STEAM - kto gra pod Steam`em? Polaczmy sie :)

Zaczęty przez AiDec, 04 Wrzesień 2010, 00:08

AiDec

Yo.

Razem z kumplami grywam pod Steamem. Najczesniej L4D i L4D2, ale zdarza sie Warhammer 40k itp. Jesli grywacie poprzez Steam - podajcie tutaj swoje nicki (i moze jakies info w co grywacie) a byc moze czasami sie spikniemy na jakas partyjke :).


Podlaczmy sie pod Steamem :). Tym bardziej ze niedlugo pod Steamem wyjdzie naprawde klimatyczna strzelanka - Brink (juz kupilem w przedsprzedazy)





STEAM (dla tych co nie wiedza) multiplatforma dla graczy - cyfrowa platforma dostarczania gier komputerowych oraz materialow multimedialnych (np. trailery,) za pomocą Internetu. STEAM to baza wszystkich Twoich gier, to sklep z grami, to komunikator z opcja komunikacji glosowej (swietna jakosc). STEAM to rowniez mozliwosc tworzenia grup graczy, baza wynikow/statystyk graczy - moge zobaczyc kto w co ostatnio gral, moge zobaczyc kto aktualnie gra w jaka gre i dolaczyc do tej gry(!), moge zobaczyc kto w co ostatnio gral, w co lubi grac i umowic sie na rozgrywke, moge zobaczyc czyjes statystyki dzieki czemu moge okreslic na jakim poziomie moge zagrac z danym graczem (np. widzac 100% skutecznosci w M16 w Left 4 Dead zaproponuje rozegranie wspolnej kampani na poziomie eksperckim, a widzac brak skutecznosci powyzej 75% w jakiejkolwiek broni zaproponuje `rozrywkowe` przejscie jakiejs nowej misji na poziomie latwym lub normalnym). Co wiecej, wszystkie gry jakiekolwiek posiadam pod STEAM, sa dla mnie dostepne na kazdym kompie niezaleznie od tego gdzie sie znajduje... Wszystkie gry znajduja sie na serwerze STEAM, a ja moge je w kazdej chwili sciagnac i zainstalowac na dowolnego kompa w kazdym miejscu na swiecie i dowolna ilosc razy.


   * STEAM posiada wiele lokalizacji językowych, w tym język polski.
   * Regularnie trwają akcje promocyjne Free weekends, w czasie których możesz pobrać grę za darmo i przetestować ją przez weekend.
   * Kiedy kupujesz grę dostępną w STEAM otrzymujesz Guest Passes, czyli zaproszenie na trialowe (zazwyczaj 7 dniowe) testy danej gry. Zaproszeniem możesz się podzielić z innym użytkownikiem STEAM.
   * Kluczy gier STEAM nie trzeba kupować bezpośrednio ze sklepu STEAM. Warto rozejrzeć się za lokalnymi partnerami Valve (Allegro), którzy sprzedają klucze po jeszcze korzystniejszych cenach.
   * Gdy zakupiłeś nową grę, nie musisz czekać aż ściągnie się ona w całości. Dzięki STEAM możesz ją odpalić niekiedy szybciej. Np. ściągając grę HL2 pobierane są w pierwszej kolejności lokalizacje dostępne na samym początku gry. W czasie gdy Ty sobie grasz, STEAM pobiera pozostałe pliki.
   * STEAM to przyjazna platforma zrzeszająca graczy z możliwością skupiania się w stworzonych przez siebie lub też przez innych użytkowników grupach oraz dodawaniu ich do swoich znajomych oraz grę miedzy sobą bez potrzeby szukania serwera i wysyłania go przez jakiś komunikator - STEAM tworzy
      serwery na potrzeby kazdej gry.


STEAM manager mozna pobrac za free i zainstalowac - nie zobowiazuje to do niczego. Po instalacji mozna korzystac z komunikatora, komunikacji glosowej, grac w bezplatne gry itp. Badz po prostu zobaczyc jak i w co graja inni :).

STEAM



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


Tomasz R. Gwiazda

to przy okazj pytanie kto gra w SC2 na BattleNet ? :)

Puma

Ja mam Steam  ale gram tylko w Call of Duty Modern Warfare 2  |-?

AiDec

Nie lubie CoD, ale na jakas prywatna partyjke moze kiedys by byla szansa... Twoj nick pod Steam to Puma?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Puma

#5
...

czysty911

TOTAL WAR chłopaki... ktoś chętny??  nick czysty911  :attack:

Puma

Coś nie działa mi priv -- napisałem trzy  wiadomości napisałem ci nik a chodzi raczej o login 

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

apohawk

na steam mam nick apohawk, jakżeby inaczej ;)
mam tylko Just Cause 2 i Mount&Blade: Warband
No good deed goes unpunished.

AiDec

Top games by current player count at Steam


Current Players    Peak Today         Game

27,318          49,873         Team Fortress 2
15,988          26,027         Sid Meier's Civilization V
12,291          27,795         Dead Island
11,534          57,226         Counter-Strike: Source
11,488          61,340         Counter-Strike
6,368           15,118          Deus Ex - Human Revolution
5,075           21,098          Call of Duty Black Ops - Multiplayer
4,893            9,325           Red Orchestra 2
4,885            9,321           Left 4 Dead 2
4,537           32,626          Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer



Brawa dla Techland za Dead Island :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Pracowałem w techlandzie i mam złe wspomnienia.....

AiDec

#12
Kto zna i pamieta DotY? :). Mam nadzieje ze calkiem sporo z Was. Mam dla tych `wybranych` interesujace wiesci:


Ukazala sie calkiem fajna gierka, pod Steam i to za darmo :). Goscie zrobili gre sugerujac sie DotA :). Gra nie jest idealna, ale calkiem calkiem. Da sie w nia dosc przyjemnie grac. Najwazniejsze zmiany w stosunku do oryginalnej DotA sa cztery (bo sama rozgrywka opiera sie na identycznych zasadach):

1. Twoje postacie caly czas awansuja - czym wiecej grasz, tym wiecej expisz i ma to wplyw na rozgrywke Twoja postacia.
2. Sa kary za wychodzenie z gry, wiec bardzo rzadko zdaza sie ze kto odchodzi. Poza tym za rozgrywki dostaje sie ekspa, nawet za te przegrane, wiec nie oplaca sie nikomu wychodzic, bo chocby przegral to i tak warto dociagnac do konca chocby dla expa - swietne rozwiazanie :).
3. Mozesz miec kilka postaci ktorymi grasz - kazda ekspisz osobno.
4. Mocny nacisk polozony na PvP. Tutaj wlazenia do lasu i creepowania praktycznie nie ma. Creepy sa dosc mocne, mocniejsze niz w DotA i nielatwo sie je zabija, wiec koncentrujesz sie na PvP.


Gra nazywa sie: Rise of Immortals


Ach i jeszcze jedna wazna zmiana. Jest kilka map a nie tylko jedna. Mozna grac 1v1, 2v2, 3v3 i klasycznie 5v5. Gra dopiero co powstala, a jesli juz jest tak interesujaca i pomyslowa, to wroze jej niezly sukces :D.

Gram pod nickiem AiDecc - zapraszajcie mnie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka


emik

ja pod steam'em gram tylko w Football Managera 2012 i 2011 - nick emik


krzyszp

Pojawiam się na kilku grach czasami (nick taki sam jak tu, czasami z dodatkiem "pl"), ale jestem słabym graczem, więc nie liczcie na "support" ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Pigu

hmm nie mogę was wyszukać - macie profile pokryte?  |-?

AiDec

Tez mialem problem zeby Ich obu znalezc - maja bardzo popularne nicki. Skonczylo sie na tym ze ja poprosilem Ich o dodanie mnie do list. Teraz mozna wyszukiwac w moim profilu :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

kamraci - mój nick znacie, po awtarze dodatkowo poznacie

Tomasz R. Gwiazda

http://antyweb.pl/steam-zostal-zhakowany-valve-potwierdza-ze-informacje-o-kartach-kredytowych-mogly-zostac-wykardzione/

AiDec

Oj tam oj tam, kto w XXI wieku uzywa kart kredytowych  :P. Tylko PayPal :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

zeby uzywac to trzeba je miec :)
ja wychodze z zalozenia ze jak sie nie ma kasy to sie nie wydaje

AiDec

Kto gral w Star Wars The Force Unleashed? Nie moge przejsc pewnej mniejscowki i potrzebuje porady. Filmik z miejscowki juz sie laduje na serwer - udostepnie jak sie wrzuci.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

eee.... a na youtube nie ma filmika jak przejsc?

i czy moze to scena sciaganie Star destroyera z orbity ? bo pamietam ze z tym mialem problem :)

AiDec

#24
http://dl.dropbox.com/u/10748374/SWTFU%202011-12-03%2017-10-42-18.avi


Btw, nie wiedzialem ze na YT sa poradniki (dzieki za info) - nigdy nie zdarzylo mi sie miec problem z ktorym nie moglem sobie poradzic.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

http://antyweb.pl/ruszyly-betatesty-klienta-steam-dla-androida-valve-wietrzy-kolejny-interes-czy-wspiera-spolecznosc/

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Pigu

a jesteś ustawiony tak, by dało się wyszukać? steam nie znajduje  :P

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka