Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

MalariaControl i Africa@home

Zaczęty przez Mchl, 05 Grudzień 2005, 12:08

Mchl

http://africa-home4.cern.ch/malariaControl/

Powstaje nowy projekt mający zajmować się badaniem rozprzestrzeniania się malarii w Afryce.
Projekt obecnie w fazie Alpha. Możliwość zakładania kont WYŁĄCZONA.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Ale team można założyć - proponuję się spieszyć ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Mchl

Można? A jak? Bez konta?
Jak zwykle coś mieszasz ;-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Przyznaję się bez bicia nie da się założyć.

Faktycznie, zauważyłem tylko, że odnośnik działa, pojawia się formularz i wyleciałem ze stronki projektu, żeby admina powiadomić :?

Czas chyba iść spać, bo od patrzenia w monitory już mi się plącze... :wink:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Mchl

Tylko BOINCa zostaw włączonego na noc ;D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

WSZYSTKIE kompy dla mnie liczące chodzą całą dobę - takie warunki w firmie, że kompy muszą być on-line ze względu na połączenie z bazą danych ;).
A w domu oczywiście zostawiam na noc, żeby krasnal działał.
(Na razie stronka domowa w fazie testów - linka podam później :) )[/url]

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

No proszę... Już mają wygaszacz ekranu. Co prawda jak już ruszy, to nie sposób go wyłączyć, ale chyba wszystko jest na dobrej drodze.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

he he... mimo wszystko poczekam z dolaczeniem... a swoja droga? ktos monitoruje ufluids? bo projekt wydaje sie byc ciekawy a nie chce samemu ryzykowac:P czekam na innych smialkow:P

krzyszp

U mnie chodzi na jakims kompie ;-).
Jutro sprawdze i dam znać.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Juras23

na BOINCstats jakieś ludziki mają punkty.....moze już się da założyć konto???

sprawdziłem - jeszcze nie......

Mchl

Projekt przechodzi z fazy alfa do fazy beta.
Zmienia się także adres URL projektu:
http://www.malariacontrol.net/

W najbliższym czasie zostanie udostęniona możliwość stworzenia około 500 kont użytkowników, więc czuwajcie!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Żebym tylko nie przegapił :!:

KrzychuP

Ja też chcę. Czy ktoś mnie może zapisać, jakby przez weekend włączyli możliwosć stworzenia konta  :?:   :wink:

Juras23

dajcie znać kiedy będzie można też chcę !!!

Nietoperek

tworzenie kont otwarte - grupa mile widziana

Mchl

Bardzo proszę:

http://www.malariacontrol.net/team_display.php?teamid=22

Znowu numerek 22 (jak w QMC)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

---------- 04:51 08.03.2006 ----------

Zarejestrowany :) pobieram jednostki :D i czakam na jedyny słuszny team do którego się mozna przyłączyć :D  :D  :D

---------- 05:05 ----------

Już liczę :!:  No i już się zapisałem gdzie trzeba :D  Długo czekałem na ten projekt, ale nareszcie jest, teraz mam tylko jeden problem - skąd by tu wziąć jeszcze jakiś wolny hościk :wink:

---------- 06:01 ----------

Pierwsza jednostka przeliczona i odesłana :D  :!:  Przeliczała się nieco ponad 40 minut, teraz tylko poczekać trochę na qworum (jednostki rozsyłane są do 3 użytkowników - i tyle też wynosi minimalne qworum) i pierwsze punkciki wpłyną na konto w nowym projekcie i dla świerzo założonej drużyny :wink:

Nietoperek

a moja pierwsza sie wylozyla bo ciekaw bylem wygaszacza - zobaczylem i jednostke jakims cudem spsulem :| zas druga poszla w 36 minut

lukass

A wygaszacz ładny mają  :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=4975b98b7acbe73560c673f6e15db739][/url]

AL

No fakt wygaszacz całkiem, całkiem. Druga jednostka też poszła w 36 min.

Juras23

konto założone...teraz muszę znaleźć jakiegoś "szybkiego" znudzonego beznetowca :)

gaciu

A ja zdecydowałem, że na rzecz tego projektu zupełnie zrezygnuję z SETI. Malaria to poważniejszy problem...

m2marek

Liczę już dla zdrowia. Także planuję ograniczenie projektów w których liczę (mam tylko jednego kompka), jednak mam dylemat co odstawić (większość projektów jest dosyć praktyczna). Chyba wybiorę z projektów podobnych do siebie- zostawię Rosette, a zakończę Predictor'a i Simap

KrzychuP

Już zapisany, muszę tylko trochę miejsca na dysku zrobić  :)

qbaspl

Rejestracja kont już zamknięta, więc kto nie zdążył to ma pecha:) Zaliczyło mi punkty za pierwszą jednostkę (6.07 pkt) Jak u Was?

bartsob5

3 probki sie uszkjodzily, o czym pisze wq innym temacie, ale tez niezbyt obszernie... zaciagne go na drugim hoscie...

m2marek

u mnie odpowiednio: czas żadane otrzymane
2,180.84     14.44     11.93
1,836.30     12.16     12.16
Przelczyłem bez przygód 8 próbek (nistety nowych nie zaciąga)

krzyku

nie wiecie kiedy znow bedzie mozna sie przylaczyc?
  

Nietoperek

Message 610 - Posted 12 Jun 2006 14:37:05 UTC

We ran into a problem here with the new wu types, which required another adaptation of the science app. We'll need version 531 before we can add the new wu types.
If all goes well, we can open early next week. We will anounce this in the project news.
Nick
____________

Nicolas Maire
Swiss Tropical Institute
- szczegoly tutaj zainteresowani moga zaczac polowac na konta ;)

symbiont

Jako dodatkowy kick do liczenia w malarii jest fakt, że w związku z ociepleniem klimatu niektóre ciepłolube choróbska przyłażą do nas (czyt. do Europy) wg. BBC na południu Europy ludzie coraz częściej padaja ofiarą właście malarii! W naszym morzu (jak do tej pory przy przegach Danii) również zaczynaja występować świnstwa dla kt. typowym srodowiskiem była zatoka meksykańska!!
Tak więc liczcie!

http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/5311196. stm