Rozsądny blaszak do domu i BOINC.

Zaczęty przez Aegis Maelstrom, 31 Sierpień 2011, 16:05

Cyfron

dlatego słuchawki DOKANAŁOWE są bardzo fajne - wyciszają dobrze dźwięki z "zewnątrz" i nie trzeba głośno słuchać :)

Aegis Maelstrom

Z dobrym wpływem wycięcia zew. hałasu na słuch to prawda. Niemniej, dobre dokanałówki są bardzo drogie. A w drugą stronę: w tej cenie znajdziesz znacznie lepsze słuchawki nagłowne.

Za wygodę się płaci. Choć czasem i warto... może kiedyś się przełamię i sprawię sobie naprawdę dobre dokanałówki (wysokie Shure albo jeszcze wyżej, topowe Ultimate Ears czy Westone). Ale to już off-topic. :)

Troll81

pod warunkiem ze słucha cicho....

Cyfron

czy ja wiem - znam kilka osób, które chwalą sobie Creative (nie te Aura...coś tam tylko takie "normalne" za jakieś ~ 150PLN). Osobiście sam mogę je polecić, bo mam. Ma to mój kolega realizator, który też twierdzi że są w porządku (dla niego dobre to Bayerdynamic DT770 za ~ 700PLN), więc nie wiem, czy jest się co "spuszczać" ;)

Troll81

powiem tak. raz słyszałem co znaczy 20HZ i wiem ze żadna tanioch do tego nie podskoczy. Pytanie czy jestem w stanie wydać kasę na to by se muzyki posłuchać jak większości słucham z MP3 gdzie i tak wszystko jest poobcinane....

Cyfron

Cytat: Troll81 w 10 Wrzesień 2011, 02:01
powiem tak. raz słyszałem co znaczy 20HZ i wiem ze żadna tanioch do tego nie podskoczy. Pytanie czy jestem w stanie wydać kasę na to by se muzyki posłuchać jak większości słucham z MP3 gdzie i tak wszystko jest poobcinane....

yyy... jak słyszałeś 20Hz? Tego narząd słuchu praktycznie nie słyszy. W słuchawkach czułeś pewnie masowanie czaszki, a na głośnikach odczuwałeś to całym ciałem (przeponą no i np drganiem ciuchów na Tobie)

Troll81


Kret_polny

Co do monitora to może taki:
http://www.oled-info.com/sony-bvm-f250f170?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+oled-info+%28OLED-Info%3A+OLED+tech+news+and+resources%29
?
tylko ta cena...