Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

AMD HDMI/mDP audio

Zaczęty przez Pigu, 28 Lipiec 2012, 00:19

Pigu

Witajcie w kąciku problemów ze sprzętem Pigulca  %)

mam dwa ekrany z audio (monitor z głośnikami oraz ampli z kinem i tv)
chcę by jeden z nich był połączony przez hdmi, drugi przez mDP i by audio leciało na tego którego wybiorę

jak to działa teraz: mam 1x hdmi, 2x mdp i dvi
każdy z monitorów działa z audio jak jest sam na obu mdp i na hdmi
jak są podłączone oba, to audio jest tylko na tym, który został pierwszy fizycznie podłączony, drugi jest widziany przez ccc jako monitor bez audio
w właściwościach dźwięku widzę 6 urządzeń "amd high definition audio device" ale nieważne do którego portu podłączę, i tak podłączony monitor/ampli pojawia się tylko na urz. 1

czy takie połączenie jak chcę osiągnąć jest możliwe?
win7 64, 7950

polski support msi jest brązowego kęsa wart, ogólny jest dostępny w poniedziałek, ale ze względu na różnice czasowe będzie to kłopotliwe  :ph34r:

Krzysiak

A jak weźmiesz prawym przyciskiem na ten głośniczek przy zegarku i "urządzenia do odtwarzania" to tam nie możesz przełączać sobie gdzie głos ma być podany ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Pigu

właśnie w tym problem, że jak podłączę oba, to mam tam tylko jedno urządzenie do wyboru - to pierwsze fizycznie podłączone (tzn amd high definition audio device jest tam 6, ale aktywne jest tylko pierwsze)