kolejny uczestnik

Zaczęty przez adams, 12 Marzec 2012, 23:16

adams

Witam,

jestem po prostu kolejnym uczestnikiem, który użycza swego komputera do obliczeń. Nic ciekawego o sobie nie mam do powiedzenia. Sorry.

Mieszkam w Katowicach, niedawno przeczytałem o obliczeniach rozproszonych w czasopiśmie komputerowym, a ponieważ mam 'armatę'  w porównaniu do moich potrzeb, więc dałem mu 'popalić', zwłaszcza, że w młodości interesował mnie świat nauki.
Najpierw zetknąłem się z SETI gdzieś na przełomie XX i XXI wieku, ale ten program wogóle mnie nie interesował/uje. Do BOINC-a zapisałem się w grudniu 2011 roku.

Moje statystyki :
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=2344835


krzyszp

Nie każdy musi się chwalić "stajnią" tudzież swoją "łajbą" ;)
Czuj się jak u siebie  :p_arr:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

phobos

Witamy kolejnego uczestnika  :)

PoznanskaPyra

Witamy na pokładzie  :parrrty:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

Witaj!  :parrrty:
Jeśli chcesz, to możemy doradzić co jest fajnie na czym liczyć, możemy doradzić coś z sprzętem w przypadku problemów. Może podaj z jakiego jesteś województwa, aby dodać Ciebie do rankingu województw.

PoznanskaPyra

Ja dodałem wszystkie projekty jakie istnieją, po za donate, yeti i ten co źle traktują B@P. Więc tej trójki unikaj.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

stiven


_Aleksander_

#7
 :ahoy:

P.S. Zerknij na projekty wymagające dodatkowego osprzętu np. akcelerometru (QCN) lub czujki promieniowania (Radioactive@Home). Nie trzeba wielkiej floty, a można naprawdę dobrze zapunktować dla siebie i dla zespołu!

Troll81

Przede wszystkim każdy z nas liczy bo chce. nie ma zanczenia na czym liczysz ani jak szybko, ani ile. Ważne że jesteś :D

EDU Enthusiast


aborek

 :ahoy:
Witamy na pokładzie.