Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Fani wyścigów samochodowych

Zaczęty przez gaciu, 18 Marzec 2006, 03:26

gaciu

Widze, że mocno lubisz Wyścigi samochodowe AL :) Na Frappr-a też zarzuciłeś jedno zdjęcie. Ja oglądam WRC i F1.

AL

---------- 23:01 18.03.2006 ----------

Witaj w klubie, ja na punkcie motorsportu mam niezłego fioła - prawie takiego jak na punkcie boinca :wink: , a moze i nawet większego :D

---------- 01:11 ----------

Z oglądaniem WRC i F1 mam pewien problem-brak czasu. Kiedyś nieprzepuściłem żadnego wyścigu f1 i oglądalem wszystko co tylko było o rajdach, teraz f1 czasem uda mi się jakiś skrót obejrzeć o rajdach public tv jest teraz chyba jeszcze mniej niż o BOINCu :wink:  Co do relacji WRC na Eurosporcie to niestety nie mam tego programu(to są minusy mieszkania w domku jednorodzinnym-brak kablówki-chyba sobie jakąś cyfrę będę musiał skombinować czy coś), za to udaje mi się czasem w środy na TV4 skrót z komentarzem Borowczyka obejrzeć, pozatym na bieżąco przeglądam autoklub i rallyonline.
Pozdrawiam

gaciu

Jak założysz Cyfrę + i dobry pakiecik weźmiesz to jest kanał F1. A dokładniej chyba 8 kanałów na każdym widok z innej kamery.
Ja oglądam WRC i F1 tez w zasadzie tylko wtedy kiedy uda mi się akurat przełączyć. Dawniej bardzo lubiłem Loeb-a. Jednak kiedy zaczął wszystko wygrywać już trochę mniej. Ale największym fanem byłem, Sainz-a. Szkoda, że już nie jeździ...

qbaspl

@Gaciu F1 na cyfrze już od ładnych paru lat niema. Też jestem fanem :)
Najlepiej oglądać na niemieckim RTL'u - niesamowita jakość obrazu. Jedyny minus to to ze gadają w języku którego wyjątkowo nielubie :wink:

AL

qbaspl ma rację na cyfrze dawno już nie ma relacji f1 z 8 kamer, Też zerkam czasem na RTL i choć mam podwójne obywatelstwo to również za niemieckim nie przepadam. Co do rajdów to ja cały czas jestem fanem Colina McCrasza McRae, a z naszego podwórka to nieodżałowanej pamięci Bubla i Janusza. Teraz jestem fanem chyba tylko Kajteka i Frycza. Natomiast "Dzwonnik z Krakowa" - owszem dobrzejeździ (prawie jak McCrasz :lol: ), ale dla mnie ten Pan taki dziwny jakiś jest (ale wypadki robi pierwsza klasa, tak jak na pamietnej Wiśle kilka lat temu Subaryną z Górskim, czy w zeszłym roku-akcja z "Belkami" jak staranował taki belkowy płotek).

gaciu

Nigdy Cyfry nie miałem i pewnie mieć szybko nie będe, więc dlatego troche nie w temacie jestem. My bad...

Dobrze, że F1 leci na TV4 w takim razie. To w sumie moje jedyne źródło informacji jeśli chodzi o ten sport.

Jakiś czas temu widziałem bardzo fajny program na Discovery o drifting-u. Bodajże w serii RIDES. Piękny sport. To co japończycy potrafią zrobić to jest przegięcie. Do tego dochodzi ciekawy system punktacji za drift-y: np. ilość dymu czy jak najpóźniejse wyjście z poślizgu. Szkoda, że czegoś takiego mogę spróbować tylko w NFS...

BOINC@POLAND[HA$]

ciekawe jak kubal pojedzie w tym sezonie w reni...

emik

HA$ mogłeś poczekać 3 tygodnie, to odkopałbyś temat sprzed równo 4 lat XD


KrzychuP

a co miał nowy wątek zakładać  :P

AL

Chyba będę musiał zmienić tytuł tematu na "Fani wyścigów i rajdów samochodowych" - bo się nam Kubek ostatnio rozszalał i w rajdach. To co ten chłopak wyrabia jeżdżąc w rajdach hobbystycznie, za swoje i w dodatku niezbyt często przechodzi najśmielsze pojęcie. Kolejne podium i kolejni włosi w czteronapędówkach jadący na swoim terenie objechani wiekową ośką - to jest wyczyn wymagający odnotowania. "Kubica stratosferico!" - czytamy na forum rallylink.it
Swego czasu pamiętam wyczyny Kubicy w miśku evo kiedy jechał jako zerówka w rajdzie do Mistrzostw Polski - tam dopiero wymiatał. Jechał typowo pod publiczkę - a więc dosyć zamaszyście, a dobrze poinformowani twierdzą, że gdyby umieścić jego czasy w oficjalnych wynikach - to byłby w ścisłej czołówce, a przecież było to dopiero jedno z jego pierwszych doświadczeń rajdowych...