Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Już jest praca! (nowe WU | próbki)

Zaczęty przez PrzPrz, 14 Styczeń 2006, 22:09

eclipse99

Około 1000 WU do pobrania  :)

TRZECIAK

Cytat: eclipse99 w 22 Kwiecień 2011, 19:45
Około 1000 WU do pobrania  :)


WU pojawiają się już od ok 17 jednak bardzo szybko się rozchodzą.
Mi się udało kilka szt złapać jednak daje chyba tylko 2 szt na raz, a o nastęne można poprosić dopiero po 15 minutach.
Jak próbki są na serwerze to przy próbie ręcznej aktualizacji wyrzuca "Not sending work - last request too recent: xxx sec", a jak próbki się rozejdą to można aktualizować recznie nawet co kilka sec :/


simonic

9000 WU do przeliczenia. Dzięki temu dzisiaj w ciągu 3 godzin zdobyłem więcej punktów niż przez cały ostatni rok :)


Troll81

bu. rozeszły się.....

simonic

nadal zwroty sa do pobrania. Trafiam co kilka minut jakas probke. Dzieki temu mam juz cale 75 pkt :) Wczoraj tylko 25 mialem ...


Troll81


Argento

Hmm, mimo, że w LHC nabiłem tylko 11.95 i na chwilę obecną nie przeliczam próbek pewna rzecz mnie zastanowiła. Otóż przed chwilą będą na stronie projektu zauważyłem informacje w statusie, że na ów chwilę było dziewięciu chętnych na WU. W jaki sposób można "polować" na próbki? Ot, właśnie to mnie interesuje...  :-[


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Troll81

ustawic wysoki share dla projektu (u mnie wszystkie chodza na 100 a LHC na 10 000)

Argento

Przyznam szczerze, że nie pomyślałem o tym, a jak bardzo powinienem!!!  :book:

Jakże dziękuje. Rzekłem.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Tomasz R. Gwiazda

no i skrypta ktory co jakis czas bedzie robil update projektu
nie wiem jaki tam backoff time jest ale jak nie ma to mozna nawet co 1min ustawic zeby updatowal w poszukiwaniu probek

Argento

O skrypcie pamiętałem. Nawet w jakimś sektorze go z pewnością mam.
Bardziej interesowało mnie z poziomu menagera. Teraz już wiem to co wiedzieć chciałem.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

eclipse99

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 08 Czerwiec 2011, 17:04
no i skrypta ktory co jakis czas bedzie robil update projektu
nie wiem jaki tam backoff time jest ale jak nie ma to mozna nawet co 1min ustawic zeby updatowal w poszukiwaniu probek

W LHC 15 min, ja dla bezpieczeństwa mam ustawione 920 s.

Argento

Cytatbackoff time

Jak mniemam chodzi tutaj o maksymalny odstęp czasowy, w którym klient danego projektu może go odpytywać o nową próbkę...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Troll81

dokładnie. Ale pamiętam ze kiedyś było godzina.....

Sergeant

U mnie zassało czwartego 6 próbek. No i do dzisiaj liczę po trochu, ponad 300pkt. nastukam.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81


Sergeant

No i nastukałem ponad 400pkt. w tej ostatniej serii próbek.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Dzisiaj nastukałem trochę próbek. Szkoda, że mogłem być w domu w dzień, pewnie byłoby tego więcej.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl