y G R Y W A M  - W Y G R Y W A M

Troll81

jesteś pewien ze nie masz niczego wpiętego przed bezpiecznikami?

SzaMoT🍀

Jedynie co może być wpięte za licznikiem to energomiar nocnej taryfy (są plomby nie sprawdzę)

Szopler


Troll81


Szopler


kva.pl


Szopler


Troll81


Szopler


Troll81


Szopler


tito

A ja od najbliższego kontraktu (wrzesień) powinienem dostać podwyżkę.
I tak się zastanawiając, doszedłem do wniosku, że nie mam czego dołożyć do sprzętu BOINC, a wymiana też nie wchodzi w rachubę, bo nie ma nic sensownego w ofercie.
Nosi mnie z tego powodu :)

kva.pl

Mozesz w mojej flocie cos wymienic, ja nie mam tego problemu  XD