The Calendula Challenge 24.09.2010 – 07.10.2010

Zaczęty przez RAD-Poland, 11 Wrzesień 2010, 10:13

apohawk

Za 3 godziny powinna przeliczyć się moja pierwsza próbka  XD Krótsza jakaś. Pozostałe 3 za jakieś 7-9 godzin...
No good deed goes unpunished.

Krzysiak

Kurde te próbki naprawdę jakieś długie  :o
5 już wysłanych a do końca wyścigu chyba tylko 11 dam rade jeszcze skończyć
w tym jedna naprawdę jakaś gigant na i7-920 po oc 3,5GHz po 90 godzinach na razie 80% przeliczone (i tak tylko cztery wątki włączone)

Mam pytanko czy można przed policzeniem próbki do końca gdzieś zobaczyć ile się punktów  za nią dostanie  ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

jeśli ktos juz ją przeliczył to możesz sprawdzić ile ma claimed :D

Filavandrel

grrr siadł prąd w nocy na minutkę może dwie i się 2 WU wysypały  :wth:
trzeba w UPSa zainwestować

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Troll81

Ja już dawno stwierdziłem ten fakt :D  ale moja lepsza połowa ostatni stwierdziła że jak znów zacznie piszczeć o 3 w nocy to ona wyrzuci go przez okno wraz z wszystkim co do niego przyczepione....

toms83

Cytat: Troll81 w 30 Wrzesień 2010, 12:29
Ja już dawno stwierdziłem ten fakt :D  ale moja lepsza połowa ostatni stwierdziła że jak znów zacznie piszczeć o 3 w nocy to ona wyrzuci go przez okno wraz z wszystkim co do niego przyczepione....

O kurde, to lepiej uważaj żeby nie spać z ręką na myszce albo klawie.  %)

Troll81


lolek


Troll81

No co? jestem zdrowym meżczycną, mam swoje potrzeby  %)

toms83

 XD  Wiedziałem że takie skojarzenie się pojawi. Chodziło mi o to, że jak będziesz miał rękę na klawie lub myszce  %) to polecisz razem z kompem przez okno.

apohawk

Póki co, mam 3 próbki z zatwierdzone i wszystkie zapunktowały 3900pkt. Czyżby punktacja stała?
No good deed goes unpunished.

X X X

Nie, mam bardzo różną punktację, od 2823 do 3692. Zatem Twoje zadania były jeszcze dłuższe.

apohawk

Przykładowo dwa z moich tasków:
http://www.primegrid.com/result.php?resultid=190152080
http://www.primegrid.com/result.php?resultid=190152002
jeden 235k sekund, drugi 300k sekund, rozstrzał spory, ale oba idealnie 3900 punktów  :-\
Coś PrimeGrid daje ciała.
No good deed goes unpunished.

X X X

Nie wiem co raportuje Linuch, ale często jest tak, że czasy różnią się, bo nie każde zadanie ma równy dostęp do CPU i pamięci, zwłaszcza kiedy temperatura wzrośnie. Wg znawców PSP LLR jest niezwykle czuły na temperaturę... pamięci.

U mnie dominuje punktacja 3300 a czasy dla niej są między 308k a 311k, czyli znośnie.

BTW, znudziło mnie czekanie na walidację sreberka i puściłem jeszcze 6 zadań "na popych". Zobaczymy czy trafiłem fartownych wingmenów.  ;D

toms83


Mori

Cytat: toms83 w 30 Wrzesień 2010, 13:09
XD  Wiedziałem że takie skojarzenie się pojawi. Chodziło mi o to, że jak będziesz miał rękę na klawie lub myszce  %) to polecisz razem z kompem przez okno.

Gorzej, że UPS jest z drugiej strony podpięty do sieci elektrycznej, więc poleci cała instalacja w bloku (i cały blok razem z tym?) XP

X X X

Cytat: toms83 w 30 Wrzesień 2010, 22:24Robert, a jak punktuje to PSA, lepiej niż pozostałe?
PSA to całe przetwarzanie poza BM, uruchamiane poprzez skrypty. Podobnie jak w standardzie, są lepsze rzeczy i gorsze. W samym PRP Necie masz kilkanaście typów, są kobyły nie gorsze od PSP czy SoB, a są i kilkuminutowe piórka... rozległy temat. Wyniki są sumowane w oddzielnych klasyfikacjach i okresowo transferowane do Boinca.

Jeśli chcesz mieć odznakę, to musisz w to wejść - zacznij od tego: http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1215

Krzysiak

No to wyścig zbliża się ku końcowi ja jeszcze może 6 próbek zaraportuje a w najlepszym przypadku może i 9  :)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

apohawk

Ja właśnie zaraportowałem ostatnie próbki, które przeliczyłem. Więcej przed deadlinem nie zdążę.
No good deed goes unpunished.

emik



Filavandrel

u mnie wyjdzie jeszcze jedno WU, reszta się o jakieś 15h spóźni :(
ale w końcu koniec :D

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

X X X

I po maratonie... sreberka zdobyte. Niemcy odnieśli zwycięstwo, skład podium ustabilizowany.

Gratuluję 7. miejsca!

TP

 :)

7 i 8 miejsce dla dwóch wspaniałych polskich drużyn!

Alleluja!

XD

Gratulacje!


:respect:

P.S.

Zapraszam na chata :) warto podyskutować o przyszłym roku  8)

apohawk

Następny wyścig to 24h sprint. Będzie ciekawie!  :attack:
No good deed goes unpunished.

Filavandrel

a ja gratuluje wszystkim wytrwałości :) i do następnego wyścigu :)

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

S6X

Piękny finish wyszedł  ;D, Gratulacje wszystkim  :parrrty:

JaRa

Panowie proponuje, żeby każdy chociaż po jednym PSP LLR wziął do przeliczenia bo do nowego roku nie będzie punktów W_07 ...

11 Nov: 323 WU's outstanding; 209 in scoring positions