Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

2sek. na seti

Zaczęty przez OxyOne, 04 Luty 2009, 21:19

OxyOne

szukaj a znajdziesz...
po tym jak odpaliłem milke na ati 4870x2 napaliłem sie na moj projekt seti...
szukalem i znalazlem ze przeszły pierwsze testy pod CTM - brook
wynik jest nastepujacy 2sek. na probke.
ja szukam dalej postaram sie znalezc cos dla nas moze uda mi sie zmodyfikowac konfiguracje z milki na seti, bo jak zauwazyłem liczy te same probki chyba ze cos exeku dodali aby uzywał brook.dll to juz musi sesef zajrzec w srodek.
ja nie potrafie tworzyc potrafie tylko niszczyc zarznac proce, płyty itp.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Szopler


Pigu

 :o

oj już wiem, że jednak nvidii nie kupię :ph34r:

Troll81

hm.... :D jednak boinc zaczął poważnie traktować karty ATI. Może w końcu łaskawcy z GPUGrid też się zastanowią ze tracą połowę chętnych jak nie dorobią aplikacji pod Radki

mindc

Cytat: Troll81 w 04 Luty 2009, 22:39
Może w końcu łaskawcy z GPUGrid też się zastanowią ze tracą połowę chętnych jak nie dorobią aplikacji pod Radki

przypominam, że wczesniej to był PS3Grid... i co... i apka działała tylko na starym sofcie, jak ktoś kupił sobie w sklepie PS3 do boinca, albo zrobił upgrade softu na konsoli, to się mocno rozczarował.
Myślę, że to samo czeka Radki...
A w nich tkwi taki potencjał i to właśnie ten 'double precision'  ;D
2 sek. na seti... hmmm.... może czas zastanowić się na radkiem, bo mnie wszyscy dość szybko dogonicie  ;D


AiDec

Cytat: Troll81 w 04 Luty 2009, 22:39
hm.... :D jednak boinc zaczął poważnie traktować karty ATI. Może w końcu łaskawcy z GPUGrid też się zastanowią ze tracą połowę chętnych jak nie dorobią aplikacji pod Radki

1. Programisci z GPUGrid potrafia pisac app pod CUDA, a nie umieja pod ATI.
2. Maja pelny support ze strony Nvidii, a nie maja ze strony ATI.

To sa powody dla ktorych nie ma app dla ATI i nie jest planowana w najblizszym czasie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

Cytat: AiDec w 05 Luty 2009, 15:35
Cytat: Troll81 w 04 Luty 2009, 22:39
hm.... :D jednak boinc zaczął poważnie traktować karty ATI. Może w końcu łaskawcy z GPUGrid też się zastanowią ze tracą połowę chętnych jak nie dorobią aplikacji pod Radki

1. Programisci z GPUGrid potrafia pisac app pod CUDA, a nie umieja pod ATI.
2. Maja pelny support ze strony Nvidii, a nie maja ze strony ATI.

To sa powody dla ktorych nie ma app dla ATI i nie jest planowana w najblizszym czasie.

czyli wniosek ze programisci z GPUGird sa ciency jak zebro bakteri...
bo amator zrobił pod milke i chodzi...

"...Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści..."
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Machloj

mnie to się wydaje, że NVIDIA pakuje kupę kasy za wyłączność twórcom gpugrida...

NetMonitoring - a powiedz ile punkciorów za taką 2sek próbkę jest? może i ja sobie nabędę radka? w sumie dawno sobie nie sprawiałem małej przyjemności :P

Troll81

ATI daje świetny support projektowi Folding@Home. NIe widzę powodu dla którego nie chcili by dać supportu dla GPUGrida, a program dla milki został napisany bez supportu i działa. Sorka ale coś tu śmierdzi.

OxyOne

Cytat: Machloj w 05 Luty 2009, 15:51
mnie to się wydaje, że NVIDIA pakuje kupę kasy za wyłączność twórcom gpugrida...

NetMonitoring - a powiedz ile punkciorów za taką 2sek próbkę jest? może i ja sobie nabędę radka? w sumie dawno sobie nie sprawiałem małej przyjemności :P

narazie wstrzymaj z grafa ati malo nie kosztuje a teraz jakies dziwne ruchy sa. milka cos teraz kombinuje bo u mnie wszystko stoi. strona milki i serwery tez nie chodza (zobaczcie chyba ze u mnie cos nie tak)
narazie jest porabane liczenie za wu dostaje sie ~0.80pkt. czyli liczy sekundy a nie prace.
po ok 5h nie mam juz probek do licznia dzienny przydzial 2400 mnie rozsmiesza.
wyczytałem ze ten sam gosc ponoc zrobil pod NV milke ale liczy ok ~2min
narazie w milce nie ma solidarnosci dla gpu

narazie wstrzymalem licznie na gpu u siebie bo hałas niesamowity a pkt jak na lekarstwo... jak cos znajde dam znac...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

sciagacz

potwierdzm milka stoi i strona i wu nie chca sie slac

Pigu

NetMonitoring przeliczył projekt do końca i tyle XD

imo pkt w milce uważam za skandaliczne (mimo iż na tym bardzo korzystamy)

punktacja powinna być ujednolicona na stałą wartość za mflopogodzinę

Troll81

Ja uważam że w każdym projekcie powinno być tak liczone :D

Pigu

arr - idealnie byłoby wszystkie projekty po równo - liczyłoby się tylko to co interesuje bez rozmyślań nad doborem projektów pod rac

RAD-Poland

tak miało być w założeniach przetwarzania rozproszonego na platformie BOINC

CytatPunkty kredytowe (ang. credits) są metodą nagradzania ochotników za przekazany przez nich czas i moc obliczeniową ich komputerów.

znaleźli się użytkownicy stosujący początkowo kalibratory do optymalizacji (co jeszcze było dopuszczalne w myśl zasady jaka praca taka płaca)
definicja nieco ewoluowała (została uzupełniona)

CytatW teorii punkty kredytowe przyznawane przez wszystkie projekty mają odpowiadać takiej samej ilości wykonanej pracy.

CytatW praktyce okazuje się, że niektóre z projektów są bardziej hojne niż inne.

znaleźli się również "cwaniacy" którzy wykorzystując system kredytowy oparty na benchmarku, zaczęli optymalizować samego klienta boinc, zamiast aplikacje projektów

co z kolei spowodowało powstanie różnych systemów punktacji:
- opartych na qworum (mini, maxi, pośrednia, średnia, średnia + max 30%,...)
- stała za wu,
- stała za czas,
- stała za transfer_net,
- benchmark*współczynnik,
- licznik wewnętrzny aplikacji,
- i ostatnio nowość (przynajmniej dla mnie) suma punktów (bench_user1+bench_user2) stosowana np w virtual-prairie
- inne (amnezja)

w dobie wykorzystania do obliczeń GPU pewnie powstaną nowe

wracając do tematu 2sek/wu to aż nieprawdopodobne, ale weryfikatory potwierdzą poprawność, jeżeli będzie wszystko ok to era CPU w tym projekcie dobiegła końca  :arrr:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

OxyOne

wszystkie WU sa VALID.

malo tego NV lepsze daje wyniki na oprogramowaniu ATI niz CUDA probke przeliczono w 11sek. NV nie komentuje tego.
widze ze Open CL ma przyszłosc.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu

tzn osiągasz takie rezultaty na swojej maszynce? |-?

KrzychuP

Cytat: NetMonitoring w 09 Luty 2009, 23:36
malo tego NV lepsze daje wyniki na oprogramowaniu ATI niz CUDA probke przeliczono w 11sek.
Ja też tak chcę!! :attack: :attack: :attack: :attack:

sesef

Cytat: NetMonitoring w 09 Luty 2009, 23:36widze ze Open CL ma przyszłosc.

A to NV zaimplementowało już w swoich sterach OpenCL?

OxyOne

jakis Iwan cos nagrzebał
wyczytał mi to kolega ktory zna jezyk prymitywnych...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]