[POMYSŁ] Nowy komputer do SKB@P

Zaczęty przez Ania, 16 Październik 2012, 11:06

Ania

Proponuję aby wysłać niusa do wszystkich uczestników FORUM (ponad 8tys) z informacją, że zbieramy środki na nowy komputer który kosztuje xxxx zł (dokładna konfiguracja).   Wow - wystarczy że każdy da po złotówce !
Wspomnieć tam że można uzyskać miesiąc obliczeń jako nagroda za wsparcie akcji.  Podać konto fundacji.
Przy okazji pochwalić się najnowszymi osiągnieciami i ... że Chinczycy :) nam zagrażają.....  :)

Cyfron

nowy SKB@P - super, ale gdzie będzie on stał? U mnie już nie ma szans - ktoś przygarnie kompa i zapewni mu prąd 24/7?

PoznanskaPyra

Jak mi dacie 200zł na prąd no problem  :D
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970


ryszard.korczyk

Można też włączyć jakiegoś staruszka u Cyfrona, jest tam jakiś athlon 2x 4600+ i w jego miejsce coś wstawić.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Szopler


ryszard.korczyk

SKB@P9 może narazie u mnie działać, ale ja byłbym za zlikwidowaniem go, Phenom 4x 9850 nie jest efektywny i pożera ogromne ilości prądu.

Ania

Cytat: ryszard.korczyk w 16 Październik 2012, 12:16
Można też włączyć jakiegoś staruszka u Cyfrona, jest tam jakiś athlon 2x 4600+ i w jego miejsce coś wstawić.

Właśnie o to mi chodziło aby zastąpić "staruszka" (U Cyfrona będzie dalej 8 maszyn ale sumarycznie lepszych (może i bardziej efektywnych prądowo). Trzeba wpisać w news o ile to przyspieszy cały uklad (estymacja).

"Staruszka"  w całości lub cześciach (osobno GPU jeśli jest) przeznaczyć dla kogoś kto będzie liczył w zespole np.
ja dostałam kartę 4770 (jeszcze raz dziękuję , choć paczkę otworzę zapewne w piatek dopiero :() i będę na niej liczyć ku chwale :) swojej i zaspołu. Gdy mi się znudzi lub kupię lepszą to przekażę ją do następnej osoby chętnej na kartę. W ten sposób trochę sprzętu może być w obiegu i zbierać punkty dla zespołu.
Nie wiem jak stara jest karta 4770 ale mi przysporzy trochę uciechy i punktów (zespołowi też) i bedę wiedziała co kupić/wziąć w przyszłości.

Ania

Cytat: PoznanskaPyra w 16 Październik 2012, 12:14
Jak mi dacie 200zł na prąd no problem  :D

OK. Negocjujemy ....
kto go weźmie i będzie liczył conajmniej 20h/dziennie ... a dostanie tylko 50 zł/mies  :) ????

Svistak

Mogę wziąść - kolejny proboszcz jest też normalny - więc ja bez kosztów dodatkowych :) ... jedyny ból, jak to dojedzie do Gryfina pod Szczecin, nad samą granice z Niemcami?...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Szopler

Proponuję paczkę InPostem wysłać... tylko Świstak będzie musiał podjechać do paczkomatu w Szczecinie ;)

Troll81

Ja bym komputera paczką nie wysyłał.... widziałem co się dzieje z paczkami. Już prędzej trzeba zadbać by Cyfron ze Svistakiem we wrocku na zlocie się spotkali :D

Cyfron

i Svistakowi by się dało jakiegoś kompa, co teraz pracuje i jest stabilny - tak mi się wydaje, że będzie najpewniej :)

Ania


Svistak

Cytat: Szopler w 16 Październik 2012, 17:34
Proponuję paczkę InPostem wysłać... tylko Świstak będzie musiał podjechać do paczkomatu w Szczecinie ;)
Z tym problemu nie ma - sam korzystam z paczkomatu na Milczańskiej przy "Tesco" w Szczecinie - najbliższy Gryfina - zresztą i tak przez Niemcy do niego jeżdżę bo najbliżej i najszybciej...
A kiedy miałby być zlot we Wrocławiu? wybaczcie jak cos przeoczyłem - przez zmianę parafii jestem kompletnie do tyłu z wszelkimi moimi zainteresowaniami - dobrze, że choć czujki Rad@H rozlokowałem w nowych miejscach...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Tobas

Cytat: Svistak w 16 Październik 2012, 20:29

A kiedy miałby być zlot we Wrocławiu?

Taki ogólnopolski planujemy w grudniu - jak ludziska zjadą się do domów.
Lepiej żebyś tym razem był i przypilnował dzielenia się opłatkiem  :parrrty:

Svistak

Jak między świętami a nowym rokiem - kto wie - szansa duża :)

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81