Kanał IRC #boinc@poland na PolNet'cie

Zaczęty przez kcbigfoot, 17 Czerwiec 2008, 02:10

kcbigfoot

Postawiłem kanał IRC #boinc@poland na PolNet'cie.

irc://irc.ircnet.pl/boinc@poland [Dodatkowy opis]

Zapraszam wszystkich :)

P.S

W razie problemów proszę pisać do mnie.
...::: My homepage :::...
Wydaje Ci się, że mnie znasz ? Masz rację, wydaje Ci się. Przemyśl to !



Boinc Stats

IRC Stats

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kcbigfoot

Cytat: MchlTO nie jest już przypadkiem drugi?
A jaki jest pierwszy?
...::: My homepage :::...
Wydaje Ci się, że mnie znasz ? Masz rację, wydaje Ci się. Przemyśl to !



Boinc Stats

IRC Stats

bartsob5

nieee, irca nie mielismy, mielismy czata...

kcbigfoot

No to juz mamy :D ale jak narazie jestem tylko ja i bot. Może któryś z Adminów chce być spadkobiercą kanału?

Cytat:  bartsob5
Znasz Methestal?

Pozdrawiam
...::: My homepage :::...
Wydaje Ci się, że mnie znasz ? Masz rację, wydaje Ci się. Przemyśl to !



Boinc Stats

IRC Stats

emik

chyba irc tak samo jak chat się nie przyjmie w naszej grupie ;D


kempler

Też mi się tak wydaje. Nie pamiętam kiedy ostatnio korzystałem z irc  ::) Nie ciągnie..

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kcbigfoot

Cytat: emikchyba irc tak samo jak chat się nie przyjmie w naszej grupie
:) Przyjmie, nie przyjmie nie nam to teraz oceniać. Powiem Wam tak warto taki kanał posiadać nie zależnie od tego czy na nim będą 3 osoby czy 100 zawsze jest to kontakt online z innymi uczestnikami, można się poradzić w jakiejś sprawie, często osoby które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z BOINC nie potrafią się nawet do niego podłączyć, nie umieją wstąpić do teamu, szybko się zniechęcają, na takim kanale można ogłaszać istotne informacje, można wymieniać się plikami, kto ma ochotę siedzi na kanale, kto nie wchodzi raz na jakiś czas :) Czasem zależny nam na szybkiej odpowiedzi na nasze pytanie taki kanał zdaje wtedy w istocie sprawę, myślę, że tak jak włączony menadżer BOINC nikomu nie przeszkadza tak klient irc'a też nikomu nie powinien przeszkadzać. Pozdrawiam.
...::: My homepage :::...
Wydaje Ci się, że mnie znasz ? Masz rację, wydaje Ci się. Przemyśl to !



Boinc Stats

IRC Stats

bartsob5

Cytat: kcbigfoot w 18 Czerwiec 2008, 22:45
Cytat: emikchyba irc tak samo jak chat się nie przyjmie w naszej grupie
:) Przyjmie, nie przyjmie nie nam to teraz oceniać. Powiem Wam tak warto taki kanał posiadać nie zależnie od tego czy na nim będą 3 osoby czy 100 zawsze jest to kontakt online z innymi uczestnikami, można się poradzić w jakiejś sprawie, często osoby które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z BOINC nie potrafią się nawet do niego podłączyć, nie umieją wstąpić do teamu, szybko się zniechęcają, na takim kanale można ogłaszać istotne informacje, można wymieniać się plikami, kto ma ochotę siedzi na kanale, kto nie wchodzi raz na jakiś czas :) Czasem zależny nam na szybkiej odpowiedzi na nasze pytanie taki kanał zdaje wtedy w istocie sprawę, myślę, że tak jak włączony menadżer BOINC nikomu nie przeszkadza tak klient irc'a też nikomu nie powinien przeszkadzać. Pozdrawiam.

akurat nie mowimy tu o rzedzie wielkosci 3 osoby czy 100, a o rzedzie 0 osob, czy 2?

co wiecej, irc (przynajmniej mi) kojarzy sie z internautami nieco juz za pan brat z netem, googlami i tym podobnymi... tak jak z czatow korzystaja raczej ci mniej wyksztalceni, swiezi uzytkownicy, tak z irca juz raczej doswiadczeni, a wydaje mi sie, ze doswiadczeni szybciej cos znajda samemu googlami, a nie czekajac, az jakis boincowiec wejdzie na irca...

Machloj

ja tam od irca zacząłem praktycznie przygodę z internetem :) długie godziny w kafejkach spędzone na wyrywanie lasek :) ehh...aż się łezka w oku kręci  ;)

Troll81

a mnie się irc kojarzy z tymi starymi internautami (wszak irc był przed wszystkimi chatami). Młodsi juz nie wiedzą co to :D (ależ się ze mnie stary maruda zrobił)

Pigu

z ciebie zawsze był maruda...  :P
nie wiem komu się chce przebywać na kanale, czy nie lepiej zamiast pustego nie mieć wcale

Troll81

awet ci się poniekąd rymło. Kanał ma sens jak choć jedna osoba na nim będzie. Wejdzie się ktoś coś zapytać a tu pusto. no i co sobie o nas pomyśli??

kcbigfoot

Miło widziec TJM'a na irc'u.  :o

P.S.
Ustawiłem Ci OP'a.

Pozdrawiam
...::: My homepage :::...
Wydaje Ci się, że mnie znasz ? Masz rację, wydaje Ci się. Przemyśl to !



Boinc Stats

IRC Stats

TJM

Heh nawet zapomniałem, że mój tunelik tam został. Póki co bardzo kiepsko z czasem więc na ircu nie posiedzę (jedynie jako sztuczny tłok, no może w weekendy dam radę zajrzeć), jak wrócę do domu na stałe powinienem zaglądać w miarę często, zwłaszcza że zaraz po sąsiedzku mam swój kanał :D

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

kcbigfoot

#15
Witam,
zapraszam wszystkich na irc'a,
pozwoliłem sobie troche odświeżyć temat.

Cytat: P.S.
rejestracja nick'a /msg nickserv REGISTER hasło email
identyfikacja nick'a /msg nickserv IDENTIFY hasło

mała pomoc :D
http://pl.wikibooks.org/wiki/IRC
https://spoof.ircnet.pl

Pozdrawiam
...::: My homepage :::...
Wydaje Ci się, że mnie znasz ? Masz rację, wydaje Ci się. Przemyśl to !



Boinc Stats

IRC Stats

kcbigfoot

#16
:) Pozwoliłem sobie odnowić wątek ponieważ zaniepokoił mnie temat kanał irc? mianowicie wypowiadacie się, że nikt nie siedzi na kanale, kanał może nie jest oblegany ale zwyczajnie pare osób się kręci, trudno kogoś zmuszać by przesiadywał na nim, jeśli jest to tylko możliwe to pojawiam się choćby na pare minutek :D jakoś nikomu nie przeszkadza NASZ ZESPOŁOWY CHAT żadnej duszy na nim nie widać, apropos wyboru serwera to tutaj zaważyły względy historyczne :D PolNET Pozdrawiam i zapraszam wszystkich.
...::: My homepage :::...
Wydaje Ci się, że mnie znasz ? Masz rację, wydaje Ci się. Przemyśl to !



Boinc Stats

IRC Stats

GRID

odwiedziłem,
odwiedzam codziennie
polecam kanał IRC
irc://irc.ircnet.pl/boinc@poland

TJM

Proponowałbym rozważyć przeniesienie kanału do innej sieci.
PolNetowi niestety w oczach ubywało działających serwerów, obecnie są chyba tylko dwa z czego przez większość czasu da się wejść na jeden, a dziś od rana praktycznie na żaden (teraz coś tam zaczyna działać). Swój kanał który miałem po sąsiedzku będę pomału przenosił, bo ciągłe problemy z łączeniem są po prostu niedopuszczalne - jestem na etapie wyboru innej sieci, a jest z czego wybierać.




W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

GRID