Petycja w obronie medycyny naturalnej

Zaczęty przez Angelraphael, 20 Styczeń 2013, 19:16

Angelraphael

http://iozn.pl/petycja/Podpisz_petycje.html

Kropla drąży skałę

sknd

juz jakiś czas temu podpisałem, choć średnio wierzę w moc petycji...

Cyfron

Wybaczcie - ale dlaczego mam oglądać reklamę i wierzyć, że coś mi ma pomóc, skoro dana tabletka działanie ma takie jak np placebo?
Jak kupuję lek na porost włosów czy inne "lekarstwo" to chce, aby działało na prawdę, a nie na niby.
Myślę, że te wszystkie suplementy, o jakie rozchodzi się w tej petycji dalej będą sprzedawane, ale pod inną nazwą i ludzie jak będą chcieli, to je kupią.

BTW: co to jest "integralność fizyczną lub psychiczną konsumentów" ?

Moim zdaniem jest to petycja napisana przez producenta jakiegoś "suplementu", który w ogóle nie działa. Reasumując - nie popieram.

Angelraphael

Jak zwykle likwiduje się cos małymi krokami. Zaczną od suplementów i skończą na ziołach. Naturalne produkty są zastępowane zmutowanymi GMO. Następnym krokiem będzie likwidacja gotówki na rzecz systemu bezgotówkowego. Wszystko oczywiście dla dobra ogółu. O szczepieniach nie wspomnę. Normalnie "Rok 1984" Orwell'a. :deadman:

Cyfron

GMO jadasz od dawna - jadłeś kiedyś mandarynki/pomarańcze bezpestkowe? Jadasz banany? One już od dawna są modyfikowane genetycznie.
Powiesz mi, że nie płacisz kartą płatniczą? Ja się mega cieszę z jej posiadania.
Myślę, że jakby zabronili zupełnie sprzedaży suplementów czy ziół i innych, to by się podniósł na prawdę spory szum. Teraz to moim zdaniem jest świetna sprawa, że jak coś będzie reklamowane jako "lekarstwo" to nim będzie, a nie tylko życzeniem producenta.

Podobnie jest z ustawą "śmieciową" - wszyscy na to psy wieszają, jak to źle będzie. Wg mnie będzie super! Teraz nie będzie się opłacało jechać ze śmieciami do lasu - 100% ekologii! Nie trzeba będzie budować ogrodzenia do śmietników, żeby obcy tam nie wywalali śmieci (co mnie osobiście wkurza, jak muszę latać z kluczem, a jak zapomnę to się wracam - inni zostawiają po prostu syf pod śmietnikiem).

Troll81

że tak zajmę głos....

CytatJak zwykle likwiduje się cos małymi krokami.
poproszę o jakiś konkretny przykład

CytatZaczną od suplementów i skończą na ziołach.
rozumiem ze znasz już ich sekretny plan, możesz podać przybliżone terminy kolejnych kroków?

CytatNaturalne produkty są zastępowane zmutowanymi GMO.
Naturalna marchew ma kilka cm już moja babcia tej naturalnej nie widziała od dawna. Ale mniejsza z tym. ważne że jest chwytliwe hasło GMO.

CytatNastępnym krokiem będzie likwidacja gotówki na rzecz systemu bezgotówkowego.
to akurat rozpoczęło się od likwidacji systemu barterowego i zastąpienia wymiany dóbr środkiem płatniczym. następnie amerykanie jakieś sto lat temu zrezygnowali z parytetu złota.... faktycznie przykład małych kroków. Spisek trwa już od czasów kiedy grecy zaczęli płacić muszelkami. Na pewno stoi za tym jakaś tajna organizacja. Podejrzewałbym Masonów bo oni swoją historię ponoć od czasów budowniczych świątyni Salomona wywodzą.... A teraz te karty... to normalnie straszne że jak ktoś mi zaiwani portfel to nie zwinie całej pensji....

CytatO szczepieniach nie wspomnę.
Błagam wspomnij :D to mój ulubiony temat :D Chodzi ci oczywiście o rtęć autyzm i inne tego typu pierdoły?


Cyfron

Akurat ze szczepieniami Trollu to mogło chodzić o tą panikę w (bodajrze) zeszłym roku, kiedy to wszystki kraje uległy "gorączce" szczepionkowej i kupily całą masę szczepionek na jakąś zwierzęcą grypę, a p. Kopacz bardzo ładnie się na to wypięła, dzięki czemu ładnie zaoszczędziliśmy na niepotrzebnych szczepionkach.

Troll81

A to swoją drogą... Cywilizacja strachu :D

Bezpieczne place zabaw z bezpiecznym podłożem i atestami.... I każde dziecko kask na głowie bo jeszcze się puknie...

ile ja mleczaków straciłem na trzepaku, huśtawkach itp

w pewnym wieku nie miałem kolan tylko strupy :D ale rowerka nie odpuściłem. Pedofili było na świecie tyle co i teraz ale rodzice jakoś nie bali się puścić dziecko samo do piaskownicy... no ale takie czasy nastały ze o wszystko się straszecznie troszczymy :D