Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Kryniek [Krn]

Zaczęty przez Kryniek, 18 Listopad 2008, 14:16

Kryniek

Witam wszystkich :)

Dołączyłem wczoraj do was i zaczynam liczyć. Miło mi że będę mógł wspierać takie pożyteczne projekty no i wesprzeć najlepszy polski team.

Niestety póki co nie dysponuje jakąś szybką maszyną i będę mógł poświęcić zaledwie (jak na razie) kilka dobrych godzin dziennie na liczenie, ale dobre i to niż nic. Mam nadzieje że  nasz (chyba mogę tak już napisać :)) team będzie na kilkunastym miejscu na świecie z obecnego 21 jeszcze w tym roku.
Jak na razie liczę tylko w Rosseta@home ale już myślę nad paroma innymi, na razie czytam stronę i forum żeby jak najwięcej rzeczy się dowiedzieć o BOINC, bo jest trochę niewiadomych.

Martwi mnie też jedno że na stronie głównej mimo że wczoraj się zarejestrowałem i dodałem do teamu BOINC@Poland, nie ma mnie w statystykach nowych użytkowników z 17.11.2008 ??? Podejrzewam dlatego że jeszcze wczoraj nie wypracowałem żadnego kredytu, dopiero dziś. Ale może się mylę?

Edit:

Moje statystyki:

stasieks

Witamy.

Każdy punkt się liczy !!!  :attack:

Machloj

witaj!

w tym roku to prawdopodobnie jedno oczko skoczymy...ale przyszły rok jest nasz :D

Troll81

Zajrzyj na wątek o wspomaganiu RAC :D może ktoś ci odpali trochę sprzętu w niskiej cenie albo nawet za darmo.

Witaj nam i licz pilnie XD

Kryniek

No ja generalnie nie przewiduje jakiś znaczących wyników jako jednostka, raczej będę działał (poza oczywistym względem o słuszności projektu dla nauki) dla teamu Boinc@Poland. Fajnie jest inentyfikować się z największym teamem w Polsce i jednym z większych w świecie :attack:
Zresztą od początku gdy postanowiłem spróbować liczyć to szukałem największej drużyny w polsce bo uważam że rozdrabnianie nie ma sensu.
Im wyższe wyniki bedzie miała polska drużyna tym więcej polaków może przyciągnąć do projektów.

emik

witamy na pokładzie kamrrracie :parrrty: dla Ciebie ;D


Troll81

Słusznie prawisz Kryniek  ;D Beczka rrrrrumu dla kamrata :D

AiDec

Witam serdecznie. Bardzo podoba mi sie Twoja postawa (co do BOINC jak i teamu) :). Jest mi bardzo bliska :). I ja rowniez zaczalem liczyc jednoczesnie wstepujac do BOINC@Poland :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

To teraz jeszcze kryniek Dogoń AiDeca w rankingu :D

Kryniek

#9
Hehe, a jak  XD pewnie że dogonie AiDeca.... w Rosettcie (dobrze odmieniam? :))
tylko mam nadzieję że do tej pory nie będzie jej liczyć, bo wtedy bym miał realne szanse...
i wtedy byłby to mój pierwszy sukces w BOINC :attack:


Aha, wstawiłem moje osiągi w stopkę ;D