Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

emilek

Zaczęty przez emilek, 07 Luty 2009, 16:23

emilek

Witam wszystkich

Zabawę w projekt BOINC rozpocząłem na początku lutego. Narazie do liczenia posłużą mi dwie skromne masyny: jedna na pokładzie z E2140@3GHz oraz notebook z  T5250 i 8400GS (zawsze coś) za niedługo pewnie dołączą jakieś kolejne maszyny z rodziny.
Hobby: informatyka w szczególności projektowanie i budowa sieci komputerowych/telekomunikacyjnych
No a jak narazie się uczę na w/w kierunku technikum.

emik

czyżby mój imiennik? witam kamrrrrata na pokładzie


emilek

Mam inne prawdziwe imię (Paweł), emilek to tylko pseudonim który pojawił się przez przypadek dawno temu i tak zostało (zresztą nie wiem czemu).

sciagacz

Witamy serdecznie w naszych seregach i czekamy na wiecej info o Tobie

Troll81

Sprzęt jaki masz bije niektórych w tej drużynie na głowę :D Napisz coś więcej o sobie.

buri

Cytat: Troll81 w 08 Luty 2009, 22:57
Sprzęt jaki masz bije niektórych w tej drużynie na głowę :D Napisz coś więcej o sobie.
Wiesz oprócz sprzętu najważniejsze są chęci!  :closedeyes:

Witaj i przyjemnego liczenia.

KrzychuP

To ja też się dołączę.

Witamy na pokładzie! Owocnego łupienia!  :arrr:

amikron

Witam w gronie liczydełek, przyjemnego współzawodnictwa ku chwale ludzkości :)

Sol omnibus lucet - Słońce świeci wszystkim!!!

lolek

Ja również witam na pokładzie, i miłego liczenia. Zachęcam do udzielania się na forum.   :)

emilek

#9
Cytat: Troll81 w 08 Luty 2009, 22:57
Sprzęt jaki masz bije niektórych w tej drużynie na głowę :D Napisz coś więcej o sobie.
Początki zawsze są trudne, oprócz E2140@3GHz/9600GT i T5250/8400GS w tym tygodniu dołączy serwerowy komputer zbudowany z Xeon 3300 (Quad) i zobaczymy na co go stać (stoi w firmie i w sumię się marnuje to czemu z niego nie skorzystać). No i jak dobrze pójdzie to jeszcze jakieś skromne zestawy od znajomych.

Troll81

no no no. Widzę że kolega zabrał się ostro do roboty :D

Pigu

pewnie planuje wyprzedzić Pigulca jeszcze w tym roku :attack:

witaj kamrrracie