HELP!! pilne!!!

Zaczęty przez KrzychuP, 29 Listopad 2006, 10:02

KrzychuP

Mam bardzo pilną sprawę. Przy przenoszeniu katalogu Boinc coś się zwiesiło i teraz po odpaleniu managera nie widzi jednostek z LHC, choć fizycznie są one w katalogu.
Ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić??
Szkoda by było odpuścić sobie te 9 jednostek.

krzyszp

Spróbować sprawdzenia dysku?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

KrzychuP

Tylko czym? scandiskiem?

marcin20_21

można spróbować poszperać w plikach .xml od projektu... najlepiej mieć od kogoś taki plik i porówanć ze swoim, tak mi się wydaje:)
url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]

KrzychuP

W takim razie czy może mi ktoś podesłać .xml na:
krzychup02
na
autograf.pl

Z góry dzięki
p.s. wydaje mi się, że powinien to być ktoś kto ma u siebie jakąś jednostkę LHC

krzyku

Wyslalem Ci w meilu XML z LHC, obys cos wykombinowal
  

Tomislaw

Nie wiem czy to okaże się pomocne ale spróbuj odpalić wersję bez optymalek. Może coś zatrybi.  :?



PBT_adamludek

trzeba odpowiednio zmodyfikowac xml projektu w boinc, ale wiem czy pomoze, bo jesli nie masz nr autoryzacyjnego WU to nic nie zrobisz:)

KrzychuP

---------- 09:58 30.11.2006 ----------

krzyku dzięki na xml'e. Były by bardzo przydatne. Ale niestety adamludek ma rację, bez numeru autoryzacyjnego nie da się nic zrobić. Przegrzebałem większość plików nic nie znalazłem. Wszystkim wielkie dzięki za pomoc. Na przyszłość mam nauczkę, żeby robić zapasowe kopie.

---------- 10:02 ----------

A wiem ktoś może dlaczego nie aktualizują się statystyki z LHC na Boincstats (na przykład, bo nie wiem jak na innych stronach jest)

krzyku

Nie wiem czemu sie nie aktualizuja, mi sie nie zaktualizowalo z poczatku miesiaca czykli z poprzedniej serii, moze wkoncu zaktualizuja.
  

PBT_adamludek

a kto wie kiedy puszcza kolejna serie probek lhc?

bo podoba mi sie projekt i nie moge sie doczekac :)

KrzychuP

To wiedzą chyba tylko administratorzy projektu. A podoba się nie tylko Tobie, bo te kilkadziesiąt tysięcy jednostek na daną serię rozchodzi się ekspresowo za każdym razem (1-2 dni).
LHC to mój ulubiony projekt i moim zdaniem ma naj- wygaszacz (-fajniejszy, -ładniejszy, ect.) ;)

AL

---------- 15:38 30.11.2006 ----------

Cytat: "KrzychuP"A wiem ktoś może dlaczego nie aktualizują się statystyki z LHC na Boincstats (na przykład, bo nie wiem jak na innych stronach jest)

Bo projekt zaprzestał eksportu plików xml. A to ma związek ze zmianą siedziby projektu i administratorów. Obecnie projekt funkcjonuje jakby bez administratorów - bo ci co są nie potrafią rozwiązać tego i wielu innych problemów - słowem boją się czegokolwiek ruszyć, żeby czegoś jeszcze dodatkowo nie spie...

---------- 15:49 ----------

Cytat: "adamludek"a kto wie kiedy puszcza kolejna serie probek lhc?

bo podoba mi sie projekt i nie moge sie doczekac :)

Więcej pracy (co wcale nie oznacza dużo) będzie prawdopodobnie dopiero w styczniu. W tym samym okresie powinni się też uporać z większością problemów w tym z eksportem statystyk. Zresztą sami zobaczcie newsa z głównej strony:
CytatMore news on LHC@home server support: it is currently planned to have the migration to Queen Mary College effective in January 2007. Until then, very little admin effort is available and work units will be available from the project only intermittently.

Czyli wszystko ruszy z kopyta jak się w końcu finalnie przeniosą w styczniu do Queen Mary College. Póki co nowe jednostki do przeliczenia będą się pojawiać raczej okazjonalnie.

KrzychuP

Cytat: "AL"Bo projekt zaprzestał eksportu plików xml. A to ma związek ze zmianą siedziby projektu i administratorów. Obecnie projekt funkcjonuje jakby bez administratorów - bo ci co są nie potrafią rozwiązać tego i wielu innych problemów - słowem boją się czegokolwiek ruszyć, żeby czegoś jeszcze dodatkowo nie spie...

To lepiej, żeby nic nie ruszali. Lepiej bez statystyk niż wcale. :D

AL

Aha, jeszcze jedna uwaga. Bądźcie czujni. Na dniach spodziewam się małej porcji jednostek do przeliczania. Zawsze się tak dzieje kiedy liczba "workunits in progress" zbliża się do "0"-następuje wtedy redystrybucja jednostek nie odesłanych przed deadlinem przez różnych użytkowników. Obecnie jest 14815workunits in progress.

KrzychuP

Na pewno będzie 9 jednostek, które leżą u mnie na dysku na manager ich nie widzi. :)
Ciekawy jestem jak to się stało, że niektóre xml'e mi się "zresetowały".

marcin20_21

Cytat: "KrzychuP"
Ciekawy jestem jak to się stało, że niektóre xml'e mi się "zresetowały".

Czasem wystarczy reset kompa, nie miałeś takiego?
url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]

Tomislaw

Cytat: "KrzychuP"Na pewno będzie 9 jednostek, które leżą u mnie na dysku na manager ich nie widzi. :)

Przy odrobinie szczęścia policzysz znowu swoje jednostki a potem... prosto do kolektury :wink: