Koncepcja

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 04 Wrzesień 2013, 16:03

Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:

Chciałbym przedstawić Wam, mi Drodzy ewentualną, przyszłą konfigurację geopolityczną Regionu Wschodnioeuropejskiego,

przedstawioną być może na Forum Związku Szlachty Polskiej przez dra inż. arch. Macieja Szarejko

Święte Cesarstwo Trojga Wielkich Narodów Słowiańskich

1. dwuletni, oddolny okres wprowadzania Agraryzmu Ewolucyjnego Ekologizującego
2. ewentualne przyspieszone Wybory Parlamentarne i Koalicja PiS-PSL-Obóz Narodowy
3. siedmioletni okres obfitego korzystania z funduszy unijnych ( innowacyjność, nauka, transport )
4. wybór Mińska jako Stolicy Cesarstwa
5. siedmioletnie konfigurowanie intelektualne przyszłych Instytucji ( Białoruś, Ukraina, Rzeczpospolita Polska )
6. wybór łaciny jako języka ponadnarodowego
7. wyjście z UE
8. Elekcja vivente rege po ukonstytuowaniu się przyszłego Cesarza wraz z Dworem

Proszę o opinie przed wdrożeniem procedury. ( ewentualnie )

Kocham BOINC, kocham Życie.

Grzegorz Roman Granowski

pawzdy

Mocne, zwłaszcza koalicja.  XD
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

Bezprym

Może esperanto zamiast łaciny?
Jest prostsze i bardziej przypomina polski :)

Troll81

Cytat1. dwuletni, oddolny okres wprowadzania Agraryzmu Ewolucyjnego Ekologizującego
a kto go będzie oddolnie wprowadzał?
Cytat2. ewentualne przyspieszone Wybory Parlamentarne i Koalicja PiS-PSL-Obóz Narodowy
W jakiejkolwiek koalicji PIS zje pozostałe partie. Po tym co się stało z Samoobroną i LPR nikt się do nich jakoś nie garnie.
Cytat3. siedmioletni okres obfitego korzystania z funduszy unijnych ( innowacyjność, nauka, transport )
Rozumiem że widząc punkt 7 twojego planu Unia z chęcia przystanie na to :D
Cytat4. wybór Mińska jako Stolicy Cesarstwa
Dlaczego akurat Mińsk? Łukaszenka o tym wie?
Cytat5. siedmioletnie konfigurowanie intelektualne przyszłych Instytucji ( Białoruś, Ukraina, Rzeczpospolita Polska )
Co oznacza dokładnie konfigurowanie intelektualne?
Cytat6. wybór łaciny jako języka ponadnarodowego
Dlaczego akurat łacina? Nie może być esperanto? Albo chociaż jakiś wspólny wariant języka słowiańskiego??
Cytat7. wyjście z UE
Patrz punkt 3....
Cytat8. Elekcja vivente rege po ukonstytuowaniu się przyszłego Cesarza wraz z Dworem
Eeeee, myśmy już przechodzili okres elekcyjnej monarchii. Całkiem źle się to skończyło bo pierwsze wybory wygrał ten co obiecał swym wyborcom każda pierdołę. Poza tym kto miałby być tym cesarzem? Jakieś propozycje kandydatów?

Bezprym

Cytat: Troll81 w 04 Wrzesień 2013, 17:30
Dlaczego akurat łacina? Nie może być esperanto? Albo chociaż jakiś wspólny wariant języka słowiańskiego??

Istnieje taki twór jak język slovianski - to sztuczny język, podobnie jak esperanto, oparty na językach słowiańskich.
Jak będę na emeryturze i nie minie mi zapał do nauki, to go chętnie poznam. No chyba że wcześniej Grzegorz go wprowadzi w swojej monarchii :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_slovianski

Szopler

Cytat: Troll81 w 04 Wrzesień 2013, 17:30
...Poza tym kto miałby być tym cesarzem? Jakieś propozycje kandydatów?

Korwin Qról!!

necavi

Skoro cały temat taki... To i ja coś dodam. Nie potrzeba prosić innych czy będą chcieć itd. Polska może być WIELKA.
Lecz nie dziś  :(

Grzegorz R. Granowski

 :boing: :boing: :boing:

Kochani !!!

Działajmy ponad Podziałami Narodowymi !!!

Kochajmy się !!!

Uda się !!!

:p_arr: :p_arr: :p_arr:

Co do konfiguracji intelektualnych ad. pytanie Trolla wyjaśniam, Program II Polskiego Radia, historycy, filozofowie idei, krytycy literaccy, Artyści Życia... Naukowcy

Z poczuciem szacunku do Kolegów,

Grzegorz Roman Granowski

PS. przez dwa ostatnie lata ( prawie ) prowadziłem adepta sztuki inwigilacji ( CIG ), Żonę mą Ukochaną,
Powitajmy Ją.

Proszę!!!  :shame: :shame: :shame:

Grzegorz R. Granowski

 :ahoy: :ahoy: :ahoy: :ahoy:

Nie bójcie się mnie,

La Cosa Nostrą I CIG żem,

mówię wstecznie - nie szukajcie mnie,

Ein - Nie,

Boinc - Cniob,

Ruszamy do boju.

Husaria - Polska Duma / The Winged Hussars - Polish Pride

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Za_wolno%C5%9B%C4%87_nasz%C4%85_i_wasz%C4%85_1831.PNG

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Sztandar_Wojsk_Polskich_Kr%C3%B3lestwa_Kongresowego.PNG

http://pl.wikipedia.org/wiki/El%C5%BCbieta_Granowska

Patriotą żem,

Polska Przestępczość Najgrozniejszą na Świecie tseJ.

Ochrona Narodu zadaniem mym, przed meigorw z zewnątrz,

CIG zadaniem inwigilacji jest, Narodów Zachodnich Zgnilizną Moralną Morowych.

Nie bójmy się,

Uwierzcie w się,

Grzegorz Roman Granowski,

Biznesmen Kultury

http://www.icrap.org/

Dario666

Powiedz co wciągasz i gdzie to dostać  XD

Bezprym

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 05 Wrzesień 2013, 22:59

Nie bójcie się mnie,


Ja się raczej o Ciebie boję :)

Tobas

Koncepcja sama w sobie jest bardzo fajna, przynajmniej mi się podoba, ale ma jeden bardzo słaby punkt. Polacy, Ukraińcy i Białorusini nie za bardzo się lubią, mamy za dużo grzechów na sumieniu i takie Cesarstwo IMHO nie stworzy spójności, mimo tego, że wszyscy jesteśmy Słowianami.
Prawdopodobnie dziś, przez lewicowo liberalną propagandę wspólne korzenie, historia, wiara, czy poglądy nie znaczą już nic.

Prędzej już szukać nadziei w IMPERIUM Polsko - Węgierskim

flaku

Jeśli wzywasz do działalności pomiędzy narodami to dlaczego ograniczasz się do Słowian?

sknd

Cytat: Bezprym w 06 Wrzesień 2013, 08:55
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 05 Wrzesień 2013, 22:59

Nie bójcie się mnie,


Ja się raczej o Ciebie boję :)

o właśnie  ;)

a co do imperium polsko-węgierskiego... hmm bariera językowa chyba nie do przeskoczenia  XD

Grzegorz R. Granowski

No nie wiem,

To Wy musicie wiedzieć,

Wielkie Arkana,

Ja-Głupiec Ja-Żałoba Ja-Diabeł :ahoy: :ahoy: :ahoy: :shame: :shame: :shame: :love2: :love2: :love2: :book: :book: :book: :wth: :wth: :wth: :parrrty: :parrrty: :parrrty: