Jak trafiłeś/aś do naszej drużyny

Zaczęty przez Troll81, 01 Czerwiec 2011, 23:37

Troll81

Może pochwalicie się jak tu trafiliście? pozwoliłoby to nam lepiej ukierunkować działania marketingowe :D

Grzes

Bo byłem w starym teamie  ;)

Później miałem trochę przerw ale wracałem tu jak ping-pong odbijany od ściany, macie w sobie to coś co przyciąga człowieka  %)

andy101fah

W jaki sposób dowiedziałem się o BOINC ? Trochę nietypowo. W 2008 roku zakupiłem PS3 i tam po raz pierwszy zauważyłem program Folding@Home i zaraziłem się obliczeniami rozproszonymi. Przyłączyłem sie do największego Polskiego Teamu w folding@home i tam sobie zwijałem. W ciągu 3 lat razem z kolega Waldeuszem zdobyliśmy dwukrortnie 1 miejsce w Teamie i postanowiłem spróbować czegoś nowego. Jeden z naszych kolegów Chillerworks zaczął udzielać się w świecie BOINC w projektach medycznych i tak poznałem BOINC. Najpierw utworzyliśmy własny kilkuosobowy Team ale nieskromnie mówiąc mój park maszynowy zasługiwał na mocniejsze wyzwania i tak poszukując, uczciwie przyznaję skłonny byłem przyłączyć się do PNT ale oprócz jednego człowieka, TomaszaPawła nie dało się z nikim porozumieć. W Teamie Boinc@Poland potraficie stworzyć przyjazną i ciepłą atmosferę i doceniać każdego bez względu na ilość i jakość maszyn. Najbardziej zaimponował mi Wasz udział w projektach medycznych które darzę sentymentem. A szczególnie udział w turniejach WCG. I tak wsiąkłem i teraz testuję sobie wszystkie dostępne projekty i po osiągnięciu co najmniej 10 000 pkt w każdym skoncentruję się na moich ulubionych białkowcach. Ale na razie walka i pogoń  Attack!