Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Gdzie sens?

Zaczęty przez legis, 31 Styczeń 2010, 21:21

legis

Proszę o wytłumaczenie jaki miało sens wybranie Enigmy projektem miesiąca?
Co zyskaliśmy ?
Czy zmieniła się nasz pozycja w rankingu ?
Sorki że się czepiam, napiszecie że sam nie liczyłem Enigmy.
Ale patrząc na statystyki poza chwilowym zwiększeniem RAC nie zyskalismy nic?

Tomasz R. Gwiazda

ja od poczatku jestem przeciwny projektom miesiaca :)

Troll81

była próba odbicia 1 miejsca.....

Peciak

Nie lubię enigmy bo mam głównie procki AMD a projekt enigma chyba nie do końca wykorzystuje ich możliwości ale ciesze się że wygrała enigma - mimo ze na nią nie głosowałem. Liczyłem ją uczciwie przez cały miesiąc - chociażby ze względu na TJM - jako wyraz szacunku dla Jego Osoby i tego co robi. I gdy wygra ponownie będę ja liczył jeszcze raz. I tu jest cała logika tego wyboru - jako wyraz szacunku. Takie jest moje zdanie.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

legis

#4
Cytat: Troll81 w 31 Styczeń 2010, 21:53
była próba odbicia 1 miejsca.....
prognozy wyprzedzeń na dzień dzisiejszy 123 DNI (4 miesiące !!!)

Bober

Taka była demokratyczna wola braci głosującej. O demokracji już kilka cytatów na forum dziś widziałem. Nic dodać nic ująć.

AiDec

Zyskalismy kolejna duza probe zlamania nieodkodowanej wiadomosci z czasow IIWW. Mozliwosc wyrazenia w ten sposob podziekowan za to, co TJM z kolej robi dla nas. Mozliwosc pokazania ze interesuje nas nie tylko dojenie punktow, ale ze potrafimy rowniez zdobyc sie na gest i pomoc w spelnieniu hobbystycznych marzen jednemu z naszych kolegow :).


Enigma byla dla TJM na procach, w tym samym czasie dla punktow byla Milka na grafach :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

apohawk

W poszukiwaniu sensu tego wyboru proponuję zapoznanie się kampanią wyborczą tamtego miesiąca http://www.boincatpoland.org/smf/projekt-miesiaca/glosowanie-na-projekt-stycznia/
Chodziło raczej o drugie miejsce, a nie o pierwsze.
No good deed goes unpunished.

legis

Cytat: apohawk w 01 Luty 2010, 00:16
Chodziło raczej o drugie miejsce, a nie o pierwsze.
bez urazy ale 2 miejsce mieliśmy o ile mnie oko nie myli 08.12.2009

Gargul

AiDec ma rację. Wspieramy nie tylko Milkway'a i Coltaza. Nie chodzi tylko o punkty i miejsca.  Poza tym, projekt miesiąca jest akcją dobrowolną. Co miesiąc jest demokratycznie wybierany. Możesz, nie musisz liczyć. Ale jeśli liczysz, podskoczysz w klasyfikacji generalnej B@P. ;)

Pantarhei

Ludzie. nie demonizujmy PM. Jest on dobrowolny. Nikt nie musi go liczyć.
Zamiast krytykować PM w ogóle, skupcie się raczej na lobbowaniu na rzecz projektów, które uważacie, że liczyć należy.

Ja zawsze czytam posty pod ankieta głosowania i kieruje się nimi. W tym miesiącu przekonały mnie argumenty "Malariowców"i tyle.

Poza tym jesli nie PM to co? Ustawić SKB@P na MIlkę?
Kiedyś jak patrzyło się na wykres kołowy podziału punktów w projektach drużyn i państw najwięcej punktów miała SETI, ale poza tym wykres był w miarę zrównoważony. Teraz Milka wszędzie ma ponad 50% i na dokładkę bezsensowny Collatz (który nawet nie stara się przekonywać że jest ludzkości do czegokolwiek potrzebny). Zdaje się, że to nie o to chodziło.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.