Odznaki World Community Grid

Zaczęty przez Nawiedzony, 03 Styczeń 2011, 06:18

aborek


lolek

 :parrrty:

Cytat: lukaszja w 23 Styczeń 2012, 22:49
No właśnie - pobiera Wam jeszcze Discovering Dengue Drugs - Together - Phase 2 ? Bo mi od bodaj 2 dni nic nie wpadło...
Niestety, ale nie  :(

Hani



Troll81


aborek


stiven


migawron




emik



aborek


Troll81


lolek

Dawno niczym się tu nie chwaliłem więc

pawg




aborek


_Aleksander_


Hani

Dawaj dalej ~30dni i będzie po projekcie. 7 rdzeni i "zieloną" złapiesz (ps. mam problem z zatrybieniem nazw kolorków  XD)


lolek

Cytat: Hani w 28 Styczeń 2012, 19:35
Dawaj dalej ~30dni i będzie po projekcie. 7 rdzeni i "zieloną" złapiesz (ps. mam problem z zatrybieniem nazw kolorków  XD)
Teraz kolej na następnego rubina. Cloudy mi się kończą w połowie lutego więc i tak z zieloną było by ciężko  :dunno:

Troll81


stiven


Kryniek

Cytat: lolek w 28 Styczeń 2012, 19:46
Cytat: Hani w 28 Styczeń 2012, 19:35
Dawaj dalej ~30dni i będzie po projekcie. 7 rdzeni i "zieloną" złapiesz (ps. mam problem z zatrybieniem nazw kolorków  XD)
Teraz kolej na następnego rubina. Cloudy mi się kończą w połowie lutego więc i tak z zieloną było by ciężko  :dunno:

Gratulacje :parrrty:
Ja też teraz chce wszystkie odznaki pokolorować na czerwono minimum.
Niestety w zakończonych projektach nie da rady więc będzie kilka luk %)

andy101fah

Ja również zawzięcie koloruję na złoto.

teraz złapałem 

lolek


Hani



aborek


Troll81


pawg




emik



Troll81

a w sygnaturce wciaż czerwień  :parrrty:

stiven


aborek


pawg




AL

- druga czerwona w dorobku i tym samym zdobyłem pierwsze z tegorocznych swoich założeń.

emik



AL

Będę próbował - teraz cała moc w HCMD (21 days left). HFCC mnie zmartwił - bo w ciągu kilku dni spadło z ponad 100 do 47 dni, no i HCC też tylko 31...

emik

ja już HCMD odpuściłem teraz jadę HCC


Kryniek

Spokojnie. Ja tydzień temu dokolorowałem HCC do czerwonego i tak jak wtedy było, jest i teraz 31 dni. Także jakby się uparł to i do ostatniego koloru można ten projekt dociągnąć ;)

Troll81


armar

 :parrrty:

Też się mogę pochwalić:    :)

Troll81


aborek


mrjinks

Powoli cisnę na silver, dzisiaj , może do połowy lutego będą już tak wszystkie projekty.