The Showers to Flowers Challenge 29.04.2009 - 01.05.2009

Zaczęty przez RAD-Poland, 25 Kwiecień 2009, 07:11

KrzychuP

Cytat: Angelus w 30 Kwiecień 2009, 14:30
Niby wyścigi, projekt miesiąca, walka o punkty dla TEAMu a nikt z "doświadczonych" liczydłowych nie raczył poinformować że w celu klepania punkcików to zdecydowanie nie tak polecny AP26 a nieszczęsny bohater wyścigu...
Bo może nie zauważyłeś, ale AP26 nie jest wcale polecany, ze względu na punktoda(o)jność, choć ta też nie jest najgorsza, ale że to, można by powiedzieć, polski podprojekt PrimeGrid'a

RAD-Poland

Cytat: Angelus w 30 Kwiecień 2009, 14:30
Niby wyścigi, projekt miesiąca, walka o punkty dla TEAMu a nikt z "doświadczonych" liczydłowych nie raczył poinformować że w celu klepania punkcików to zdecydowanie nie tak polecny AP26 a nieszczęsny bohater wyścigu... Różnica ok 75% moim zdaniem jest znacząca :P (oczywiście u mnie, P4 HT, 32bit)

dużo zależy od konfiguracji:
u mnie AP26 wychodzi nieco lepiej od PSP_sieve
Cytatpunktacja na Linux64 AMDX2 3800+2,0@2,4
- AP26 - 865sek -> 56,60 pkt/h_core
- PSP_Sieve - 1866sek ->55,09 pkt/h_core

CytatVista64    Athlon64 X2 6000 (3200Mhz)
Ap26: 11-12 minut
PSP (sievie) 24-25 minut
Punktowo wychodzi prawie to samo ~ 68pkt/h

wygląda,że dla AMD nie ma wielkiej różnicy więc u mnie wybór był oczywisty AP26

na win32xp Intel Q6600 2,4 faktycznie spora różnica
AP26 -1600sek -> 30,6 pkt/h_core
PSP_sieve - 1950sek ->  52,7 pkt/h_core

na win64xp Intel Q6600 (SKB@P)
AP26 - 850sek -> 57,6 pkt/h_core
PSP_sieve - 1370sek ->  75,0 pkt/h_core

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Albertwap

u mnie to wyglada tak :
-AP 26 840s->58,328 pkt/h
-PSP_Sieve  1935s ->53,876 pkt/h

Maszyna to AMD x2 4200 Linux64
u mnie minimalnie lepiej AP26 i dlatego w Top PrimeGrid Users estem na 55 miejscu i mam 3,703 przliczonych AP  :attack:

stn

Btw. chwalcie się wynikami, a nie tylko ilością : p W końcu liczy się jakość xD Ja teraz się nei męcze z wyścigiem bo liczy mi to z godzinę, więc się nie opłaca.    Zrobiłem kiedyś ok. 100    WU i udało się znaleźć 2 współczynniki ; d

Aruel

Eh, mam procka 64 bit, system 32bit  >:(
Nie zamierzam specjalnie ściągać linuksa na kilka dni, chociaż jak patrzę na wyniki innych w teamie to...
Jakoś dam radę z 0.28 pkt na minutę  ;)

emik

ale w wyścigu pokazujemy siłę naszego zespołu, i nie ważne ile się liczy próbka - ważne że jesteśmy w tym razem


lolek

Ja nie przyłączyłem się do projektu miesiaca bo na X32 się nie opłaca, ale przez czas trwania wyścigu mogę się poświęcić dla drużyny.

Albertwap

Z jakościowych wyników to w PSP znalazlem 2 wspolczynniki a w 321 Prime Search 40 :) jednak w czasie trwania wyscigu nic jeszcze sie nie znalazlo  :(

AiDec

Cytat: lolek w 30 Kwiecień 2009, 21:18
Ja nie przyłączyłem się do projektu miesiaca bo na X32 się nie opłaca, ale przez czas trwania wyścigu mogę się poświęcić dla drużyny.

Jak to nie oplaca? To popatrz jak to dla mnie wyglada. A projekt miesiaca licze tylko na jednym kładzie i jednym lapku (obydwa X P 32).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

Ja jade na 8 core i trzymam sie na 50 miejscu...
stachu@fiddex pisał ze ma 15 kompów i dopiero jakies 20min temu mnie wyprzedził...

nie patrz na to ze masz gorsza maszyne albo lepsza patrz na ogół na team

ja znalazłem 2 szt.. :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

lolek

Chodziło mi o długość przeliczania próbek. POEM punktuje mi gorzej niż sierpiński ale priorytet ma biochemia.
EDIT
óje już poprawiłem

stn


Aruel

Jeszcze cztery godziny walki, nie ustawać, a zajmiemy 5 miejsce drużynowo  :attack:

emik

pamiętajcie o odesłaniu przeliczonych wu przed końcem wyścigu


KrzychuP

Cóż... niewiele brakło do 5. miejsca. Ale 6. też niezłe. Zwłaszcza, że Czechów pokonaliśmy  :arrr:

@ RAD
coś się tabelka z wynikami rozjechała, bo ksyju zamiast 50pkt do klasyfikacji dostał "B@P"  ;)
a 52. miejsce dostało 1pkt.

RAD-Poland

ano nie zauważyłem, zawijanie tekstu w tabeli na dużym monitorze nie było widać |-?
powinno być już lepiej

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

A ja na mocne zakończenie wyścigu :D byłem na koncercie głęboko-purpurowych :D