Koszulki BOINC@Poland - akcja wiosna 2012r.

Zaczęty przez Tobas, 23 Kwiecień 2012, 12:14

simonic

Cytat: Cyfron w 05 Czerwiec 2012, 15:08
Nie boimy się wysyłać nie poleconym listem?

Dokładnie. Kto zagwarantuje dostarczenie przesyłki? Wizyta na poczcie nie trwała by przecież cały dzień.


emik



Troll81


Tobas

Cytat: simonic w 07 Czerwiec 2012, 10:11
Cytat: Cyfron w 05 Czerwiec 2012, 15:08
Nie boimy się wysyłać nie poleconym listem?

Dokładnie. Kto zagwarantuje dostarczenie przesyłki? Wizyta na poczcie nie trwała by przecież cały dzień.

Rozumiem że wszyscy wpłacą kasę jednego dnia i zrobię jednorazową wysyłkę?

Tak się nie dzieje. Musiałbym czekać, aż wszyscy wpłacą i ci co wpłacili jako pierwsi mieli by zonka.

W poniedziałek robię pierwszą wysyłkę - wtorek, środa powinny dojść.

@Troll (i kto tam jeszcze jest z Wrocławia)
Zadzwoń w poniedziałek to się złapiemy.

Troll81

W poniedziałek kończę prace o 14 :D dziś o 3 w nocy zaczynam....

Troll81


Tobas

Dzisiaj nie udało mi się zrobić rozsyłki. Poniedziałek zastał mnie tradycyjnym poniedziałkowym nawałem roboty.
Jutro będę od 9:00 - 18:00 w robocie, tak więc wpadajcie. W międzyczasie wyślę wszystkim koszulki.

Troll81


Troll81

odebrałem koszulki od Tobasa. Porównanie wygląda tak:

Inna jest kolorystyka. w nowych koszulkach napis na plecach jest jaśniejszy, napis na froncie ma ciemniejszy napis BOINC i jaśniejsze "rogi".

Materiał w nowych jest bardziej prześwitujący.

gramatura wygląda na podobna w poprzednim zamówieniu było chyba 150g/m2 jednak nowe koszulki w rozmiarze m są ciut większe od poprzednich.

W poprzednich napisy przypominają naklejona na materiał folię w nowych zaś przypomina wprasowaną w materiał "gumę". Poprzednie przeszły już parę prań i jak na razie napis sie trzyma dobrze choć miałem co do tego watpliwości po kilku praniach wypowiem sie jak nadruki się zachowują w nowych koszulkach.


AL

Przepraszam za zwłokę - ostatnie dwa tygodnie miałem wyjęte z życia. Przelew już poszedł.

simonic

Cytat: Cyfron w 16 Czerwiec 2012, 18:49
Tobas - jak z wysyłką koszulek?

Milczenie w sprawie wysyłki zaczyna być niepokojące. Tym bardziej że wcześniej była informacja że nawet poleconym nie będą wysyłane żeby nie czekać na wszystkie wpłaty....


Cyfron

w Tobasa, to ja wierzę :)
Człowiek zarobiony jest, teraz jeszcze pewnie przeprowadzka do nowego domu - dajmy mu trochę szansy  :arrr:

Troll81

Tobas jest zarobiony. Miałem mu pomóc ale nie dałem rady. Koszulki są i czekają...

krzyszp

Spokojnie, Tobas to solidna firma :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

simonic



Tobas

#96
Pewnie, że solidna i jak większość z nas niestety zarobiona.
Właśnie robię zestawienie, chciałem poczekać na wszystkie wpłaty, ale jest mnóstwo zapominalskich (!)

Jutro wyjdzie pierwsza partia do wszystkich, którzy zapłacili i wysłali PW na forum lub maila ze swoim nickiem i adresem

Kolego Marcinie B z Oleśnicy - do której ksywki mam Cię podłączyć? Nie wszystkich znam z imienia i nazwiska ;) już wiem

Na przyszłość - trzeba jak najszybciej takie akcje zrobić przez fundacyjny sklep internetowy bo jest naprawdę sporo rzeźbienia.

Mam nadzieję, że nie będzie wpadek, jak coś to jest zapas koszulek dla spóźnialskich!

Troll81

kobiece są wśród nich?? kolezanka chciałaby zamówić....

migawron

Cytat: Tobas w 19 Czerwiec 2012, 19:44
Pewnie, że solidna i jak większość z nas niestety zarobiona.
Właśnie robię zestawienie, chciałem poczekać na wszystkie wpłaty, ale jest mnóstwo zapominalskich (!)

Jutro wyjdzie pierwsza partia do wszystkich, którzy zapłacili i wysłali PW na forum lub maila ze swoim nickiem i adresem

Kolego Marcinie B z Oleśnicy - do której ksywki mam Cię podłączyć? Nie wszystkich znam z imienia i nazwiska ;) już wiem

Na przyszłość - trzeba jak najszybciej takie akcje zrobić przez fundacyjny sklep internetowy bo jest naprawdę sporo rzeźbienia.

Mam nadzieję, że nie będzie wpadek, jak coś to jest zapas koszulek dla spóźnialskich!


:p_arr: nie mogę się już doczekać :)



Tobas

Cytat: Troll81 w 19 Czerwiec 2012, 21:09
kobiece są wśród nich?? kolezanka chciałaby zamówić....

Jutro roześlę to co mam do wysłania, zrobię publiczną listę spóźnialskich i dam znać co dokładnie jest "luźnego"

migawron

koszulki dotarły, dzięki Tobas  :parrrty:




simonic



lolek

#102
Ja też już mam  :)

sknd

właśnie otworzyłem paczkę. Są super  :p_arr:

emik



gaballus

Dzięki Tobas :) Tylko widzę że przesyłka wyniosła więcej niż 5 zł. Podeślę dopłatę na konto

Vega

dotarła, jest rewelacyjna! Ale będę się lansować teraz :P  XD

Tobas

Trzeba niestety je przeprać bo ekipa od naklejek troszkę je wybrudziła i pogniotła, niemniej jednak sam już dumnie noszę ;)

AL

Cytat: Vega w 22 Czerwiec 2012, 21:28
dotarła, jest rewelacyjna! Ale będę się lansować teraz :P  XD

Zatem prosimy o relację zdjęciową  ;D

Cytat: gaballus w 22 Czerwiec 2012, 21:23
Dzięki Tobas :) Tylko widzę że przesyłka wyniosła więcej niż 5 zł. Podeślę dopłatę na konto

Mam podobne spostrzeżenie i zrobię j.w.

Koszulki ładne, no i co najważniejsze żonie też się podobają XD

fraxor

Koszulka dotarła. Dziękuję i pozdrawiam :)

pawg

Zgłaszam chęć zamówienia 1 sztuki



krzyszp

Koszulki dziś dotarły :)
Niestety, dowiedziałem się, że "L" nie jest równy "L"...   :(, ale i tak będę nosił z dumą :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

stiven

Simonic przekazał mi wczoraj moją  :parrrty: Noszę dbale i zuchwale  XD

sknd

ja też już moją "uruchomiłem". Jak narazie spotkałem się z jedną reakcją na nią - ale masz fajną koszulkę Bionic  XD

MarcinB

Do mnie też doszła i wygląda dobrze :)

AL

Ja codziennie w innym kolorze śmigam - a żona co mnie pozytywnie zaskoczyło z miłą chęcią śmiga w swoich XD

Martin Fox


Tobas

Dla pozostałych chętnych - zostało po kilka koszulek:

Biała męska L
Biała męska XL
Czarna męska M
Czarna męska L

zamówienia na PM

gaballus

A ja tak jeszcze o projekt zapytam. Czy projektant jest miłośnikiem XFCE?  :)

Troll81

nieeeeee projektant robił logo dla BOINC Xubuntu.... naszej własnej dystrybucji Ubuntu do liczenia dedykowanej.... a ona właśnie miała XFCE. Jeśli jednak się przyjrzysz dostrzeżesz że tam biega chomik (nasza maskotka) a nie myszka (logo xubuntu)