[16-10-2011 - 23-10-2011] World Community Grid "world com grid"

Zaczęty przez Paudys, 12 Październik 2011, 19:04

Paudys

http://pl.boincstats.com/bam/challengeChat.php?chid=152

Zapychać bufory! Adres IP do zablokowania na firewallu to 198.20.8.241.
Marcin
BOINC@Poland - liczymy na Ciebie!

Tarcza

Naprawdę niedużo nam brakuje, żeby ścignąć Francophone...  :attack: 4 dni, to się może udać, tylko się zepnijmy troszkę  :whip:

Cyfron

dziś zrobiłem reset SKB@P1 i 3 bo leżały od tygodnia a ja dopiero dowiedziałem się o tym wczoraj (nie mam czasu, żeby nawet to sprawdzić)

migawron

robim co możem :) damy radę, wyraźnie się do nich zbliżyliśmy od rana



AL


simonic

U mnie tez idzie WCG pełną parą. Tylko wszystkie próbki z beznetowców i się wysypały i więcej tak nie będe próbował. (inne projekty liczą się bez problemów z przenoszeniem próbek...)


Ufol


Paudys

Marcin
BOINC@Poland - liczymy na Ciebie!

aborek


ryszard.korczyk

Różnica do Francuzów coraz mniejsza, damy radę przed końcem, ale pełna mobilizacja wymagana. :)

migawron

godzina do końca, 10 tys różnicy... :attack: :attack: :attack:



Slavkoyama

No niestety... Zabrakło 7K. Cóż - WCG to nie jest projekt, który da się podciągnąć w ostatniej godzinie. Za duże czasy przeliczania jak dla mnie, za dużo zostaje ze statusem Pending.

Ale mamy zaszczytne drugie miejsce!!!

Paudys

Ja nie mogłem odesłać kilku jednostek bo WGC nie daje sobie rady z serwerem proxy, inne projekty łączą się bez problemu  :wth:
Marcin
BOINC@Poland - liczymy na Ciebie!

AL

Kurka ja wróciłem dopiero po 3 nad ranem z pracy i było już po ptokach, a miałem nie zaraportowane z 30wu na ok. 3k.

Ufol

Tym razem jeszcze się nam nie udało, ale nawiązaliśmy realną walkę z Francuzami. Kiedyś ich pokonamy.
Jest szansa na zwycięztwo w małym wyścigu ku uczczeniu śp Steve'a Jobs'a. Adres podałem w poprzednim wpisie. Jeszcze raz apeluję do Kamratów o przełączenie się do końca października na help fight childhood cancer. Jeszcze nie jest za późno.