Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Nasza firma w eRepublik

Zaczęty przez Troll81, 28 Sierpień 2009, 14:03

Troll81

Levelup i awansik :D na generała :D  :parrrty:  :attack:

tomi124

Właśnie zatrudniłem się w firmie IRON, można kogoś wyrzucić aby było 10...

ksysju

Witamy

Wszystko pod kontrolą,  właśnie się zastanawiam kogo by tu ...  ;D
ksysju

cezar

You cannot work today because the company does not have enough money to pay you. We have just sent an alert to the general manager about this issue.


:( :( :( :( :( :(





Aegis Maelstrom

Hej, sorki Cezarze, wczoraj wieczorem zrobiłem prędki przelewik (na wystawianie żelaza po sensownej cenie byłem zbyt zmęczony), a potem jak rozumiem sprawę przejął Ksysju.

Sprawa nr 2 - PX został odcięty od swojego pracodawcy i szuka pracy w land. Pracuje z well 100, skill 6.38. Najlepiej za gold, bo klamki ma, choć wszystko jest kwestią dogadania. Jeśli się nic sensownego nie znajdzie, wróci tyrać w naszej firmie (do tej pory bardziej się opłacało pracować w high region i słać paczki na Śląsk...).

Niestety właśnie odrodziły się eNiemcy i lprzyszłość land w Polsce znów wygląda niewesoło... :(

TJM

#285
Przecież land w Polsce jest niewesoły właśnie od momentu przejęcia regionów high grain i wood.
Popatrz na market i żelaziwo, ile tam się PL firm ostało.
I policz ile zarabiają właściciele, którzy muszą konkurować z zagranicznymi.
Btw, mogę zaoferować pracę na emigracji w razie potrzeby.
Standardowo płacę około 0.92 GRD * produktywność (Q3).
Po znajomości może jeszcze cośtam po przecinku dałoby się dołożyć.
Niestety na chwilę obecną nie ma slotów, a moją tradycją jest nie wywalanie nikogo na pysk.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Aegis Maelstrom

Hmmm.... pracownik chyba nie mógł narzekać. Płace IMHO skoczyły w górę i to nie tylko w land, bo chyba cena żelaza spadła a popyt rósł.

Do tego doszło do wojny między pracodawcami. Szef PX-a ewidentnie stosował dumping i dawał pensję godną pracy w high iron, a nie high grain (czyli przychód miał poniżej kosztów). Wcześniej Polska, nieposiadająca nic high, była zupełną porażką. Szczególnie w land zostawali tu sami eFanatycy, reszta emigrowała za bronią i złotem.

Jako eNacja musimy postawić na silniejszą walkę ekonomiczną - kontrolę firm na obcych terytoriach. A do tego musimy walczyć o regiony high by mieć coś dla landowców.

Co do propozycji - wielkie dzięki, będę pamiętał. Gdyby się coś miało zwolnić dawaj znać, pogadamy.  ;D

ksysju

Hi

Firmy słabo przędą. z powodu spadających cen.   
Trzeba więcej sprzedać by mieć na wypłaty i broni nie starcza do rozdania.

Mogą wystąpić problemy z gotówką i dostawami broni.



ksysju

bASteker

Ja to bym się zastanowił nad przeniesieniem firmy zagranicę lub definitywnie zamknąć. I tak dla ludzi ze skillem 5+ nie jest to zbyt opłacalne, a sam osobiście dalej tu siedzę bo głupio mi teraz opuszczać firmę skoro tyle czasu z niej korzystałem, choć podejrzewam, że dałbym rade 2x więcej kasy wyciągnąć gdzieś indziej.

TJM

Niestety, to też nie jest takie proste. U nas przynajmniej bitwy są codzień, a np. w Grecji już nie jest tak różowo, podejrzewam że i w Peru podobnie - przynajmniej tak było w czasie gdy badałem tamtejszy region. Może Hiszpania ?
Nie wiem zupełnie jak tam sytuacja wygląda.
Faktem jest, że przy cenie broni 3zł nic nie zyskujemy pracując dla siebie.
Myślę jednak, że jest to sytuacja przejściowa - do momentu, aż spora część nowych firm weapon, które pozakładali kolesie bez zaplecza finansowego, po prostu padnie.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Voice1980

Niestety z powodu braku funduszy na płace zmuszony jestem zrezygnować ze współpracy z naszą firmą. Nie spędzam przy tej grze zbyt wiele czasu i raczej wolę mieć pewność co do płacy i jasność co do warunków współpracy. Bez urazy chłopaki.

Mogę zaproponować w ramach rekompensaty "przyjaciela", niestety w skilu produkcja, poziom 5.8+. W razie czego piszcie.

ksysju

Hi

Na wypłaty to raczej  starcza, gorzej z bronią.
Przyjaciela przyjmiemy :-).

Wydaje mi się,  że większość firm weapon musi paść, po prostu teraz jadą na minusie i pytanie kiedy sobie odpuszczą. 


ksysju

TJM

Myślę, że bardzo szybko. Straty są po prostu ogromne, kogo nie stać na magazynowanie broni, inwestowanie w irona i wypłaty ten musi zbankrutować.
Ja odkładam wszystko na magazyn, jeśli jakimś cudem cena wzrośnie do poziomu chociażby 3,80 za giwerę, będę ładne parę g do przodu  :attack:

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Witam

Nie pracujcie na razie w Iron, bo z powodów błędów erepa nie mogę " przelać" pieniędzy do  firmy.

ksysju

TJM

U siebie w firmach mam to samo.
Ciekawe ilu pracowników odejdzie, bo zaraz skończy się RAW albo kasa na wypłaty i nic nie mogę poradzić %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

Coraz gorzej z erepem.

Na weapon są zapasy na cały dzień, w iron nie zdążyłem.  PMki  pracownikom powysyłałem i trzeba czekać.
ksysju

TJM

A sprawdziłeś najpierw, czy PMy w ogóle da się czytać ? %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

:o , I to jest dobre  ;D

Sprawdziłem, nie da się. Pokazuje się że jest coś nowego, ale widać tylko stare. Czyli jak cała reszta erepa do d.

ksysju

emik

przyszli Polacy i erepa szlak trafił XD


Aegis Maelstrom

erep jest straszny. Gdyby nie drużyna, nie grałbym w to dziesięciu minut. A tak zarywam noce i tracę czas, bo co najmniej codziennie trzeba się zalogować, najlepiej o określonej porze... Facepalm.  %)

ksysju

Hi

Eee  tam, teraz fajnie działa :-)

chyba zacznę broń wydawać o tej porze  ;)
ksysju

michaou

ja mam skill 3,55 , wiec jezeli jest miejsce w firmie to moglbym wskoczyc, bo wlocze sie teraz po firmach ktore daja jako takie zarobki ,ale wystarcza tylko na sztuke broni i jeden chleb

ksysju

Hi

Manu czy Land ?   przy czym gwarantujemy zarobek  na jeden chleb o Q firmy + 2 klamki.

ksysju

michaou

manu, ale przeniesc moge sie chyba dopiero za dwa dni, bo nieadnow zmienialem firme...

Waldek1989

Czemu zostałem wyrzucony z listy przyjaciół B@P ?

Troll81

cos przeskrobałeś????  %)

ksysju

#306
Hi

Może to i ja, przez pomyłkę  , jak broń wysyłam to czasami źle kliknę :-)

Już poprawiłem, ze strony orga B@P :-)
ksysju

Waldek1989

uff myślałem ,że coś przeskrobał ,jak Troll zauważył i następne to będzie zwolnienie z pracy  |-?

ksysju

Hi

No i broń Q1 po 2zł. 
Firmy muszą się  jakoś kręcić,  Pensji nie chce zmniejszać, tradycyjnie będzie jeszcze częściej  przerwa w dostawach broni.


Szukam kogoś do pomocy / zmiennika .  ;D 
ksysju

Troll81

kurcze.... uciekł mi jeden dzionek i hard worker poszedł się dymić.... :( a zostało 2 dni.....

emik

znam ten ból - ja ostatnio też zapomniałem przed samym końcem ;(


Aegis Maelstrom

Ksysju, w porządku - dystrybuuj mniej. I tak nie ma poważnej wojny.

Gorzej ze zmiennikiem, ostatnio nie mam czasu już na nic... :/ Ledwo udaje się zalogować i wyklikać swoje.

TJM

Zauważyłem, że w dni kiedy erep muli lepiej nie działać nic krótko po daychange (po 9-tej).
Czasami kończy się to welness failem (brak możliwości wbicia do szpitala) lub niejedzeniem chleba.
Niedawno miałem jednak gorszy przypadek.
Zabrało mi chleb, giwery na wojnie i welness i przez chwilę wszystko było ok. Natomiast kolejnego dnia po zalogowaniu widzę na starcie dwa komunikaty o braku chleba, tak jakby dzień wcześniej nie było, oprócz tego dmg cofnęło mi do stanu z dnia poprzedniego oraz zresetowało hard workera i oczywiście dodatkowe -4 welnessa z racji 'braku chleba'.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

ta gra mnie zaczyna powoli irytowac....

AiDec

Cytat: TJM w 09 Marzec 2010, 12:19
Zauważyłem, że w dni kiedy erep muli lepiej nie działać nic krótko po daychange (po 9-tej).

Zgadza sie - lepiej troche poczekac.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

ksysju

Witam

Od jutra podwyżki,  na początek o 1 zł :-).
ksysju

TJM

Poproszę o chwilowe wstrzymanie wysyłki broni. Nie ma wojen, nie ma jak szczyloć, inventory się przepełnia, już nawet orga zapchałem.
Ewentualnie czy można łykać dla znajomego ?

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

Nie ma problemu, pisze o przerwy, tylko liczcie ile wam blokuje :-)

W sumie jak kto FM to mu na treningi nie trzeba, a znowu jak faktycznie jakaś ważna walka to tak "głupio" z Q1 bić :-)

ksysju

TJM

Hm okazuje się, że wojny są tylko nie pokazuje mi ich w 'battles you can fight'...
Niemniej niech na razie wysyłka zostanie tak jak pisałem, muszę wyszczelać zapasy.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

emik

ja dlatego zainstalowałem sobie skrypt wyświetlający dostępne bitwy