Drużyna narodowa się rozrasta!!!

Zaczęty przez PBT_marian_boss, 16 Marzec 2007, 07:43

PBT_marian_boss

Witam, w dziale nowości znalazłem taki wpis

CytatTym razem mam przyjemność poinformować, iż do budowy naszej nowej dumy narodowej przystąpił zespół Poland w projekcie Einstein@home.
Ponieważ ma on dwukrotnie większy dorobek punktowy w tym projekcie od B@P dokonano (tak jak wcześniej w Seti) zamiany nazw.
Prosimy wszystkich o ponowne przyłączenie się do BOINC@Poland w Einsteinie Przepisz się
Dziękujemy founderowi drużyny Poland wijacie.com za współpracę i witamy gorąco wszystkich nowych liczydłowych!!!

Juz przełaczyłem się do B@P, ale proszę na przyszłość informację gdzies na forum lib PM. Zauważyłem temat całkowicie przypadkowo a równie dobrze mógłbym liczyć w teamie POLAND jeszcze bardzo długo. Jako nowy członek nie mam jeszcze wyrobionych pewnych nawyków i nie sprawdzam wszyskich działów na stronie.

Mchl

Rozsyłalem wczoraj maila do liczących, ale cosik mi nie wychodziło. Będę próbował jeszcze raz.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

dolaczam sie rowniez - moze np. zrobic przypiety dzial z ogloszeniami tyczacymi sie wszelkiego rodzaju fuzji na glownej stronie forum

D_T_G

Hehe, to już fuzje będą na porządku dziennym? ;) A ja mam zasubskrybowanego RSSa i mnie nic nie mija :) RSS - fajny wynalazek, polecam (mam 26 kanałów), kuriozalnie najlepiej spełnia swoją rolę na stronach, gdzie rzadko pojawiają się nowe newsy.


Koompel

Dokładnie RSS to rewelacyjna sprawa. Ale pewna modyfikacja strony głównej by się przydała.
> Koompel i kumple <=