Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Pomysł] [Portal] wykop.pl

Zaczęty przez deway, 29 Kwiecień 2009, 20:40

deway

Wrzuciłem info na wykop.pl
http://www.wykop.pl/link/176115/wykorzystanie-wolnego-czasu-komputerow-boinc
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

Troll81

Widzę że kolega wziął się ostro za promocję :D chwała mu :D

lolek

I nawet jakiś ruch się tam zrobił. Zachęcam wszystkich do odpowiadania na komentarze internautów

deway

Cytat: lolek w 30 Kwiecień 2009, 15:19
I nawet jakiś ruch się tam zrobił. Zachęcam wszystkich do odpowiadania na komentarze internautów
Tylko proszę, to jest przede wszystkim promocja projektu BOINC, a nie naszego zespołu (w moim założeniu to jest pozytywnym, ale skutkiem ubocznym). Pamiętajcie o tym pisząc jakieś komentarze.

Promując sam projekt BOINC budujemy ciekawość wśród ludzi, jeśli ktoś będzie chciał przystąpić do jakiegoś zespołu, nie martwcie się, znajdą Nasz zespół bez problemu, bo tylko BOINC@Poland tworzy w Polsce tak wiele użytecznych informacji w internecie.
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

lolek

to się rozumie. Jedyne zmianki o naszym zespole to linki do stron ;)

Troll81

#5
NO muszę przyznać że pomysł kolegi był wyśmienity. i warto popatrzeć na wzrost ilości userów w naszym teamie :D

http://allprojectstats.com/usergraph.php?mode=4&projekt=0&team=119693 zobaczymy co będzie za czas jakiś :D

AiDec

To prawda - pomysl znakomity - gratluje i zycze podobnie efektywnych pomyslow  :parrrty:.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

Wczoraj w jeden dzień poszło tyle transferu, co przez całą resztę miesiąca... :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

lolek

Szkoda tylko że pewna grupa ludzików chce za wszelką cene pokazać dla czego nie należy liczyć  >:(

Kryniek

Cytat: lolek w 01 Maj 2009, 12:08
Szkoda tylko że pewna grupa ludzików chce za wszelką cene pokazać dla czego nie należy liczyć  >:(

Zawsze się znajdą tacy co im będzie nie pasowało. Ale jak zostawiają na całe noce kompy i ściągają pliki lub komp jest włączony cały dzień czasami bez potrzeby to nikt już o prądzie nie mówi.
Najważniejsze że ten aktykuł spowodował dyskusję o BOINC. Mądrzy ludzie na pewno się wśród komentujących znajdą, którzy choć trochę będą chcieli pomóc nauce.

deway -> gratulacje za akcję promocyjną. słyszałem wcześniej o wykop ale nie myślałem że jest to tak popularne. nie ma czasem podobnych portali w których można takie coś jeszcze przeprowadzić? tylko może w przyłym miesiącu bo Mchl na transfer nie wyrobi :D

Troll81

To ja się na transfer dorzucę :D sam nie miałem pojęcia że tak ładnie można stronke wypromować :D

Mchl

Transfer problemem nie jest. Mamy duuuuży zapas. Za to trochę bazie danych się oberwało. Muszę się przygotować na następny raz :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Waldek1989

Witam wszystkich,
wiem ,że nie jest to miejsce na przywitania ale jest to mój pierwszy post. Mimo tego ,że liczę z Wami już od pewnego czasu to pewnie mnie nie znacie, natomiast ja znam Was bo zaglądam tu od czasu do czasu.

Dobra robota z tym wykopem! Gratuluje!

Ps.
Dzięki mchl za pomoc

deway

solo1979 witam i dzięki, szczególnie za jeden z Twoich komentarzy na www.wykop.pl:
Cytatnawet nie ważne w jakiej drużynie jesteś (choć sam jestem w BOINC@POLAND), i tak wszyscy gramy do tej samej bramki
Dopóki ludzie tego nie zrozumieją, będą zgrzyty między zespołami, krytyka, a przecież gramy wszyscy o to samo.

!!! Dzięki wszystkim, którzy brali udział w dyskusji w komentarzach na wykop.pl !!!
Naprawdę poczułem dopiero teraz czym jest zespół ludzi i jak wiele możemy wspólnie osiągnąć ;) Pozdrawiam
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

AiDec

To my dziekujemy. Za swietny pomysl i wykonanie  :) - tak 3maj  :arrr:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

lolek

I za pierwsze rezultaty, wystaczy spoirzeć na listę nowych członków teamu na naszej stronie głównej  :D

Kryniek

Cytat: deway w 03 Maj 2009, 10:42
Dopóki ludzie tego nie zrozumieją, będą zgrzyty między zespołami, krytyka, a przecież gramy wszyscy o to samo.

No dokładnie a dzięki drużynom i ich zaciętej rywalizacji wzrsta zaangażowanie uczestników, którzy (co jest natualne) tak jak w sporcie chcą być najlepsi. Na tym wszystkim korzysta BOINC i nauka.

Patrząc na stastystyki nowych członków B@P  dopiero teraz widać owoce twojej pracy deway :o
Widzimy namacalne korzyści z promocji BOINC w internecie.

Troll81

Niedługo zobaczymy te efekty w RACu :D

lolek

Oj tak, oby jak najwiekrzy. Mam nadzieję, że dziś też ludzie sie tak tłumnie przyłączają

lukaszde

Pragne tylko zaznaczyc, ze pozyskiwanie nowych userow to 1 temat, a utrzymanie obecnych to 2gi.
Bardzo podoba mi sie akcja z newsami i troche zaluje ze nie ma takich tygodniowych podsumowan dla chetnych (z mozliwoscia rezygnacji/zapisania sie) np.
- Projekt miesiaca maja - xxx  przypominamy ze dla uczestnikow jest klasyfikacja itd... aktualne pozycje... itp
- w tym tygodniu awansowalismy w temacie xx spadlismy w temacie yy (mozna podac ilosc miejsc)
- user dnia
- krotkie info o komputerze teamu (pkt ? rac ? jakiekolwiek news)

Czesc mozna jako szablon uzupelniac o nowe dane a reszta to aktualne newsy z tygodnia  :book:

deway

lukaszde to nowy pomysł więc proszę załóż do niego nowy temat w dziale "Promocja BOINC@Poland" i tam go wszyscy przedyskutujmy.

Nowy pomysł = Nowy temat

Musimy się do tej zasady stosować, bo inaczej nie da się optymalnie pracować z nowymi pomysłami.
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

lukaszde

deway, dzieki za zwrocenie uwagi. Zadanie wykonane, pzdr.  :parrrty:
Dla chetnych, dalsza czesc dyskusji w watku: http://www.boincatpoland.org/smf/promocja-boincpoland/newsleter-boincpoland/

Waldek1989

deway może warto kiedyś wrzucić info na http://digg.com/ tylko nie jestem przekonany czy teraz to dobry pomysł, wielu użytkowników wykop.pl przegląda digg'a  ,ale jak będę miał jakiś pomysł to się podzielę  :)

Timaxi

Panowie ktoś dodał wykop na temat BOINC a, w powiązanych jest też link do strony naszego zespołu pomóżmy wykopać  http://www.wykop.pl/link/293538/boinc-seti-home-obliczenia-rozproszone   :)


Waldek1989


Skret


Troll81

Wykopane :D

A mojego linka nikt nie wykopał.......

eclipse99