Nowy podprojekt CLIMATE* Seasonal Attribution Project

Zaczęty przez TatOR, 02 Sierpień 2006, 13:14

TatOR

Dla zainteresowanych pojawił się nowy podprojekt CLIMATE http://attribution.cpdn.org/ Season Attribution Projekt, zajmujący się ekstremalnymi zjawiskami.
Zwróćcie uwage na wymagania:
Cytat
CPU: Pentium 4, 2.4GHz (or equivalent, or higher!) is the minimum CPU suggested to complete a single simulation in under 4 weeks if run continuously. Slower processors will take longer.
RAM: 1GB of RAM is suggested, as the simulation takes up typically between 150-450MB of memory.
Disk space: 500MB of hard disk space should suffice.
Supported platforms: Windows XP/2000/NT and Linux

Projekt jest naprawdę wymagający.
Hmm Ja już licze 8)

Simek

Może przed napisanem posta wypadało by spojrzeć na stronę główną lub na forum? <lmao> <roflo>



To na prawde nie boli ;)



!!!!!!!!!!!!!! UŻYWAJ OPCJI SZUKAJ!!!!!!!!!!!!!!



Projekt znany nam już od dawna XD - 10.03.06 23:53:08

Mchl

Heh. Kolega rzadko nas odwiedza, więc jak znalazł nowy projekt, to podzielił się z nami najszybciej jak tylko mógł. Warto docenić ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

TatOR


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

oj po co tyle czerwonego...aż oczy bolą.....no znalazł, powiedział i dobrze.....przynajmniej wiemy że ktoś jeszcze szuka...
LOL :roll:

symbiont

Zauwazyłem taką prawidłowość na polskich Forach, jeśli ktoś ma mniejszą wiedze w danym zakresie odemnie i odkrył ameryke tydzien po kolumbie należy go zgnoić. Wiem ze jest opcja szukaj itd. ale ja mimmo wszystko zalecam troszke więcej cierpliwości poczytajcie zagraniczne fora gdzie nawet osobom gorzej władającym angielskim i czesto stawiającym przerobione 100x pytania odpowiadają bardzo rzeczowo i wyczerpująco bez gnojenia. Wiem ze tu nikt o nic nie pytał ale troszke więcej uprzejmości nie zawadzi zwłaszcza ze ludzkie zachowanie przyciąga nowych porumowiczów a robienie z siebie wielkiego mózga poprzez wklejenie linka do opcji szukaj, lub wytknięcie komus błedu ortograficznego odgania forumowiczów, którzy ew. mogą odejśc z zespołu.
Pomyślcie - Główna ideą BOINC jest pomoc!
Pozdro

Simek

Domyślam sie, że do mnei był ten post skierowany ;)

Jeśli chodziło by o tydzien, to by sie nic nie stalo ale spojrz na daty ;)

10.03.06 - Data odkrycia projektu
02.08.06 - Data napisania postu

Różnica bagatela prawie 5 miesięcy :D

Aha i nie rozumiem po co sie odkopywuje ten temat :D

symbiont

Nie koniecznie do ciebie bo ty i tak nie byłeś drastyczny ;)
Bo pomysł na posta przyszedł mi po przeczytaniu całęgo wątku więc postatnowiłem sobie napisac co ja na ten temat mysle - pisząc to mysłałem o ogólnym przesłaniu dla wszystkich uzytkowników - zeby nie robić z siebie swiętoszka lub propagatora anarchizacji forum uważam, że karani słownie (w granicach rozsądku) lub w sposób ADMINistracyjny powinni być notoryczni pisarze niepotrzebnych postów lub wątów. Jakby nie patrzeć forum potrzebuje nowych userów wiec dajmy im szanse niech się wkrecą - jak bedąmieli 100 postów i pisać będą głupoty to wtedy warto pomyslec nad ich dalszym przeznaczeniem.
Pozdr dla wszystkich - wpierw czytajcie (dużo) potem piszcie - taka zdaje się byc konkluzja z tej dyskusji ;)

Mchl

Nikt tu na szczęście nikogo jeszcze nie zgnoił, chociaż może ta czcionka trochę za duża Simkowi wyszła ;)
Tator też trochę się zagapił ze swoim odkryciem, ale summa summarum, chyba nikomu nic złego się nie stało.

Najlepiej do wszystkiego zachować dystans i nie brać do siebie wszystiego ci się przeczyta. Może dzięki temu nadal nie będę miał powodów do "moderowania".

Trzymajcie się 8)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

Cytat: "Simek"
Jeśli chodziło by o tydzien, to by sie nic nie stalo ale spojrz na daty ;)

10.03.06 - Data odkrycia projektu
02.08.06 - Data napisania postu

Różnica bagatela prawie 5 miesięcy :D

to tym bardziej mozna sie pomylic.. nie wszystkim sie chce przegladac dziesiatek tematow w poszukiwaniu tego jednego...

PMG

Taka argumentacja to raczej nie jest na miejscu

1. Tutaj jest 22 tematy - a temat odnoszący sie do tego podprojektu nazywa się właściwie.

No ale mi też kilka razy udało sie wyjść na idiotę więc innych nie będe poniżał.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

gaciu

Kiedy prawie rok temu pojawiłem sie na tym forum najbardziej spodobało mi się, że na każde pytanie znalazłem odpowiedź (i to całkiem wyczerpującą). I wydawało mi się, że nawet dziwne posty znajdowały zrozumienie bardziej doświadczonych. Chyba tylko dzieki temu postanowiłem zostać. Teraz nie wyobrażam sobie liczenia gdziekolwiek indziej niż w Boinc@Poland i mimo mojej chwilowej nieobecności na forum, nadal czuję się dość swobodnie pisząc jakiegoś posta. Dobrze, żeby było dane innym również poczuć się podobnie.

I nie piszę tego do Simka, tylko ogolnie (do siebie samego w szczególności ) :P

ansuz

To się zgadza to forum ma niepowtarzalny klimat. W każdym razie ja takiego drugiego nie znam. Pamiętajcie że wszyscy tu mamy wspólny cel i powinniśmy raczej się wspierać jak tylko można.  :D
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Simek

Cytat: "bartsob5"
Cytat: "Simek"
Jeśli chodziło by o tydzien, to by sie nic nie stalo ale spojrz na daty ;)

10.03.06 - Data odkrycia projektu
02.08.06 - Data napisania postu

Różnica bagatela prawie 5 miesięcy :D

to tym bardziej mozna sie pomylic.. nie wszystkim sie chce przegladac dziesiatek tematow w poszukiwaniu tego jednego...

Szczególnie, że trzeba tak bardzo szukać ;) - Link do projektu na stronie głównej ;)

Co do reszty postó zgadzam się z wami ;)

bartsob5

no wiesz... nie kazdy skanuje wszystkie strony googlami... :P