Obrońcy festung breslau łączcie się :D

Zaczęty przez Troll81, 08 Wrzesień 2008, 17:06

apohawk

Dzięki za zaproszenie Trollu, "ale"
1. Jako typowi dość aspołecznemu, spotkania type "piwo" wychodzą dość słabo, zazwyczaj ograniczone do roli "sączy i słucha". Szczególnie jako świeżak w towarzystwie, które się dobrze zna. Koszmar ;)
2. W ten piątek o 19 mam wizytę u dentysty, a po wizycie taktycznie dobrym manewrem byłoby zasnąć zanim znieczulenie przestanie działać...  :deadman:

Może innym razem...
No good deed goes unpunished.

Troll81

my się aż tak dobrze nie znamy :D raptem pare razy bylim na piwie no i gadamy na forum a czasem na IRC.

To po prostu forma miłego spędzania czasu....... ot wsio.

No ale dentysta to dentysta. Choć możesz zastosować taktykę upicia się nim znieczulenie przestanie działać :D

Niekumaty Burak

Cytat: Troll81 w 03 Grudzień 2009, 10:38Choć możesz zastosować taktykę upicia się nim znieczulenie przestanie działać :D
Faktycznie - alkohol uśmierza ból, wypity na czczo jest zabójczy dla pasożytów jelitowych i osłabia odrzucanie przeszczepów.   :parrrty:
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81

Na spotkanie dotarłem ja i OxyOne. Reszta nie dotarła. A szkoda...... bo miło było. Takie mikołajkowe spotkanie......

Troll81

Propozycja - poniedziałek wieczór?? Kto się pisze??

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

NO to jest nas już dwóch do piwa :D zgłaszać się reszta  :attack:

patyczak

A nie można przesunąć tego spotkania na wtorek?? Ja akurat mam poniedziałki zapełnione na sportowo  :(
Skeczu z papugą nie będzie



Troll81

a ja mam zapełnione wtorki.... może środa??

patyczak

Skeczu z papugą nie będzie



Troll81

Oxy i reszta :D wypowiedzcie się w sprawie środy :D

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP

A mnie środa akurat nie pasuje.  :(
Zresztą reszta stycznia też nie  >:(  (bo trza mi się spinać z kolejnym etapem wschodniej obwodnicy Wrocławia)

Troll81


Troll81


Troll81

Dziękuję za przybycie Patycakowi i OxyOne. Naprawdę miło posiedzieć przy piwie  :parrrty:

Troll81

A co byście powiedzieli na wspólne krwiooddanie za jakiś tydzień ewentualnie 7 dni??

apohawk

U mnie oddawanie krwi będzie jeszcze wykluczone przez jakiś czas.
No good deed goes unpunished.

Troll81

Ale na wieczornego bronka w spiżu możesz się załapać :D wszak nikt nie mówil że po oddaniu krwi rozejdziemy się do domów....

apohawk

No good deed goes unpunished.

Troll81

MOżna by w końcu iść i gdzieś sie spotkać.....

apohawk

No good deed goes unpunished.

Troll81


gregre

#183
niedziela mogła by być ale o tej godzinie to nie w tym tygodniu, w poniedziałek 1-sza zmiana...

edit: to może dodam ze cały tydzień 1-sza zmiana, także tylko niedziela odpowiada, jeśli nie ta to następna...

KrzychuP

ja w tą niedzielę jestem zajęty

będę kwestować w okolicy Rynku  %)

Troll81


apohawk

Niedziela niezbyt mi odpowiada. Poniedziałek chyba może być... jak uda mi się z roboty wydostać, pierwszy dzień po długiej nieobecności  XD
No good deed goes unpunished.

KrzychuP

poniedziałek do rozważenia...  :ph34r:

Troll81

No to poniedziałek :D oczywiście zapraszam tez osoby z poza wrocka :D niestety bez możliwości nocowania u mnie :(

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]


apohawk

No good deed goes unpunished.

Troll81


OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP

jeśli już to byłbym gdzieś ca.20.00

najwyżej będę dzwonił do Trolla

Troll81


apohawk

No good deed goes unpunished.

Troll81

Tak i czekamy na Krzyska do ok 20 bo zapowiedział że się spóźni :D

emik

ciekawe czy o 20 się jeszcze z wami dogada :parrrty:


Troll81

My nie idziemy chlać :D (choć piwko pewnie będzie) tylko pogadać i spotkac sie w miłej atmosferze.