Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Szalony DistributedDataMining

Zaczęty przez kotfryc, 17 Marzec 2011, 02:05

kotfryc

I proszę państwa, tak oto dwa samotne czarne konie ciągną sześciotysięczną grupę Boinc@Poland do przodu w projekcie DistributedDataMining. Dzięki ich niezłomnemu wysiłkowi jesteśmy od wielu tygodni w top10  8) miejmy nadzieję, że energii elektrycznej starczy im na wiele miesięcy jeszcze. Zapraszamy również wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w tym szalonym wyścigu po punkty i wyższe notowania naszej drużyny. Możecie tutaj zdobyć szacunek, chwałę i zapisać się w historii na wieczność, a drużynowe hostessy będą Was witać wieńcami przy logowaniu na forum.   %)
Lub jeśli nie chcesz oddać całej duszy swych kalkulatorów temu projektowi, wystarczy że zrezygnujesz dosłownie z paru punktów w innych projektach i przeznaczysz je na DistributedDataMining. Pomyśl ! Gdyby każdy członek tej drużyny przekalkulował ze 100 punktów zmiażdżylibyśmy wszelką konkurencję.
100 punktów to małe wyrzeczenie dla Ciebie, lecz wielki zysk dla twojego zespołu !!

Brakuje mi emotka pt: psychoza   :parrrty: albo łóżko, idę spać :D

krzyszp

O kurcze, jest nas tam DWÓCH???  :facepalm2:

Zaraz cosik podłączę  :attack:

Edit:

Niestety, projekt leży...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Cyfron

może dlatego jest 2ch ?
Zresztą tutaj jest dwóch, a jesteśmy wyżej niż np. w yoyo, gdzie liczy nas więcej

kotfryc

Hmmm projekt wstał, można się dopisywać. Takie pady z mojego doświadczenia zdarzają się raz w miesiącu, także nie jest to nic co by specjalnie ten projekt wyróżniało na tle innych. Także do roboty !!  :whip:  XD