Zapowiada się ciekawie :)

Zaczęty przez PBT_marian_boss, 08 Kwiecień 2008, 14:11

PBT_marian_boss

Sieć 10 tys. razy szybsza od Internetu: http://hacking.pl/pl/news-7448-Siec_10_tys_razy_szybsza_od_Internetu.html

KrzychuP

Eeee tam.
Sieć to pikuś.
Ciekawsze są dalsze informacje na temat LHC. To dopiero będzie wydarzenie.

PBT_marian_boss

Właśnie na to chciałem zwrócić uwagę :) ciekawe co się stanie ?

KrzychuP


Bober

A propos. Ostatnio wyczytałem na BOINCstats, że ktoś wytoczył proces CERNowi, bo boi się czarnej dziury i żąda zwiększenia zabezpieczeń  :D

http://www.lhcdefense.org/

Pigu

 ;D a co jak ma rację? hehe trzeba odpalić i się przekonać

Machloj

w najnowszej "wiedzy i życiu" jest ciekawy artykuł o LHC - między innymi piszą tam, że ewentualne czarne dziury jeśli się pokażą nie będą zagrożeniem...argumentem (mnie osobiście bardzo przekonywującym) jest to że istniejemy :) 

w 1991 roku zarejestrowali podczas eksperymentu Fly Eye (cokolwiek to jest) cząsteczkę, której energia była 22mln razy większa od możliwej uzyskanej energi zderzeń w LHC...jeśli to prawda to przeżyjemy :)

Mchl

Cytat: hacking.pl

Jeżeli się uda, poznamy - zakładają naukowcy - wiele odpowiedzi na najtrudniejsze pytania o pochodzeniu kosmosu, Ziemi i całej wesołej reszty.

Jeżeli się nie uda, awaria w CERN wywoła wielką czarną dziurę która a) wchłonie wszystko lub b) stanie się portalem do alternatywnej rzeczywistości. Tak czy inaczej, zapowiada się ciekawie.


c) Ktoś napisze satyryczny artykuł o tym jak CERN wywalił mnóstwo pieniędzy w błoto.

Dlaczego niby opcja "jeśli się nie uda" miałaby zakończyć się czymś niezwykłym?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bazaq

Cytat: PBT_marian_boss w 08 Kwiecień 2008, 14:17
Właśnie na to chciałem zwrócić uwagę :) ciekawe co się stanie ?

Znając życie,to pewnie nic...

buri

Właśnie ja licze, że coś się stanie - zawsze to jakieś ciekawe wydarzenie ;)
Net 10k razy szybszy to jest to.

Pigu

net wieleset razy szybszy od dysków twardych wzbudziłby u mnie najwyżej frustrację

MJ19

Niech już ten LHC rusza i odkryją coś co pozwoli się wynieść z Ziemi zanim nas araby wykończą ;D

Graf Zero

Jeśli będzie wielkie "kaboom" to i tak pewnie nie zdążymy się nad tym zastanowić. :D Z drugiej strony wytaczać proces CERNowi? Ja bym zaczął pozwy od państw posiadających broń atomową...