Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

tito

Brak lokum, ale gdyby ktoś był kiedyś w Kg - to niech da mi cynk. Jeśli będę na lądzie to 1-2 osoby mógłbym przenocować. No i piwko wypić.  :parrrty:
No chyba, że "droga" Małżonka stanęłaby okoniem...
Dlatego zapraszam, ale po wcześniejszej konsultacji.

Troll81


tito

 XD
Nie mam takiego.
Nawet do końca nie mam pewności, że teraz zjadę. A jeśli tak to czy to będzie 8 czy 10? A może będzie tygodniowa reda i wszystko się przesunie. A kiedy ponownie wypłynę to dopiero wróżenie z fusów. Podam termin na połowę sierpnia, ale czy akurat statek będzie? A jeśli nawet, to czy ten statek akurat będzie w takim porcie w którym da się podmianę zrobić? A może mnie ściągną w trybie awaryjnym tak jak teraz?
Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że planuję być od połowy czerwca do połowy sierpnia. Ale moja stanowczość może okazać się tyle warta co liczenie na Atomie.  ;D

AL


sknd


AL

W rzeczy samej - poi południu było burzowo i baaardzo deszczowo.

Troll81

No i mi dojebali robota. Na 3 dni przed urlopem. Żeby im kur@#$%^ smród nogi wykręcił......

Dario666

No mendy społeczne. Zwykle jak się dowiadują,że człowiek idzie ja urlop to mu wpierdzielą roboty na zapas.

Troll81

jeden koleś się "pomylił" albo po prostu miał w dupie i teraz robotę którą teoretycznie powinienem wykonać w 90 dni mam zrobić na piątek rano, bo deadline jest do 20 czerwca co prawda ale ja idę na urlop i nie będzie mnie do 3 lipca. Więc całą robotę muszę wykonać dziś i jutro.

sknd


tito

A ja robotę mam w najbliższej przyszłości głęboko w...
Właśnie wróciłem do kraju  :ahoy: , a wyjazd planuję na koniec wakacji.

Troll81

Za 4 godziny wyjazd. Nie będzie mnie do czwartku.


sknd

szłoby coś policzyć  ;)

http://www.iflscience.com/technology/new-type-computer-capable-calculating-640tbs-data-one-billionth-second-could

AL


Troll81

Chwilowy odpoczynek w domciu. I potem w taterki :D

AL


Cyfron

a ja sobie oglądam serię obcego :) Trzy pierwsze części obejrzane. Teraz trzeba wymyślić kiedy kolejne :)

AL


tito

Jest jeszcze "Prometeusz" jako film przed 1szą częścią.
Ale uważam go za kniot.

Puma

Nie zapominaj ze jeszcze jest Alien Versus Predator

Cyfron

no właśnie w zeszłym roku, chyba w GW można było kupić serię, obejmującą także AvP 1 i 2 :)

AL


Troll81

powróciłem z gór :D teraz jeszcze remont kuchni i do boju.....

tito


Troll81


AL

No prawie każdym, i jeszcze kilka wątków na fb - ale tylko kilka ;)

Troll81


AL



Troll81



AL


Troll81



Troll81



AL



AL

Cieplutko dziś, jutro pewnie powtórka z rozrywki.