xp 64bit

Zaczęty przez 3Rni, 26 Wrzesień 2008, 21:23

3Rni

zasysam z microsoftu 180 dniowego triala xp 64bit, może mi ktoś podpowiedzieć jak zdobyć cdkey do tego triala.... trudno było znaleźć triala a o cd keyu to nie widzę nic

PBT_marian_boss

Kluczyk powinien być na stronie z której ściągałeś (o ile była to strona M$), lub wysyłany jest na maila podanego podczas rejestracji.

AiDec

Cytat: PBT_marian_boss w 26 Wrzesień 2008, 22:02
Kluczyk powinien być na stronie z której ściągałeś (o ile była to strona M$), lub wysyłany jest na maila podanego podczas rejestracji.

Potwierdzam obydwie mozliwosci. W razie potrzeby, po sciagnieciu po prostu zarejestruj sie jeszcze raz - dostaniesz nastepny klucz :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

3Rni

#3
generalnie to nie można doszperać się już info o trialu xp 64bit /to odległa przeszzłość/ mi tylko udało sie zdobyc link do obrazu - a skoro jest link do M$ to znaczy ze można pobierać i instalować..tak myślę...., jutro bede instalował...tylko nie wiem jak pójdzie skoro nie mam cd keya...hmmm wiec raczej może być kiszka  :-[

jak ktos ma ochote na to iso:
http://download.microsoft.com/download/8/1/7/817afea0-5a51-4fa9-a973-0975f7fb7daf/WS03SP1_RTM_1830_PX6_EN.iso

ps. sorki dla admina z roztargnienia wrzuciłem ten watek do sprzętu zamiast oprogramowania  ;)
naprawione