B@P i PNT

Zaczęty przez 3891mike, 09 Maj 2011, 11:29

3891mike

Na stronach boincatpoland.pl i boincatpoland.com można aktualnie zauważyć delikatną zmianę i gest uściśniętych dłoni między naszymi drużynami. Chciałbym jednak zaproponować lepszą szatę graficzną i promującą nie tylko nasze obie drużyny ale większość polskich drużyn oraz skupić linki do nich w jednym miejscu oraz być może w przyszłości wspólnie planować działania.

Można by oprzeć nową szatę graficzną plugin wordpress bądź jakieś bliźniacze rozwiązanie
http://www.roytanck.com/tag-cloud/

W podanym linku mamy kulkę z tagami, my moglibyśmy umieścić nazwy drużyn i podlinkować w taki sposób żeby prowadziło na stronę główną każdej a przynajmniej większości polskich drużyn.


drWarlock

ten znak zapytania jest fajny :)

Troll81

Pytanie co na to inne drużyny....

pszyklejony

Ciekawy przypadek, martwisz się o konkurencję, ona już pokazała,  jak martwi się o nas.

Troll81

Myślę też o innych drużynach w Polsce. Wszak nie ma tak że istnieje 5 drużyn na krzyż....

Cyfron

ja bym to zrobił - dobra sprawa  :)

3891mike

Cytat: pszyklejony w 09 Maj 2011, 18:24
Ciekawy przypadek, martwisz się o konkurencję, ona już pokazała,  jak martwi się o nas.

Ja bym się nie martwił o zaszłości. Przecież jak mniemam to oni zmienili te strony, fakt że pod naszym naciskiem ale równie dobrze mogliby tego nie robić, a to już krok ze strony PNT w stronę lepszego jutra. Myślę że PNT nie miało by nic przeciwko w końcu jedziemy na wspólnym wózku:)


GRID

Tak to był bardzo dobry gest ze strony PNT. To znak że oni się starają o lepsze jutro.
Proszę tylko krzykaczy żeby nie popsuli tego swoimi wywodami. Bo tylko znowu robią zamieszanie.

@3891mike najpierw pogadaj trochę z PNT, a dokładnie z właścicielem domeny jak on to widzi.

goofyx

Cytat: GRID w 10 Maj 2011, 08:57
Tak to był bardzo dobry gest ze strony PNT. To znak że oni się starają o lepsze jutro.
Proszę tylko krzykaczy żeby nie popsuli tego swoimi wywodami. Bo tylko znowu robią zamieszanie.

@3891mike najpierw pogadaj trochę z PNT, a dokładnie z właścicielem domeny jak on to widzi.

Zgadzam się, krzykacze (bez obrazy do nikogo) dajcie spokój!!
boincatpoland.com <- też to zaobserwowałem <- to miły gest.

drWarlock

typowo polskie
zamiast działać w teamie to...
taa teraz usiądźmy przy okrągłym stole i przedstawmy swoje postulaty....masakra
jakie gesty handshake....

jakie popsuli co popsuli -> to ze ktoś ma jakieś neurotyczne potrzeby ?