goofyx

Zaczęty przez goofyx, 25 Maj 2010, 14:51

goofyx

Imię: Krzysiek

Miejsce zamieszkania: Okolice Bielska-Białej

Kilka słów o sobie: rocznik 83, skończone studia inżynierskie z zakresu oprogramowania i systemów sieciowych,

Moje liczenie: Lata temu miałem kilka podejść do SETI, następnie 2 lata przerwy. Aktualnie liczę od 1,5 miesiąca na nowych kontach. Chciałbym zorganizować sobie sprzęt typowo do liczenia na projektach BoInc, ale o tym nie tutaj.

Hobby: Programowanie Delphi i Java, różnorakie filmy.







Tomasz R. Gwiazda

#1
no to i tu przywitam. :)

No jak nam dobrze pojdzie skladanie tych zestawow, to jest szansa na bardzo dobre wyniki i indywidualne i zespolowe :)
A co obecnie liczysz? I co bys chcial liczyc?


a i jesli nie miales okazji to zobacz to: http://www.boincatpoland.org/smf/komputery/exar-iv-workblog/
to moj zestaw ktory ostatnio robilem, nie jakis kosmiczny ale troche pomocnych rzeczy tam sie znajdzie (np. ze obudowa fajna, ale malo pojemna :P )

apohawk

Witamy na pokładzie  :parrrty:
Dobry rocznik  ;D
No good deed goes unpunished.

Szopler

Witam i potwierdzam - dobry rocznik %)

lolek

Witam  :parrrty: , ale i tak uważam że 86 jest zdecydowanie lepszym rocznikiem  ;)

Troll81

#5
Witam  :parrrty:

no i zapraszam na erepa http://www.erepublik.com/en/referrer/Troll81  przyłącz się i walcz z nami o lepszą ePolskę  :attack:

G

 :parrrty: ;D :parrrty:

       

legis

Witam i ja  :parrrty:

Waldek1989

Witam!  :parrrty:

Sergeant

Witaj i zapraszamy do udzielania się na forum i w BOINCstats.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

mario



to be or not to be

MrSilence71


goofyx

Dziękuję za ciepłe powitanie :)

goofyx

WOW!
Właśnie się zorientowałem, że to już rok minął od kiedy wsiąkłem do B@P  :parrrty: i zacząłem wprowadzać chaos  XD <- który mam nadzieję da wynik już w te wakacje czyli jako założeniem fundacji ;)

ps.: ale nie martwcie się, nie spocznę na tym :D

drWarlock

3mam Ciebie za słowo :)


drWarlock

ooo Cyfron marnotrawny powrócił ze stolycy :)

AL

Cytat: goofyx w 25 Maj 2010, 14:51
Miejsce zamieszkania: Okolice Bielska-Białej

Po niewczasie, ale jednak zawsze - Witam krajana.

Troll81

Sto lat  :parrrty: