Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

eRepublik - ePolska w potrzebie

Zaczęty przez ansuz, 11 Sierpień 2009, 19:21

Mchl

Doskonały pomysł. Mam wrodzone zdolności do obijania się.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Ja zagłosowałem tak jak partia.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

BOINC@POLAND[HA$]

eee  ludzie a mata tam jaka robota w tej e republik????

Nuriel

Tak przebierałem sobie dziś w ofertach na rynku pracy i, kurczę, właściciel jednej firmy z Indonezji, następny z Australii, nawet Polskie Koleje Parowe mają właściciela w USA. I złoto po cichu wycieka z kraju. Warto przed podjęciem pracy sprawdzać, gdzie będą wędrowały pieniądze z marketu, czy jestem po prostu przewrażliwiony? Znalazłem w końcu całkiem polską firmę, płacą 3.54 przy najlepszej ofercie 3.70, więc różnica akceptowalna.

Aegis Maelstrom

Z tymi obywatelstwami bym nie przesadzał.

Zobacz nawet komentarze w newsach na erepie i najaktywniejszych, znanych polaków. Taki Ventr jest np. oficjalnie Hiszpanem (uwielbiam jego awatara, jest z mojej ulubionej karcianki :) ), wielu Polaków jest Indonezyjczykami, Niemcami, Meksykanami, Rumunami itd.itp. Po prostu tam zastała ich niedawna zmiana w silniku gry wprowadzająca obywatelstwa. :D W Indonezji działa nawet partia "Mniejszosc Polska". :D

Z tego powodu też strasznie trudno ocenić ile jest właściwie kont ePolaków i jakie są potencjały poszczególnych nacji.

szuu

Może nie jest to super odpowiednie miejsce ale mam pytania:

1. Do kogo należy org. BatP (domyślam sie że do naszych :shame:) .
2. Firma "BatP Dominatus Holding...Grain" oferuje przy 0 skill prace za 1 ATS . Sprawdziłem jak sie ma na monetary market ta waluta i ... za 1 ATS dają 1,33 pln. Jak dla mnie to mega dobrze ! Bo w market place na poczatku zatrudnic sie w firmie ktora daje przy skill 0 wiecej niz 1,05 pln to sukces...

Zdaję sobie sprawę ze mogę robić błąd w powyższym wywodzie ad.2 wiec proszę o ew. sprostowanie.

PZDR
szuu vel szuuPL
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

AiDec

BatP nalezy do mnie. Oferta pracy dla skilla 0 jest wystawiona tylko po to zeby byla (dlugo by tlumaczyc o co chodzi) i jesli ktokolwiek ze skillem 0 sie zatrudni, to jest natychmiast zwalniany.

Jesli jednak chcesz na wlasna odpowiedzialnosc mykac do Austrii, to nie ma sprawy - zatrudnie Cie i to na lepszych warunkach niz rynkowe (na nadmiar pracownikow nie narzekam ;)). Jest tylko jeden warunek - musisz przepracowac co najmniej miesiac.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

sesef

Przydałby się klamki na bitwę o New Jersey, no ale została godzina, więc już chyba nic nie zdziałamy.

Aegis Maelstrom

Dziś mogę rozesłać zadatkową broń, ale dopiero wieczorem. Na razie w nocy upewniłem się tylko co do rudy i nie powinno jej zabraknąć.

Muszę powiedzieć, że produkcję klamek mamy już całkiem przyzwoitą, przydałaby się jeszcze większa wydajność w produkcji surowca - ale niestety, Polska to tylko region medium i mechanika gry jest jaka jest.

ksysju

Hi

A drugiej firmy na surowiec nie opłacało by się załozyć ?

Patrząc na ilość wojaków B@P obsada by się może znalazła.

ksysju

Aegis Maelstrom

Heh, moim skromnym zdaniem, gdyby zakładać firmę na surowiec, to poza ePolską. Z tego co wiem tak postępują też, przynajmniej niektóre, grupy bojowe.

W ePolsce zakłada się te firmy surowcowe głównie dla ułatwienia synchronizacji wszystkiego i ze względów epatriotycznych. O ile dobrze pamiętam staty, nawet mimo podniesienia jakości nasza forma land obecnie nie nadąża nawet z dostarczaniem surowca firmie manu (taki przerób osiągnęliśmy :) ).

Ja bym optował za drugą firmą manu w Polsce lub firmą land, ale w przyjaznym kraju.

AiDec

Zawsze mozecie kupic u mnie :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Aegis Maelstrom

@Aidec - na razie wbrew moim obawom dajemy radę, ale przy rozszerzaniu działalności to rzecz bardzo warta przemyślenia. :)

Tymczasem - kolega w potrzebie. Kto mi pożyczy na nockę domek wyższej jakości niż Q2? Mogę dostarczyć domek Q2 w zamian, coby pożyczający bezdomny nie był.

Pytam się, bo chcę jak najszybciej dobić do maksymalnego wellness i pracować z setką, ale na razie food Q5 i gifty by to zamknąć w jednej turze to droga opcja. Na razie mam jeden chlebek Q3, najwyżej jeszcze giftem się poratuję... :I Ale lepszy domek bardzo by pomógł.

AiDec

CytatKonkurs:
Zaprojektuj plakat promujący eRepublik i wygraj nagrody. Za 1. miejsce dostaniesz 7 golda i nagrody rzeczowe m.in. bron, gifty, chlebki. Nie zwlekaj, termin nadsyłania prac mija 17 września. Szczegóły tutaj: http://www.erepublik.com/en/article/tw-j-plakat-mo-e-odmieni-los-epolski-934810/1/20

Warto - naprawde wysokie nagrody!



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

AiDec

#334
Z cyklu pol zartem, pol serio, czyli - Ogloszenie bez-platne :P:


Serio: Zatrudnie administratorow firm.


W zwiazku z gwaltownym rozwojem BatP Dominatus Holding, zatrudnie administratorow firm. W najblizszym czasie zamierzam postawic nowa firme - Weapon q1 w USA. W dalszej przyszlosci kolejne firmy (przede wszystkim food q1, weapon q1 i weapon q5), z mozliwoscia administrowania kilkoma firmami jednoczesnie.


Wymagania:

- logowanie sie 3 razy dziennie na orga/firme (trzeba reagowac jak najszybciej na ew. zmiany)
- zatrudnienie sie w firmie do czasu uzyskania 10-osobowego zatrudnienia i nie pracowanie do czasu uzyskania min. 7-osobowego zatrudnienia
- pozostawanie do dyspozycji firmy - zatrudnienie sie w firmie jesli zatrudnienie spadnie ponizej 10 osob i pracowanie zawsze z well 90+
- chec nauki jak dobrze prowadzic firme
- sumienne wykonywanie (nieczestych) polecen analiz oplacalnosci inwestycji na erynku (po wczesniejszym przeszkoleniu)
- umowa min. 3-miesieczna

Korzysci:

- wynagrodzenie w wysokosci 20% zysku, platne w jednym z pierwszych trzech dni kazdego miesiaca (nie zawsze mam czas obliczyc zysk 1-go, zatem czasami moze to byc 3-go)
- mozliwosc stalego zatrudnienia w administrowanej firmie, za godziwe wynagrodzenie
- o3manie dozywotniego abonamentu na platne uslugi wspomagajace prowadzenie firmy (ereptools)
- prowadzenie firmy nalezacej do holdingu ktorego celem jest gospodarcze zniszczenie PEACE ;D
- uzyskanie pomocy od najlepszych :P (m.in. AiDec - wlasiciel q3 Iron/Grecja, q4 Grain/Austria, wspolwlasciciel trzech spolek egieldowych z czego jednej z wiekszosciowym udzialem)
- posredni dostep do nie-jawnych informacji nt. rozwoju gospodarczego waznych dla BatP ekrajow
- mozliwosc (po uzyskaniu akceptacji) zakupu broni z firm BatP po promocyjnych cenach

Mile widziane i przydatne:

- podstawowa znajomosc obslugi arkuszy kalkulacyjnych (GoogleDocs, Excel), badz tez chec nauki w tym kierunku


Zartem:

- prawo jazdy kat. B
- mila prezencja
- brak nalogow  %)
- Pamietanie o:
a) Jeżeli będziesz dzielił się ze swoimi akcjonariuszami ważnymi informacjami na temat kredytów, wierzytelności i ryzyka, możesz zapobiec zbędnym wydatkom.
b) Bądź dobrze poinformowany w dziedzinach dotyczących swojej pracy, bo inaczej możesz przegapić niezła okazję.
c) Zawsze czekaj, zanim szef nie powie swojego.

AD a, b, c: http://www.boincatpoland.org/smf/gry-i-zabawy/humor/msg79794/#msg79794



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

cezar

Myślę że warto spróbować  :), wystarczy CV ;D, czy jeszcze list motywacyjny  XD





Aegis Maelstrom

Brak nałogów dyskwalifikuje wszystkich BOINCowiczów.  %)

Poza tym właśnie przydałby Ci się maniakalny pasjonat webowych gier.  ;D

AiDec

@Aegis: To bylo wlasnie to pol zartem ;)

@cezar: Kazdy kto sie zglosi w jakikolwiek zauwazalny przeze mnie sposob, automatycznie zglasza swoja kandydature. Jako pierwszych wybiore tych najlepiej sie zapowiadajacych, ale w przyszlosci moge dac szanse wszystkim (raczej w niedlugiej przyszlosci biorac pod uwage tempo rozwoju :) ). Jesli nie bede mogl sie zdecydowac miedzy zglaszajacymi sie, to po prostu rzuce moneta ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

Cytat: AiDec w 15 Wrzesień 2009, 11:14
Kazdy kto sie zglosi w jakikolwiek zauwazalny przeze mnie sposob, automatycznie zglasza swoja kandydature.

Strach się odezwać...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Karlik

Jakbyś zamierzał otworzyć i dać do administrowania jakiś land to daj znać  %)

tomi124

Gram dopiero 2 tygodnie, ale chętnie się czegoś nauczę.
Jakby co to mogę się zaopiekować firmą...

AiDec

#341
Jako pierwsi zostali wybrani PBT_marian_boss i obix007.

Kolejni beda cezar, tomi124 i Karlik (na LAND).

Kandydatury mozna wciaz zglaszac, firm bedzie coraz wiecej. BatP Dominatus Holding zamierza byc wiekszy niz bezposredni konkurent, Colly  %) (http://www.erepublik.com/en/search/?q=colly&commit=)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

You have worked for 30 days in a row and you are now known as a Hard Worker. An amount of 5 Gold was added to your account as a reward for your achievement. :parrrty:


Nuriel

Cytat: emik w 16 Wrzesień 2009, 19:01
You have worked for 30 days in a row and you are now known as a Hard Worker. An amount of 5 Gold was added to your account as a reward for your achievement. :parrrty:
:parrrty:

i tak 5 golda co miesiąc? Czy tylko za pierwszego Hard Workera?

emik

nie wiem, ale chyba co miesiąc


[PNT] Obix007



Bober

Wow. BabyBoom się naszym włodarzom udał - dziś mamy już ponad 9000 obywateli  :D

Polecam http://pwl.org.pl/radio - normalnie eFakty   ;D

kempler

Fajne to radio :)
Pytanko do starych wyjadaczy. Co zrobić z 33 ESP ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Nuriel


kempler

Cytat: Nuriel w 18 Wrzesień 2009, 09:36
ESP? Kupić tequilę  %)
Hehe dobry plan :) A tak na poważnie. Sprzedać czy trzymać?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Cytat: kempler w 18 Wrzesień 2009, 22:06
Hehe dobry plan :) A tak na poważnie. Sprzedać czy trzymać?

Sprzedawać w dołku, kupować na górce. Słyszałem, że to dobra strategia. :ph34r:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nuriel

Cytat: Mchl w 18 Wrzesień 2009, 23:06
Cytat: kempler w 18 Wrzesień 2009, 22:06
Hehe dobry plan :) A tak na poważnie. Sprzedać czy trzymać?
Sprzedawać w dołku, kupować na górce. Słyszałem, że to dobra strategia. :ph34r:
No patrz, ja też.

Zjeżdżamy z tematu. Ale ja mogę, jestem pijany :p.

TJM

Zastanawiam się nad zakupem domku q5 - powoli dobijam do potrzebnej ilości kasiwa. Pytanie tylko, skąd taki domek wytrzasnąć ? W PL na markecie nie widziałem nic wyższego od q2, q5 widziałem tylko w USA i to po dość wysokich cenach. Da się polecieć tam, kupić domek i wrócić z nim ? %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Machloj

nie kupuj domku przez market - wejdź na IRCa http://webchat.quakenet.org/?channels=erepublik.pl - tam na pewno ktoś chętny do sprzedania się znajdzie :) dobra cena za q5 to 35g...tylko uważaj coby Cię nikt nie oszukał, więc jak nie kojarzysz gracza to albo skorzystaj z Mężów Zaufania albo podpisz kontrakt ;)

Nuriel

i nie ma znów gdzie walczyć, 10exp dziennie idzie się... reprodukować :/

Troll81

o 20 ma być wojna treningowa :D słowacy napadają na czechów lub odwrotnie :D

Cinnek

I z wojny dupa, niedługo nie bedzie gdzie pukawek gromadzic :P



Aegis Maelstrom

Nie inaczej, coś ten nasz e-polski rząd się opi...ala.  %)

ka_ga

prawdopodobnie jeszcze dzisiaj zawalczymy, zobaczcie tutaj: http://www.erepublik.com/en/article/-rozkazy-orders-29-wrze-nia-679-day-05-00-erep-time--961952/1/20

Troll81

wreszcie :D bo mnie już piąchy swędzą :D