Już jest praca! (nowe WU | próbki)

Zaczęty przez PrzPrz, 14 Styczeń 2006, 22:09

TJM

Cytat: "AL"Ja też dostałem tylko 1 na jednego hosta - a drugi nic. Co ciekawe serwery downloadu i uploadu są disabled - nowych WU do pobrania przybywa i co jeszcze ciekawsze WU w trakcie też... :?:

To akurat taki mały bug w wersji 511 serwera - jeśli wszystkie części serwera są na jednym kompie, zawsze pokazuje disabled, chyba, że wyedytuje się źródła.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

krzyku

Ja dostałem 1 jednostke, ale zawsze coś  :lol:
  

goadie

Rozkręcili się chłopaki - ja już 5 WU dostałem :)

kret

no ja już też chyba trzecią liczą..ładnie w sumie teraz zrobili..trochę taktycznie rozegrali sprawę, pobieram jedną, i komunikacja z serwerem na godzinke zawieszona, przez godzine ją przeliczę, łącze sie i nastepna dostaje :)

tito

Zwiększyli limit do 4 na jajko CPU.

kret

ano faktycznie :) dla mnie to rozwiązanie, które wprowadzili ostatnio jest naprawdę super..nie dość, że jest praca ciągle od kilku dni!!! to jeszcze pobiera ładnie, czasami po 3-4 nawet i ciągle się pojawiają nowe próbeczki  8O   normalnie wypas  :wink:  w kilka dni zrobiłęm więcej pktów niż miałem wcześniej  :twisted:

AL

Ja to tam wolę poprzednie rozwiązanie. Kto pierwszy ten lepszy. Było w nim trochę totolotka, ale jak się dobrze trafiło - to można było bufor zapchać na kilka dni. Obecne rozwiązanie premiuje posiadaczy dużej ilości hostów.

kret

niekoniecznie tylko tych..oni mają napewno z tego więcej korzyści, ale ja liczę na kompie domowym, swoim w pracy i czasami na kompie kumpla i jakoś przez ten tydzień mam już 3 razy więcej pktów niż miałem..więc jak dla mnie? rozwiązanie jest dobre..

AL

U mnie akurat proporcje są odwrotne - zdobyłem 1/3 tego co zwykle  :( .

kret

eh, no to w sumie niefajnie :/ może zwiększą jeszcze trochę daily quota? :) to by może pomogło..

RAD-Poland

---------- 16:47 19.10.2007 ----------

w ostatnim rozdaniu wyliczyłem 874,26 pkt czyli sporo, ale nie ukrywam tym razem chodziły dodatkowo trzy wirtualne maszyny (normalnie chodzą dwie)  :wink:

---------- 17:28 26.10.2007 ----------

kolejne próbki do pobrania  8)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

krzyku

Zasysać, zasysać, skoro są
  

kret

---------- 13:56 27.10.2007 ----------

ayeee.. ;)

---------- 14:15 03.11.2007 ----------

hmm..coś się pojawiło do liczenia :)

krzyku

  

cezar

Trzeba polować. dziś w nocy były WU. Przeliczyłem 39 sztuk.





AL

Też kilka złapałem.

Bober

Są jednostki do pobrania.

AL

Zaraportowałem kilkanaście starszych i mam narazie nową trzydziestkę.

kret

pracy się trochę pojawiło..łapać póki są próbki

krzyku

  

kret

śmiesznie..bo jak po wysłaniu posta sprawdziłęm status serwera..to już nie byo nic :P

krzyku

  

emik



Lord_Azazel

ale caly czas sa problemy z serwerem, nie chce sie laczyc czasami - ale przeliczanie idzie ;D

AL

Nowe Wu rzucają i to chyba od rana!

Zuo

Ja włączyłem klienta dopiero w południe. Ale i tak udało mi się 19 jednostek wyrwać. Będzie ze 160 pkt  :o

lukaszde

przylaczylem sie do projektu, na razie brak jednostek (platforma linux)
Z checia bym rozgrzewkowo pare przeliczyl ;)

buri

dorwałem kilka :P Przez noc spokojnie policze.

cezar

Znów są WU, choć strasznie szybko znikają





lukaszde

zalapalem okolo 10probek, zapuszczam kompa do przeliczenia :D

Gargul

O 13 rzucili WU. Ich ilość stale rośnie  8). Na starcie pobrano 30k. Oczekijących pozostało 12k. Teraz, po 45 min, jest już 19k.

RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober

Ja właśnie się załpałem, na jedną, ale jakąś większą niż ostatnio.

RAD-Poland

Cytat: Bober w 08 Luty 2008, 14:05
Ja właśnie się załpałem, na jedną, ale jakąś większą niż ostatnio.
zgadza się - nowe wu dokładnie 10 razy dłuższe (przynajmniej te które ja dostałem)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

buri

Prawda 10 razy dłuższe ... doliczyć się nie moge .... komp nie chodzi non-stop i jakoś kąca nie widze :P

emik

u mnie te nowe liczą się 9,2 godziny i dostałem za nie prawie 100pkt - średnio 10,7 na godzinę


cezar

Sprawdziłem. Moje punktują tak samo, a liczą sie po 5 godzin i kilka minut





RAD-Poland

po długim oczekiwaniu, w końcu doczekaliśmy się nowego rozdania,

kto żyw łupić jednostki  ;D

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik

jednostki się pokazały ale niestety od razu serwer nieaktywny :(


RAD-Poland

raczej przeciążony  :-\
za 3 lub 4 razem kilka wu dostałem, trochę cierpliwości te 60k wu tak szybko się nie rozejdzie, dla każdego powinno starczyć  ;)

   
WCG:
PG:         YOYO: