Próbka pod Windowsa

Zaczęty przez KrzychuP, 13 Marzec 2007, 08:11

KrzychuP

UWAGA!
Coś ruszyło w Predictorze.
Zaczęło mnie ściągać próbkę (pod Windowsa żeby nie było wątpliwości)  :!:
Tylko niestety manager ma problemy z pobraniem wszystkich plików :(

AL

Pewnikiem ludziska się rzucili i servery przeciążone.

MJ19

Predictor ruszył ponownie chyba z 2 tyg temu co nawet na forum  PBT było poruszone.Co do Work Unitów to podobno przerwy spowodowane są z jednej strony przeciążeniami serwera jak i doskonaleniem klienta pod nowe algorytmy liczenia.

krzygaj

hmmmm a czemuż to takie poruszenie? ja już na windzie przeliczyłem z 5 próbek predictora :)
Realia sa następujące 1GB ram i podczas liczenia próbki zuzywa dodatkowo 1GB pliku wymiany  :twisted: słodko  :wink:

Maybach

a ja w dwoch ostatnich tygodnia pobralem jakies 4 dziwne probki za ktore lacznie razem dostalem 5 pkt :)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_683505.gif[/img]

AL

Ja dostałem kilka zaraz jak tylko zaczęli na winde rozsyłać - czyli z 2 tyg.temu. Fakt wymagały 1gb ramu. Przeliczyłem kilkanaście (30-35) na dwóch kompkach i o ile na A64 3000 z jednym rdzeniem liczyło się aż miło to już na A64 X2 4400 przy próbie liczenia dwóch próbek na raz istne cyrki się działy. Skutkiem czego zniszyłem na nim z 80 jednostek i zmarnowałem masę czasu procka. Dziś znowu udało mi się pobrać z 50 jednostek na tego dwurdzeniowca (teraz wg. info ze strony projektu puścili 3 serie z różnymi wymaganiami odnośnie ramu: 1,5GB, 1GB i 0,5GB). Przeliczyłem już połowę - wszystkie liczyły się ok. 6,5 minuty. Te dwa tygodnie temu były dłuższe. Na jednordzeniowcu zajmowały ok. 1,5 godziny, a na dwurdzeniowcu od 1,5 do 3-5 godzin.

Właśnie dostałem kilka ekranów nowych próbek - chyba z 400 8O

PMG

#6
---------- 12:15 18.03.2007 ----------

Results ready to send   94,773
Results in progress   63,634

Mam Athlona 1,7+ i 512 MB RAM - wiec raczej juz zwykli userzy dostają.

JAk ktoś czekał długo na ten projekt- to teraz ma szansę.

---------- 12:17 ----------

Projekt ma genialne statystyki

http://predictor.scripps.edu/server_info.php

Szczególnie podoba mi sie liczba jednostek do przeliczenia. Ale ogólnei - chciałbym zeby wszystkie projektycoś takiego miały

---------- 12:18 ----------

predictor.scripps.edu/local_stats/awstats.predictor.scripps.edu.alldomains.html

Tutaj też musimy wejsc do pierwzej 10 :) ściagajcie więcej z ich strony :P

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach