Tworzenie nowego hosta przy każdym połączeniu

Zaczęty przez Bober, 12 Czerwiec 2006, 01:32

Bober

Niektórym użytkownikom tworzony jest nowy host przy każdym połączeniu danego komputera z serwerem projektu. Oczywiście nowe hosty to jedynie klony już istniejących, w efekcie tworzy się wielki śmietnik. Na szczęście można hosty łączyć, ale to męczące na dłuższą metę.

Na dzień dzisiejszy problem pozostaje nierozwiązany, do czasu wprowadzenia patcha na serwery.
Więcej na forum LHC

Podobny problem występuje w paru innych projektach. Niektórzy winą obarczają BAM, ale zdania są podzielone. Przykładem jest Rosetta: wątek na forum Rosetty

bartsob5

jak na moj gust to te problemy sa zancznie starsze i kompletnie nie zaleza od BAMu...:|

Mchl

Pierwszy raz spotkałem się z tym problemem w Pirates i rzeczywiście przy okazji testowania BAM. Eric Myers (Pirates) i Willy (BAM) doszli wówczas do wniosku, że jest to spowodowane błędem w oprogramowaniu BOINC, który BAM tylko pomógł uwidocznić.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

blork

A mnie zastanawia jedno - mam w LHC 7 hostów zarejestrowanych a tylko 3 z nich się pączkują. Zapewne nikt nie wie dlaczego?
Jak znajde chwile czasu to pokombinuje, może coś mi się uda ustalić... (choć napewno przedemną było już wielu innych, lepiej zorientowanych którzy już próbowali coś ustalać :wink:)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_179957.gif[/img]

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org