Okazja allegro samsung rf511 i7 2630qm 8gb 640

Zaczęty przez MarcinB, 07 Listopad 2011, 23:47

MarcinB

http://allegro.pl/samsung-rf511-i7-2630qm-8gb-640-dvd-rw-7hp64-i1905479917.html   Znalazłem coś takiego na allegro co myślicie? Ten sam laptop w sklepie 3200 zł

Troll81

sprawdź za co dostał poprzednie 700 komentarzy i za co to 10 negatywów w jego profilu.

MarcinB

Pozytywy wydają się konkretne, nie strzelane z automatu. Natomiast na każdy negatyw jest odpowiedź co raczej pozytywnie oceniam.

Troll81

To kupuj :D
http://www.komputronik.pl/product/131510/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Samsung_RF511_NP_RF511_S03PL_8GB_RAM_.html
komputronik chce za niego 2700

GRID

Nakręciłeś się na i7?
Musisz dobrze ocenić ryzyko. Ten sprzedawca na pewno lubi ściemniać. Ja osobiście nie brałbym tego laptopa tylko dla tego że uwielbiam serię ThinkPad Lenovo.
Ale zależy do czego potrzebny jest Ci laptop. Jak przy okazji do liczenia to na pewno jest dobry.
I na pewno lepiej wziąść go w komputronik

Martin Fox

tyle że komputronik ma i5 i ddr3 1066 w nim :) ale jeśli chodzi o kompy, to jednak wole sklepowe, ewentualnie używki od jednego sprzedawcy jakiemu ufam :P

GRID

A do czego ma Ci służyć ten laptop ?
Zawsze możesz kupić od tego gościa, ma negatywy ale pisze w nich że kasę i tak zwrócił zawsze.

emik



Preszus

Cytat: emik w 08 Listopad 2011, 15:12
ja szczerze polecam sklep x-kom

Ale jest tam niemiła obsługa serwisowa. Sporo kasy w nim wydałem, ale już tam nic więcej nie kupie.

http://stats.free-dc.org/pgridtag.php?id=108303&theme=1


emik

nie wiem - nic nie oddawałem do serwisu, a już dwukrotnie robiłem u nich zakupy i nie miałem żadnych problemów


MarcinB

#10
Cytat: Troll81 w 08 Listopad 2011, 00:35
To kupuj :D
http://www.komputronik.pl/product/131510/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Samsung_RF511_NP_RF511_S03PL_8GB_RAM_.html
komputronik chce za niego 2700
zauważ że w komputroniku ten model który podałeś ma słabszy procesor i5

Cena tego samego modelu to 3200 zł z procesorem i7 2630QM
www.komputronik.pl/product/132298/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Samsung_RF511_NP_RF511_S05PL_.html

A tak wogóle to kupiłem. Zostaje czekać na dostarczenie. W razie czego allegro zapewnia ochronę do 10 000 zł

Troll81


MarcinB

Cytat: Troll81 w 08 Listopad 2011, 23:18
No i luz. Życzę frajdy z używania.
Dzięki mam nadzieje że podbije trochę punktów na tym sprzęcie ;) Jak dojdzie dam znać

MarcinB

Ekhem tak jak obiecałem piszę jak to się skończyło :sick: Okazja jednak okazała się oszustwem . Suma wyłudzonych pieniędzy przez sprzedającego wynosi jakieś 300k. Ja ze swojej strony skorzystałem z programu ochrony konsumenta. Pieniądze odzyskane ale czas stracony. Za to przez ten czas się rozmyśliłem i za połowę tej kwoty zmontowałam stacjonarny z APU 3870k . Nie będę pisał żeby nie korzystać z okazji bo już wiele fajnych trafiłem na allegro. Jednak następnym razem nie będę ryzykował takich sum :)

Ania

Cytat: MarcinB w 05 Marzec 2012, 11:36
Ekhem tak jak obiecałem piszę jak to się skończyło :sick: Okazja jednak okazała się oszustwem . Suma wyłudzonych pieniędzy przez sprzedającego wynosi jakieś 300k. Ja ze swojej strony skorzystałem z programu ochrony konsumenta. Pieniądze odzyskane ale czas stracony. Za to przez ten czas się rozmyśliłem i za połowę tej kwoty zmontowałam stacjonarny z APU 3870k . Nie będę pisał żeby nie korzystać z okazji bo już wiele fajnych trafiłem na allegro. Jednak następnym razem nie będę ryzykował takich sum :)

Ciężko było odzyskać kasę ?
Jak do tego podejść ?
Mi gościu zamiast kart SD 8GB podesłał 2GB (zamazane flamastrem)

Troll81

Jak chcesz idź na Policję. Ale przy tak niewielkich kwotach pójdzie jako "niska szkodliwość społeczna"

Tomasz R. Gwiazda

nie w tym rzecz
aby odzyskac kase z Allegro musi byc skonczona procedura policyjna, wiec jak bedzie umozone to Allegro zwraca kase



goofyx

Cytat: MarcinB w 08 Listopad 2011, 00:09
Pozytywy wydają się konkretne, nie strzelane z automatu. Natomiast na każdy negatyw jest odpowiedź co raczej pozytywnie oceniam.
A co za różnica czy pozytywy z automatu czy nie?
Ja niestety daje same z automatu.
Pozytyw to pozytyw.