Łopatologia lub linki [javascript]

Zaczęty przez krzyszp, 13 Marzec 2007, 15:50

krzyszp

Witam

I na mnie przyszła pora szukać pomocy :x
Potrzebuję ("na wczoraj") jakiegoś dobrego linka do materiałów omawiających zdarzenia w javascript'ie.
Konkretnie, to temat formularzy obsługiwanych poprzez zdarzenia i zapisywania rezultatów do tablic...

Musze 3 skrypty zrobić dziś do północy i leżę, jak się szybko nie douczę  :oops:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

PBT_vergere

czy nadal szukasz pomocy ? gdzieś w kraju mam na dysku jakąś e-ksiązkę z javascriptem, jeśli Ci zależy poproszę ślubną i jak znajdzie zapodam link na rapidshara albo megaupload
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

krzyszp

Dzięki.
Z jednym plikiem się spóźniełem(receptury), jak możesz to wyślij na krzyszp(at-byleniespamowac)interia(dot)pl

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

PBT_vergere

plik waży prawie 5 mega moja poczta nie łyknie tak dużego plik,wiec jest wsadzony na http://www.megaupload.com/pl/?d=9X31OD8K



mam nadzieje ze pomoże

ps.Plik w celach edukacyjnych (po zapoznaniu się należy go skasować, aby nie podpaść prawu autorskiemu) :wink:
lub oczywiscie  zakupić wersje papierową  :lol:  :wink:
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

bartsob5

Cytat: "PBT_vergere"plik waży prawie 5 mega moja poczta nie łyknie tak dużego plik,wiec jest wsadzony na http://www.megaupload.com/pl/?d=9X31OD8K



mam nadzieje ze pomoże

ps.Plik w celach edukacyjnych (po zapoznaniu się należy go skasować, aby nie podpaść prawu autorskiemu) :wink:
lub oczywiscie  zakupić wersje papierową  :lol:  :wink:

yyyyyyy taaak... kocham takie strony ;)
tak na przyszlosc, polecam sie, bo jakby co, moge takie rzeczy spokojnie hostowac (to ze krotko jestem dostepny i mam slabe lacze to wada, ale takie pliki do 20MB moge spokojnie wam przetrzymywac;) )

krzyszp

Download idzie, a ja polecam poczte interii, bodajże 30 lub 50 MB na 1 mail.

Tak w ogóle, o chyba jakieś ftp dla nas postawie, bo łącze dość dobre, a jeden komp z linuksem się nudzi...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

PBT_vergere

Niestety polska poczta nie chodzi; zablokowane porty 110 i 25 i nie da się zrobić uwierzytelniania,
jedynie konto służbowe nie ma restrykcji na pliki wychodzące, dlatego musiałem korzystać z Megauploada

ftp? dobry pomysł :)
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.