Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Vancouver 2010

Zaczęty przez Aegis Maelstrom, 13 Luty 2010, 19:01

Aegis Maelstrom

Kolejne cztery lata wylądowały na karku i kolejne zimowe igrzyska. Można się odprężyć widząc ludzi zasuwających na nartach po śniegu do wyprucia żył albo kręcących dwudzieste kółko na lodowisku.  %)

Transmisje wrogiem robienia czegoś produktywnego ale... każdemu należy się relaks.  :parrrty:

Więc miłego oglądania wszystkim.  :D

P.S. Jak sobie pomyślę, że moja przyjaciółka będzie na meczach hokejowych, np. Rosja - Czechy... ech...

Niekumaty Burak

Adaś leć  leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć leć.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

apohawk

Nawet nie wiedziałem, że się zaczęły. Dopiero w faktach słyszałem coś o czymś tam, co się tam stało.
Dajcie znać kiedy skoki, to może pokibicuję, a tak to nuda.
No good deed goes unpunished.

JaRa

hehe druga seria już leci  XD



Aegis Maelstrom

Apohawk - konkurs na średniej skoczni (korzystniejszej dla Małysza) jest właściwie konkurencją otwarcia.  XP

Po pierwszej serii Małysz był trzeci  :parrrty:, oglądamy drugą serię!  :attack:


Niekumaty Burak

Srebrny medal Adasia.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Aegis Maelstrom

I znowu ten Szwajcarrrr!  :ph34r:  ::)  Ale to i tak świetna niespodzianka!   :respect:

Peciak

A mi śnieg z dachu rozwalił satelitę a ponieważ dostęp tam jest bardzp problematyczny to jestem załatwiony do wiosny  %)

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Tomasz R. Gwiazda

wiecej sie niie dalo :)

Mchl

A to znacie?
ADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :attack:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Vega

umarłam na zawał  :ph34r:
na wielkiej skoczni będzie złoto :)

Aegis Maelstrom

MChl Baa. Słyszałeś Trójkową wersję Sztywnego Palu Azji z Adamem Małyszem? :D

Albo Tymańskiego "Aaadam.. Maałysz... Adam Małysz jest w porządku..." w konwencji ragga/dancehall/...? :D

emik

Adaś pokazał, że wciąż się liczy w światowej czołówce - dobry początek zmagań olimpijskich


apohawk

No to ja przespałem  :shame:
Kiedy na dużej skoczni ?
No good deed goes unpunished.

Machloj

a ja sobie już kilka lat temu obiecałem, że więcej tego najnudniejszego sportu na świecie oglądał nie będę   :P

apohawk

Oj, są o wiele nudniejsze dyscypliny od skoków narciarskich. Pływanie synchroniczne, jazda figurowa, wszelkie biatlony, maratony i inne 3 godzinne biegi (startują, ty idziesz do kina, wracasz, a oni wciąż biegną  XD). Jeszcze pare by się znalazło, ale nie chce mi się ani pamiętać ani rozpisywać :P
No good deed goes unpunished.

emik

akurat biathlon jest bardzo ciekawy, a na dodatek na obstawianiu live u buków można ładnie sobie dorobić


Mchl

Cytat: emik w 14 Luty 2010, 09:47
akurat biathlon jest bardzo ciekawy, a na dodatek na obstawianiu live u buków można ładnie sobie dorobić

Aż sobie rzucę okiem... Chociaż live to wcale nie taka łatwa zabawa jak się wydaje...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Skret

Trzeba jakiś projekt pod BOINC zrobić ... który będzie obliczał prawdopodobieństw co warto w live obstawić :D

Aegis Maelstrom

Dzień drugi. Pierwsi Biathloniści na mecie. Śnieg pada, coraz trudniej biec i strzelać.

Sikora na pierwszym strzelaniu bezbłędnie :), Bjoerndahlen aż 3 pudła.  :deadman: Oglądamy. :)

P.S. Oglądaliście narciarstwo swobodne (zjazd po muldach kobiet)? Niektóre loty były piękne, szkoda że nikt w Polsce tego dobrze nie uprawia i nie było powtórek (transmisja live była o jakiejś 5 rano  %) ).

Vega

Cytat: Aegis Maelstrom w 14 Luty 2010, 20:43
i nie było powtórek (transmisja live była o jakiejś 5 rano  %) ).

były, widziałam po południu. Jedna (chyba ta, co wygrała) miała zajebiaszcze warkocze :D Fajnie w locie wyglądały ;)

Aegis Maelstrom

I drugie srebro.  :respect:

Ponadto latająca szwedka :ph34r:, mdlejąca Petra, panczeny, snowcross... i tak biegną te igrzyska.

emik

brrrawo dla Justyny  :parrrty:
a dla Majdic  :respect:


Aegis Maelstrom

Brąz dla Justyny (ex-alkoholik Ryszard R. twierdził, że dziewczyny go lubią  %)), a teraz powtórka pudła w skokach, czyli kolejne srebro Adama Małysza.  :parrrty:

Jeszcze nigdy Polsce nie szło tak dobrze na igrzyskach zimowych.  :arrr:

Tomasz R. Gwiazda

 :parrrty:


moze po tak ciezkiej zimie w tym roku, pojawi sie wiecej sportowcow w dyscyplinach zimowych :)

Troll81

taaaaaaaa bez wsparcia lokalnych samorządów wszystko leży.....

emik

najgorzej, jak ktoś nie potrafi pogodzić się z przegraną - Nad protestem zastanawiają się Norwegowie, którzy nie mogą przeboleć łyżwowania Justyny Kowalczyk i utraconej szansy na dwa medale na 15 km. Polka była już konfrontowana z sędziami biegu, ale wątpliwości zostały rozstrzygnięte na jej korzyść. Protest natomiast złożyli już oficjalnie Słoweńcy. Dotyczy on upadku na treningu, w wyniku którego ucierpiała Petra Majdić i już do końca roku pożegnała się z występami.


Mchl

JUSTYNAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!


:parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Aegis Maelstrom

I doczekaliśmy się złota!  :respect:

:parrrty:

sstratoss

walka do samej mety..nie wiem po co był ten photoid :respect:


:

Szopler

#31


:respect:

Vega

Jest Wielka :)  :respect:

Lukullus

teraz powinna na astmę zachorować  :P


http://waypoint.com.pl

Vega

ha!! i jeszcze panczenistki brąz :)

Mchl

Cytat: Vega w 27 Luty 2010, 23:22
ha!! i jeszcze panczenistki brąz :)

Wybaczcie szanowne Panie, ale czterech imion jednym tchem nie wykrzyczę...

O włos od złota. Dobra robota.

A że kiedyś sam się ścigałem na łyżwach, to tym bardziej się cieszę.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

sstratoss

udany dzień dla Polski na olimpiadzie...wielki  :respect:


:

emik

To co wczoraj się działo to jest nie od opisania, te emocje trzeba przeżyć. A dziś wieczorem wielki finał hokeja USA-Kanada - oj będzie się działo


Troll81

Az się wczoraj spociłem...

Vega

a ja przy Justynie krzyczałam tak głośno, że zagłuszyłam komentatora i dopiero na powtórkach słyszałam, jak on wrzeszczy  XD Były piękne emocje :)