[Pomysł] B@P jako narodowa drużyna Polski?

Zaczęty przez Bober, 08 Marzec 2007, 11:53

Wstępny sondaż poparcia dla pomysłu

Bardzo mi się podoba
72 (92.3%)
Można pomyśleć
4 (5.1%)
Wszystko mi jedno
1 (1.3%)
Jestem nastawiony sceptycznie
0 (0%)
Nie idę na to
1 (1.3%)

Głosów w sumie: 77

Głosowanie skończone: 08 Marzec 2007, 19:17

Mchl

Wysłałem już maila do wszystkich członków w dawnym B@P. Kto nie odbiera maila związanego z jego kontem, to i na stronę B@P nie zagląda raczej.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Tak czy siak o tym napiszę - tylko coś zjem.

PBT_vergere

Cytat: "Bober"
Ale...

Jeśli chodzi o członków PBT - trochę zostało w Einsteinie, Rosecie i Spinhenge.


Jutro się jeden na pewno przepisze, bo to mój syn  :D liczy w spinhengu biedak sie nie wyrobił, bo ślubna go do kompa nie dopuściła bo robi awans zawodowy  :x , jutro go ścignę.
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

maro86

http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_stats.ph p?pr=bo&st=0&or=&co=Poland

Heh.. Smiesznie to wyglada w statsach.. Awans o kilkanasci mln pkt B@P.. I strata kilkunastumln pkt w Seti w PBT

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB


sitnik

jak dla mnie taki RAC moglibyśmy mieć co dziennie :wink:


RAD-Poland

ten dzień zostanie na długo w naszej pamięci, a nowi liczydłowi będą zadawać pytanie co się wydarzyło tego dnia
CytatNajlepsze 5 dni
  Data                 Punkty
2007-03-12   12,076,608
...
:)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober


MJ19

Hahaha ależ to wygląda!!! :D  Teraz biedni Amerykanie zachodzą w głowę cóż to się u nas stało,że wyprzedziliśmy ich z ilością zdobytych kredytów w tak krótkim czasie :)

PBT_Michal

Hmmmmm .....
Może ktoś z "naczalstwa" skrobnąłby info na grupe pl.sci.kosmos.seti
Grzegorz/BrunoRamone zapodał link do dyskusji o fuzji, ale dobrze by było napisać coś o efekcie.
Na tej grupie może i ruch zamarł ale ludzie tam zaglądają. To może być sposób na dotarcie do founderów innych teamów.[/i]
eni. Vidi. ... Vino et Video.

bartsob5

coz, jakis czas temu, podobny byl myk z teamem china, przez moment nawet nas wyprzedzili, ale ich rac byl zbyt maly zeby sprostac naszej pogoni  :twisted:

D_T_G

Cytat: "Bober"No to z tego co się zorientowałem w trochę zagmatwanych dziś statystykach fuzja przebiegła bardzo dobrze.
Ale...
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_graph.php?pr=bo&id=148167

Zostawiliśmy dziś w PBT 6824 punkty z czego aż 4750 przypada na członków B@P, którzy się nie przenieśli w Seti. Biorąc pod uwagę, że nasz RAC w Seti był koło 5-6 tysięcy to jego 90% zostało - fatalnie :(
Ale mam nadzieję, że osoby te się jeszcze z czasem zorientują i przeniosą.

Jeśli chodzi o członków PBT - trochę zostało w Einsteinie, Rosecie i Spinhenge.

Niektóre osoby się przeniosły dziś, więc ogólnie jutro pewnie będzie to lepiej wyglądało.

Jeszcze raz wszystkim gratuluję...mamy 50. miejsce :!: ale już nas Easynews naciska...

Po odfiltrowaniu przeniesionych punktów wyszło, że B@P dziś wypracowało 127 358 punktów.

Hmmmm... dziś zostało 5,582, z czego 3,936.83 z B@P w SETI... Nie widzę, żeby w Einsteinie, Rosecie i... u syna PBT_Vergere wyglądało to dziś specjalnie lepiej :P Easynews - praktycznie liczy tylko WCG, hehe, chyba się nie przejmują dziwną punktacją kredytową ;) Dziś było ponad 130k, czyli jeśli by fuzja sfinalizowała się do końca było by to ~135k. Nieźle.


PBT_vergere

Cytat: "D_T_G"
Cytat: "Bober"No to z tego co się zorientowałem w trochę zagmatwanych dziś statystykach fuzja przebiegła bardzo dobrze.
Ale...
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_graph.php?pr=bo&id=148167

Zostawiliśmy dziś w PBT 6824 punkty z czego aż 4750 przypada na członków B@P, którzy się nie przenieśli w Seti. Biorąc pod uwagę, że nasz RAC w Seti był koło 5-6 tysięcy to jego 90% zostało - fatalnie :(
Ale mam nadzieję, że osoby te się jeszcze z czasem zorientują i przeniosą.

Jeśli chodzi o członków PBT - trochę zostało w Einsteinie, Rosecie i Spinhenge.

Niektóre osoby się przeniosły dziś, więc ogólnie jutro pewnie będzie to lepiej wyglądało.

Jeszcze raz wszystkim gratuluję...mamy 50. miejsce :!: ale już nas Easynews naciska...

Po odfiltrowaniu przeniesionych punktów wyszło, że B@P dziś wypracowało 127 358 punktów.

Hmmmm... dziś zostało 5,582, z czego 3,936.83 z B@P w SETI... Nie widzę, żeby w Einsteinie, Rosecie i... u syna PBT_Vergere wyglądało to dziś specjalnie lepiej :P Easynews - praktycznie liczy tylko WCG, hehe, chyba się nie przejmują dziwną punktacją kredytową ;) Dziś było ponad 130k, czyli jeśli by fuzja sfinalizowała się do końca było by to ~135k. Nieźle.


Co za POTWARZ!!! (wymagana satysfakcja -ubita ziemia już czeka!!!)młodzieniec wykonał ojcowskie napomnienie i sie przeniósł a że statystyki są odświeżane tylko raz dziennie cóż,   :evil:
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

bartsob5

patrzac na staty, juz tylko 24 sie jeszcze nie przepisaly...

generalnie, uwazam ta fuzje za bardzo sprawnie przeprowadzona

D_T_G

Cytat: "PBT_vergere"Co za POTWARZ!!! (wymagana satysfakcja -ubita ziemia już czeka!!!)młodzieniec wykonał ojcowskie napomnienie i sie przeniósł a że statystyki są odświeżane tylko raz dziennie cóż,   :evil:

OK, skoro tak mówisz to zwracam honor :)


Bober

Kto mi wytłumaczy jak to się stało, że founder Poland w Einsteinie przepisał się dziś do nas i to nie sam?
Jest to bardzo pozytywne wydarzenie :D
Warto teraz pomyśleć nad zamianą nazw w Einsteinie...w końcu Poland ma w nim 2x więcej punktów niż B@P.

D_T_G

Cytat: "Bober"Kto mi wytłumaczy jak to się stało, że founder Poland w Einsteinie przepisał się dziś do nas i to nie sam?
Jest to bardzo pozytywne wydarzenie :D
Warto teraz pomyśleć nad zamianą nazw w Einsteinie...w końcu Poland ma w nim 2x więcej punktów niż B@P.

8O :D


[PBT] Horpah

Cytat: "Bober"Kto mi wytłumaczy jak to się stało, że founder Poland w Einsteinie przepisał się dziś do nas i to nie sam?
Jest to bardzo pozytywne wydarzenie :D
Warto teraz pomyśleć nad zamianą nazw w Einsteinie...w końcu Poland ma w nim 2x więcej punktów niż B@P.

a więc bober napisz na naszej stronie by founder POLAND w einsteinie skontaktował się z Mchl w celu przepisania

Bober

Chciałem najpierw wyjaśnić czy ktoś maila nie wysłał...Jak nie to wyślę maila.

Zauważyłem też, że link teamu Poland w Predictorze prowadzi na naszą stronę. Kto tam jest founderem?

Wygląda na to, że miała miejsce fuzja, o której nikt nas nie powiadomił :P

[PBT] Horpah

Wykasowałem wszystkie osoby, które jeszcze pozostawały w Poland BOINC Team.
Być może gdy zajrzą do managera boinc i zobaczą że nie są w żadnym teamie to w końcu zajrzą na stronę www lub forum i się zapiszą do B@P

kret

haha :) radykalne posunięcie :)

PBT_Michal

Zaczyna wyglądać, że nasza fuzja zapoczątkowała lawinę ... oby tak dalej. Aczkolwiek, mogliby się kontaktować na forum - byłoby sympatycznie i miło w jeszcze większym gronie.

Horpah - uważam to za bardzo dobre posunięcie. Tak myślałem, że to zrobisz, ciekaw bylem tylko kiedy  ;)
eni. Vidi. ... Vino et Video.

maro86

Według moich obliczeń wykonanych "na oko" to dziennie rabiemy około 60% punktów zdobywanych przez nasz kraj ((punkty teamu w stat ogolnych /punkty POlski) *100%)

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

Bober

Ale musisz wziąć pod uwagę, że Polska średnio dziennie wyrabia 700-800k. Wczorajszy wynik był wyjątkowo niski - być może, ktoś z dużym dorobkiem zmienił kraj.

Jeśli więc przyjąć, że robimy 150k dziennie, Polska 800 to daje 18,75%

EDIT:
Wczoraj 24 osoby zapunktowały dla PBT w Seti. Mchl może rozważ zrobienie tego samego co Horpah i wyczyszczenie drużyny. Jak zobaczą, że nie liczą dla żadnej to się przyłączą do prawidłowego B@P. Jak nie zobaczą to nasza sytuacja i tak się nie zmieni.

Mchl

Ale to właśnie Horpaha podwórko jest ;) Te osoby to najwidoczniej jeszcze sprzed czyszczenia.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Chodziło mi o drużynę obecnie nazywającą się PBT, a kiedyś B@P, o tu widać:
http://setiatwork.com/team/teamstats.cgi?teamid=113621

Tu się jeszcze nazywa B@P i tak pozostanie dopóki się admina mailem nie powiadomi.

Mchl

No i founderem jest tam teraz Horpah i wczoraj ją wyczyścił...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober



Pigu

2 sprawy

1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Seti - ostatnia linijka - myślę, że można już tę propagande posprzątać

2. czy zostanie rozwiązany team PBT? nie chciałbym oglądać jak powoli tonie w statystykach - wolałbym, by znikł jak supernowa - duże bumm i po sprawie - w końcu miała miejsce fuzja, a nie migracja, a po fuzji z 2 powinno zostać jedno

kempler

@2 Chyba nie da się usunąć Teamu.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Tylko przez zmianę nazwy...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

[PBT] Horpah

fuzja w Einsteinie SUPER :) , już się przepisałem

m2marek


bear4u

witam,
O co chodzi z tym ze z Einsteinem robimy fuzje z Poland (jestem jak najbardziej za)? Gdzie mam sie przepisac, co zrobic i jak to rozwiazac?
pozdr

Bober

wchodzisz tu (trzeba się będzie zalogować):
http://einstein.phys.uwm.edu/team_join_form.php?id=132
klikasz "join team" i gotowe :D

RAD-Poland

Wykonane  P-)
dobrze, że się wstrzymałem z zaroportowaniem próbek z beznetowca, teraz kredyty trafią tam gdzie trzeba  8)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AL

Czy ja coś przegapiłem, czy co? No, bo żeby ostatni się dowiadywać :twisted:

Bober

No cóż miały miejsce negocjacje founder-founder, który odbyły się poza forum, więc tu cichutko :P

Na dzień dzisiejszy mamy w teamie 1134 osoby...ciekawe ile będzie jutro...

marcin20_21

Nie miałem ostatnio czasu na czytanie forum, a tu takie zmiany :)  Pomysł genialny :)
url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]