Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Alaaarm!!!

Zaczęty przez pszyklejony, 18 Październik 2011, 15:58

pszyklejony

W DistrRTgen, chyba najlepiej punktującym projekcie, dostajemy straszne baty, co się odbija na ogólnych statystykach. Kto ma NVidię, do broni :attack: choć jedną próbkę dziennie XD

mimeq

Staram sie od jakiegos czasu :) ilosc pkt pozycja 2 a RAC pozycja 1-2 (teraz pozycja nr dwa bo komp zarzadzany zdalnie i mial zwieche)


ryszard.korczyk

Przyłącze się na jakiś czas, bo GTX260  mi się nudzi ;)

dziubas

trochę policzę, chociaż szkoda mi popsuć taki równy wynik: 100 000.0  ;)
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Tomasz R. Gwiazda

to ze najlepiej na NV punktuje to bylo dawno widac, wystarczy ogladac staty konkurencyjnych teamow, oni zawsze licza to co najwiecej daje :)

ryszard.korczyk

3 zadania w godzinę i 4800 punktów, dobrze punktuje ;)

pszyklejony

To ja jedno w trzy godziny i 4200  :boing: :whip:

Svistak

i ja również dołączyłem swoją kartę i wynik jak wyżej i liczę dalej :) ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Tomasz R. Gwiazda

licze ze wasz zapal nie zgasnie szybko :)
bo "akcje" sa fajne ale liczy sie systematycznosc

pszyklejony

Ja zrezygnowałem z PrimeGrid, bo słabo karmiii i teraz mam to  :p_arr:

phobos

Yh... jak zwykle najlepiej punktują projekty naukowo bezużyteczne  :(

apohawk

4800/h? W milce mam 7500-9000 na godzinę :P i liczę systematycznie :P
No good deed goes unpunished.

dziubas

bo nikt by, poza paroma zapaleńcami, ich nie liczył
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Tomasz R. Gwiazda

milka = power dla ATI
Distrgen = power dla NV


lukaszja

Cytat: apohawk w 18 Październik 2011, 20:26
4800/h? W milce mam 7500-9000 na godzinę :P i liczę systematycznie :P

Pytanie: na czym?

aborek

A miałem ten projekt dociągnąć tylko do 10kk...
Ale cóż, skoro Drużyna wzywa, to chyba trzeba liczyć dalej ;)

pszyklejony

Po prostu zauważyłem, tak jak Tomasz, jak to robią cwaniaki. Dojne krowy najpierw, a te co lubią dodatkowo.

dziubas

dlaczego "cwaniaki"? mają inne priorytety i tyle.
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

hmmm

#18
Cytat: phobos w 18 Październik 2011, 20:11
Yh... jak zwykle najlepiej punktują projekty naukowo bezużyteczne  :(
Proponuje napisać na forum DistrRTgen http://www.freerainbowtables.com/phpBB3/ że ich projekt jest "naukowo bezużyteczny".
Myślałem że wspieracie naukę a nie tylko jej wybrane projekty.

Proponuje pomyśleć zanim się napisze cokolwiek...

Troll81

witam cię hmmm na forum :D nie obruszaj się. Są projekty które po prostu mają "bardziej szlachetne cele" i tyle.

Tomasz R. Gwiazda

dziekujemy za szczodra propozycje i wyklad moralizatorski

ciekawe ze to ludzie z poza naszego teamu zawsze mysla o tym co MY robimy i co wspieramy

hmmm

Przepraszam że zabrałem głos obiecuje że już nie będę, ale jak ktoś pisze takie bzdury to człowiekowi aż się źle robi.
Ludzie wkładają całą swoją pracę niekiedy nawet dużą część swoich finansów w projekt mają ciekawe hobby a ty ktoś kto pewnie nawet nie wie o czym jest projekt mówi że to wszystko jest "bezużyteczne" - litości. Myślcie czasem co piszecie bo to że nie jestem w Waszym zespole nie znaczy że nie mogę czytać co piszecie na forum - chyba że się mylę.
Pa

Troll81

NIe mylisz się hmmm. Nie musisz być w teamie by zabierać głos. Natomiast prosze o wyważone wypowiedzi.

lolek

Pisać może każdy i każdy może mieć swoje własne zdanie.

A moje jest takie że  około połowa projektów BOINC to śmieci - a która to połowa to niech każdy wybierze sobie sam  :parrrty:

toms83

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 19 Październik 2011, 09:50
dziekujemy za szczodra propozycje i wyklad moralizatorski

ciekawe ze to ludzie z poza naszego teamu zawsze mysla o tym co MY robimy i co wspieramy

Obłuda aż wycieka z monitora. Może przejrzyj co napisałeś Ty i niektórzy koledzy parę postów wyżej.


Cytat: lolek w 19 Październik 2011, 10:45
Pisać może każdy i każdy może mieć swoje własne zdanie.

A moje jest takie że  około połowa projektów BOINC to śmieci - a która to połowa to niech każdy wybierze sobie sam  :parrrty:

Żeby to było możliwe, to by było pięknie. Niestety kilkoro członków B@P już je wybrało i jest to na zasadzie "moja racja jest mojsza niż twojsza".  XD

AL

Każdy liczy to co lubi, to tak jak z gustami o których podobno się nie dyskutuje i tyle w tym temacie.
Pozdrawiam "GORĄCO" Panów z PNT i wszystkich innych liczydłowych z poza B@P zaglądających na nasze forum!

aborek

No i znowu mamy kłótnię o byle g...
Niech każdy liczy to, na co ma ochotę. A to, czy projekt jest ,,śmieciowy" czy nie, to jest chyba nieistotne. Jednym bardziej pasują białkowce, inni uważają, że ważniejsze jest rozwiązywanie problemów matematycznych. Każdy ma prawu wyboru i nie powinien być osądzany na podstawie tego, w jakim projekcie uczestniczy.
Tyle z mojej strony.
PS.
Emocje nigdy nie są dobrym doradcą.

lolek

Dokładnie tak jak pisze aborek. Niech każdy liczy to co lubi i po problemie. Ale też każdy ma prawo mówić co myśli o jakimś projekcie - to się nazywa wolność.

Tomasz R. Gwiazda

toms83: "uderz w stol a nozyce sie odezwa"

pasuje tu jak ulał...

obluda gdzie ? u mnie ? ja wiekszosc punktow mam wlasnie w bezwartosciowych projektach co nie przeszkadza mi w tym ze je licze (i nie mam problemu z przyznaniem sie do tego) a inne licze dla ideii

to raczej ty i kolega z przyczajki chcecie na sile wmowic ze kazdy projekt jest swietny i tak samo wartosciowy, podczas gdy dla ciebie pewnie wartosciowy znaczy ze daje duzo pkt :)

Troll81

Zaczyna sie flame. Prosze o spokój, serio nie musimy sobie po odciskach deptać. Każdy liczy to co chce i chwała mu za to ze sponsoruje naukowcom prąd. Niezależnie od tego co liczy i dlaczego.

toms83

Tomaszu, ale ja liczę wszystko po trochu w zależności od posiadanego sprzętu i mam gdzieś czy to liczy to czy owo. To B@P propaguje ideę "projektów śmieciowych" i przy każdej możliwej okazji daje o tym znać.

Widzę że kilka osób ma jednak normalne podejście, chwała za to.  :)

Tomasz R. Gwiazda

wiesz , uznanie przez 1-10 osob ze cos jest smieciowe przy ilosci uzytkownikow 7000+ ciezko nazwac propagowaniem....
jak znajdziesz gdzies na stronie lub wiki albo na forum hasla ze B@P propaguje ideę "projektów śmieciowych" to mozemy wtedy o tym podyskutowac.

Takiej sytuacji tu nie ma i nie bedzie

greatadrian

Już się liczy  8)

AL

Wracając do tematu, ja przeżuciłem się z PG już jakiś czas temu. Dobiję do checkpointa 10m - a potem zobaczymy.

Tomasz R. Gwiazda

no ja wlasnie czekam az skoncze robic checkpoint w PG :) okolo miesiaca mielenia mi zostalo i jakies 15mln :)

Troll81

A ja liczę projekty na grafie tylko z jednego powodu. może ich wyniki przekonają twórców innych projektów by tez pisali aplikacje na GPU. Na razie jedynie GPUgrid i MilkyWay mają dla mnie sens. Ale liczę że w ciągu następnych kilku lat liczba projektów GPU wzrośnie. Kiedyś było tylko GPUG dzis takich projektów jest już kilkanaście. Liczę ze za kilka lat wszystkie projekty będa juz miały aplikacje GPU. Nawet jeśli ich sprawność będzie porównywalna z CPU. wszak to dodatkowe moce a o te zawsze wrto walczyć.

aborek

A tak generalnie to uważam, że z projektami BOINC jest podobnie, jak z dziedzinami nauki: czy każdemu z nas w życiu codziennym potrzebna jest taka np. archeologia?. Pewnie nie. A czy w związku z tym mamy przestać finansować wykopaliska? Też nie. To że jest jakiś projekt, który ma za zadanie rozwiązać jakikolwiek problem - cieszmy się, że możemy w tym współuczestniczyć, ale na zasadzie naszego wyboru.
A punkty to tylko zabawa :D

GRID

A ja mam zamiar liczyć na grafach jeszcze z jednego powodu. Idzie zima i w domu trzeba grzać.  :)

I tak zapuściłbym dwa piecyki 2000w + jeden gazowy o niewiadomych możliwościach eksploatacji gazu, to przynajmniej moje piecyki przy okazji odkryją coś dla mnie.

Dzisiaj doszedłem do wniosku że nawet wentylatora nie potrzebuje na procku który liczy R@H. (radiator boxowy, temperatura max 71C)

UFO


Tobas

Ja też ogrzewam całą firmę kompami. Jak mam ładować prąd na piece elektryczne to wolę przy okazji coś policzyć ;-)