Konkurs na najfajniejszą wizytówkę forum B@P - I edycja 2011

Zaczęty przez GRID, 22 Czerwiec 2011, 19:28

Kto ma najfajniejszą wizytówkę na forum B@P.

Cyfron
1 (2.8%)
Krzyszp
0 (0%)
emik
3 (8.3%)
Jan Stenzel
9 (25%)
Szopler
2 (5.6%)
Tomasz R. Gwiazda
2 (5.6%)
3891mike
0 (0%)
AL
0 (0%)
Troll81
11 (30.6%)
stasieks80_PL
4 (11.1%)
kooboos
0 (0%)
sergeant
1 (2.8%)
stiven
1 (2.8%)
Phobos
1 (2.8%)
Ufol
1 (2.8%)

Głosów w sumie: 36

Głosowanie skończone: 24 Wrzesień 2011, 05:51

GRID

za 5 dni koniec konkursu. Może ktoś jeszcze ma ochotę zagłosować?

goofyx

Ciężka sprawa z wyborem, ale "król" może być tylko jeden.

Aegis Maelstrom

Zamknięcie konkursu już pojutrze, a ja wciąż nie mogę się zdecydować!  XD

phobos


phobos

To co, Trolu, może jakaś mowa z okazji zwycięstwa ?  :P

stasieks

Dobry wybór.  :parrrty: Też czekam na mowę  :whistle:

krzyszp

Ehhh Troll'u, masz dzisiaj podwójną okazję do świętowania  :parrrty: :parrrty: :parrrty:  ;D

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

GRID

No i wygrał Trol81
Brawo dla Trolla.
Właśnie wręczyłem mu order za Najlepsza wizytówkę roku 2011.
200zł przekażemy zwycięzcy od razu po otrzymaniu nr konta.
Koszulkę (XXL  :)) również niebawem zostanie wysłana do Troll81.

Jeszcze raz gratuluje dla zwycięzcy I edycji konkursu.

stiven

Gratulacje  :parrrty:

Nawet udało mi się jeden głos uzyskać  :D

nabializm

Gratulacje dla wszystkich uczestników :) szczególne gratki dla Trolla  :parrrty:

Troll81

Dziękuję za uznanie. Oczywiście nagroda poleci na SKB@P 6 i właściwie d razu można tę kasę tam wysłać. Mam nadzieję że moja wizytówka zachęci innych do rozszerzenia swojej :D

A teraz speech....

Chciałabym podziękować wszystkim którzy mnie wspierali w drodze po zwycięstwo. Szczególnie mym rodzicom i mej małżonce. Obiecuję że moja siostra nie zostanie premierem kiedy ja zostanę prezydentem i obiecuję 3x15%. Ponadto zamierzam wprowadzić edukację seksualną już w gimnazjum wraz z zajęciami praktycznymi. I pamiętajcie by w październiku postawić krzyżyk we właściwej kratce....

może być??  %)

krzyszp

To ja jeszcze poproszę o te zajęcia edukacji seksualnej także w uniwersytetach trzeciego wieku (ale wykładowczynie młodsze), bo już niedługo tam wyląduję a zawsze przyda się odświeżyć wiedzę  XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81


GRID

Koszulki leżą tam gdzie SKB@P. Więc przy okazji jak się spotkasz z Cyfronem.

Cyfron

zobaczę jakie rozmiarówki mam i jak kiedyś się będę wybierał do Wrocka, to bym je Tobie podrzucił :)

krzyszp

Cyfron, a nie możesz mu jej po prostu pocztą wysłać???
Bądźmy poważni, Troll wygrał i mu się należy. Jak coś, to b. chętnie pokryję koszt wysyłki...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

wyluzuj Krzyśku. I tak Cyfron będzie u mnie odbierał lapka :D aż tak mi się nie śpieszy. poprostu się przypomniałem. A pieniądze na wysyłkę wpłać na SKB@P  %)

krzyszp

Jak będzie PayPal, to chętnie wpłacę, innej możliwości nie mam :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Przelwów tam nie mają? Może ktos z plski ma PayPala to mu prześlesz a wtedy on zrobi przelew Cyfronowi? Albo moze w koncu cyfron założy sobie konto PayPal :D

krzyszp

Cytat: Troll81 w 04 Listopad 2011, 18:33
Przelwów tam nie mają?
Mają, mają i nieźle kasują za międzynarodowe :D
Za przesłanie 5 funtów (co pokryło by koszt przesyłki z nawiązką) wezmą ode mnie 20 funtów :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Cyfron

Cytat: Troll81 w 04 Listopad 2011, 18:19
wyluzuj Krzyśku. I tak Cyfron będzie u mnie odbierał lapka :D aż tak mi się nie śpieszy. poprostu się przypomniałem. A pieniądze na wysyłkę wpłać na SKB@P  %)

chyba się pofatyguję na zlot (wykorzystam możliwość kimania u Trolla) i wtedy wyczyszczę mieszkanie Trollowi i dam mu koszulkę :)

Cyfron

Jako, że koszulki Promocyjne mają rozmiary tylko XL i XXL, a Troll chciał M to stwierdził, że może przekazać ją na inny cel, więc niech się wypowie na co konkretnie by widział :)

Troll81

jakiś kolejny konkurs :D moze cos związanego z banerami?

armar

Cytat: Troll81 w 13 Grudzień 2011, 13:40
jakiś kolejny konkurs :D moze cos związanego z banerami?

Te koszulki faktycznie takie duże, że tylko jako baner się nadają?  %)


AL

Hmm a może udałoby mi się przejąć taką XL'kę po prostu za odpowiednią wpłatę na skb@p np. Wiem, że są to koszulki unikatowe - nie do zdobycia wręcz - więc i cena może być spora!
Trollu - co Ty na to, rzucisz swoją stawkę za nią?
Albo jakaś licytacja?

Troll81

Ciekawy pomysł....

pytanie co lepsze konkurs czy licytacja?

krzyszp

Wiecie, tak się jakoś złożyło, że ja też nie mam żadnej - dawaj na Alledrogo - zobaczymy, kto jest "twardszy".

Ps. Ja nie mam konta na allegro, więc poprosiłbym kogoś o licytowanie w moim imieniu, oczywiście ze zwrotem gotówki...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

a po co na alledrogo? skoro i tak licytowac będa nasi. pytanie czynie lepiej dać to na konkurs jakiś :D

krzyszp

A po to, że to też forma reklamy ;)
Parę osób się zainteresuje "o co się tak ludzie biją"... A dochód i tak można na następną koszulkę przeznaczyć...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

A to ze jest wtedy więcej pałowania się z administracją....

AL


krzyszp

Cytat: Troll81 w 13 Grudzień 2011, 18:22
A to ze jest wtedy więcej pałowania się z administracją....
Jako Administrator daję Ci wolną rękę  XD
A poważnie, to o czym piszesz?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

trza by zdjecia orobić koszulki. zapłacić prowizje allegro. A tak to tylko wsadzam w paczkę i wysyłam pod wskazany adres :D

AL

To Ja Ci prowizję pokryję jakby co. Pozatym zdjęcia chyba są gdzieś na forum (nie było ich w wątku o koszulkach właśnie? W galerii albo profilach widziałem kilku forumowiczów w nie ubranych)?

Cyfron

mam konto, prowizja z Alledrogo mi nie straszna (chyba że koszulka pójdzie za 1000PLN  :o ) zdjęcia mogę zrobić, a to na co by miała być ta kasa za koszulkę, to by wybrał Troll.
Przypominam tylko, że chłopakom z Radioactive kasa się też przyda (trzeba dbać o naszych specjalistów od szumu medialnego wokół nas :D )

Troll81

Tu się nie  kasę za prowizję rozchodzi. Koszulka na razie leży u cyfrona i jak chcecie to zostawiam ja do dyspozycji. niniejszym nie jest ona już moja tylko ogólnodruzynowa i niech głosowanie zadecyduje.