Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Projekt znowu opuszczony

Zaczęty przez Bober, 07 Marzec 2007, 20:36

Bober

Od wielu miesięcy admini projektu nie dają najmniejszego znaku życia. Projekt mimo to wciąż rozsyła próbki.

Bez odpowiedzi pozostało moje pytanie z przed paru miesięcy co ten projekt właściwie liczy (tzn jakimi obliczeniami obciąża procesor).
http://xw01.lri.fr:4320/forum_thread.php?id=97

Nie ma się co dziwić, że pojawiły się pomysły, że może projekt ten coś ciekawego dla jakiejś np. firmy liczy...niestety nikt ze strony projektu na nie nie odpowiada.
http://xw01.lri.fr:4320/forum_thread.php?id=151
W ten sposób projekt podważa wiarygodność nie tylko swoją, ale całych obliczeń rozproszonych...

Ergo, zastanówcie się 2 razy, czy chcecie wobec powyższych liczyć dla tego projektu.

krzyku

Ja troche tam policzyłem ale ostatnio licze co innego , jak jest taka sytuacja to nie wiem czy warto...
  

remix85

Skoro tak to wygląda, to ja tymczasowo zatrzymałem pobieranie nowych jednostek, zostawiając te które czekały na przeliczenie. Wznowie projekt lub z niego zrezygnuję gdy wyjaśni się sprawa.

kempler

Chyba coś się powoli dzieje:
Z forum projektu
Cytat: "gilles"
Some updates.

First we apologize for the lack of responsivness. Feel free to contact us directly fedak AT lri.fr if you see no activity for several weeks ;) It's true that we are pretty bad at marketing our stuff ;)

So I said in the french forum, we have uploaded a new version for Windows and Linux which enhances CPU error correction.

Derrick has been working on a multi-project BOINC simulator. This tool will help to design news scheduling heuristics. Of course the XtremLab traces are an essential part of the simulator.

Paul is working on a new version the XtremLab application. For now, we are only able to gather traces of host availability when the BOINC client runs for XtremLab, which is a strong limitation when dealing with the multi-project feature. The new version will allow to perform active monitoring when the host is working for XtremLab and passive monitoring when the host is working for other project.

And of course we have other on-going projects, not relative to BOINC but to other PC Grids systems.

There are also other researcher around the world interrested with the traces we have gathered thanks to your help. Once new scientific results come, we'll try to advertize it.

Hope this helps !

Oraz

Cytat: "gilles"
To clarify the state of the project :

- the project is running. I think that we now have strong results, statistically significant. Well I hope so.
- there's no for-profit entities which can benefit from the project, that I am aware of. But if you guys know more about that, just let me know. I'll give you a paypal account !!!
- And we have a roadmap, and yes we're working hard to have these f$*%-[g papers accepted.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Jak miło, że ktoś wreszcie odpisał... mam nadzieję, że nadrobią zaległości informacyjne z paru miesięcy...

I mam nadzieję, że gilles jest naprawdę pracownikiem projektu :P

kempler

No mogliby COKOLWIEK napisać na głównej, nie każdy zagląda na forum...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Skoro na francuskiej części forum coś się dzieje, to może powinienem tam zaglądać. W końcu trochę się z nauką tego języka namęczyłem... może się przyda do czegoś w końcu ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AdNet

---------- 09:54 23.03.2007 ----------

ja zatrzymałem próbki około 2 tygodni temu i od tego czasu nie liczę, bardzo denerwowało mnie to że przysyłał mi ten projekt około 30 próbek 10min. i miał one End Time około 3 dni do przodu, przy liczeniu innych projektów to połowa tych próbek się nie kończyła....

---------- 09:38 24.03.2007 ----------

Ktoś wie może jak można opuścić ten projekt ?
przycisk wprawdzie jest na BOINCu ale jest nieaktywny, szary... nie można go kliknąć !

bartsob5

wylacz boinca i wywal wszystkie pliki xml ktore jego dotycza i odpowiedni folder w podfolderze projects.. ale ja bym raczej proponowal poprostu go wstrzymac...

PBT_adamludek

Cytat: "bartsob5"wylacz boinca i wywal wszystkie pliki xml ktore jego dotycza i odpowiedni folder w podfolderze projects.. ale ja bym raczej proponowal poprostu go wstrzymac...

zła porada ;)

przycisk jest nieaktywny, bo on pewnie uzywa menagera kont np. BAM i wtedy w konf menagera np. BAM niech opusci projekt ;)

bartsob5

Cytat: "PBT_adamludek"
Cytat: "bartsob5"wylacz boinca i wywal wszystkie pliki xml ktore jego dotycza i odpowiedni folder w podfolderze projects.. ale ja bym raczej proponowal poprostu go wstrzymac...

zła porada ;)

przycisk jest nieaktywny, bo on pewnie uzywa menagera kont np. BAM i wtedy w konf menagera np. BAM niech opusci projekt ;)

no mozliwe ;)

AdNet

Cytat: "PBT_adamludek"
Cytat: "bartsob5"wylacz boinca i wywal wszystkie pliki xml ktore jego dotycza i odpowiedni folder w podfolderze projects.. ale ja bym raczej proponowal poprostu go wstrzymac...

zła porada ;)

przycisk jest nieaktywny, bo on pewnie uzywa menagera kont np. BAM i wtedy w konf menagera np. BAM niech opusci projekt ;)

no tak dałem radę zrobić - mam BAM ! :D