Brak 'granted credit' za WU - dlaczego ?

Zaczęty przez AdNet, 09 Marzec 2007, 23:10

AdNet

Witam,
ktoś może wytłumaczy mi, dlaczego NanoHive nie przydzieliło mi "granted credit" za 3 próbki które zostały już przeliczone przeze mnie i przez pozostałe osoby, które są na liście tej samej próbki ?
Dopiero dziś dostałem "granted credit" za próbkę którą pobrałem 7 marca i dokończyłem ją liczyć dosłownie przed chwilą.

Poprzednie próbki:
Pobrane ...>... Odesłane
4 Mar 2007 > 5 Mar 2007
4 Mar 2007 > 4 Mar 2007
21 Feb 2007 >     1 Mar 2007

wszystkie 3 widnieją jako "pending", a na liście próbki jest np. 6 userów i każdy ma "done".

AL

Widocznie to kwestia validatora. Serwer projektu przyjął wynik i kiedy będzie miał troszkę czasu - przyzna Ci za niego punkty.
Przy okazji - Witamy na forum!

Bober

NanoHive szaleje pod względem replikacji. Ja czekam od parunastu dni na punkty, a próbkę już chyba z 8 osób przeliczyło...pozostaje cierpliwie czekać...ale punkty sowicie to wynagrodzą.

kempler

Nie narzekajcie

19 Feb 2007 12:10:39 UTC   20 Feb 2007 7:31:10 UTC   Over   Success   Done   16,092.48   101.10   pending  8)

a to nie jedyna.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

w nano masa uzytkownikow konczyla probki po nieco ponad sekundzie, i co oczywiste ich wyniki byly bledne... nauczeni doswiadczeniem dokladniej sprawdzaja wyniki... zreszta, zauwazylem, ze nawet wlasnie takie zepsute jednostki byly zaznaczone jako success - done, ale dopiero w ich szczegolowym opisie bylo napisane ze sa invalid... w kazdym innym projekcie odrazu daja na czerwono, a tutaj wlasnie jakos tak maskuja...

AdNet

Czyli cierpliwie czekam dalej.
Dziękuję za szybkie odpowiedzi.
W takim tempie jak odpisujecie to czuję się prawie jak na Chacie :D

bartsob5

nie raz sie zdarzalo, ze odpowiedzi szly jedna po drugiej w odstepie 20 sekund, wiec dzisiaj nie ma wyjatku (z tym ze w wyniku ostatnihc wydarzen, wiecej osob jest obecnych, co skraca czas oczekiwania)

kempler

Cytat: "bartsob5"nie raz sie zdarzalo, ze odpowiedzi szly jedna po drugiej w odstepie 20 sekund, wiec dzisiaj nie ma wyjatku (z tym ze w wyniku ostatnihc wydarzen, wiecej osob jest obecnych, co skraca czas oczekiwania)
Dokładnie, czasem klikam odpowiedz a tam już nowe posty :) Generalnie to chyba zawsze ktoś tu jest a jak nie ma to zaraz się pojawi :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

No no. To nasze pierwsze prawo "forumologii" - jak nikogo nie ma napisz w temacie "wygrywa ostatni post"...a ktoś sie zaraz zjawi :P
(to obrazuje, że nawet jak się wydaje, że nikogo nie ma, to ktoś jest :P )

kempler

Cytat: "Bober"No no. To nasze pierwsze prawo "forumologii" - jak nikogo nie ma napisz w temacie "wygrywa ostatni post"...a ktoś sie zaraz zjawi :P
Dokładnie :) Chyba nawet są grupy: "nocnych marków", "ludzi pracy" i "wiecznych studentów":wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Cytat: "kempler"i "wiecznych studentów":wink:

to Ja :twisted:

Bober

Cytat: "kempler""nocnych marków"

a to ja :)

AdNet

Cytat: "Bober"
Cytat: "kempler""nocnych marków"

a to ja :)

... i ja, ale po Dyplom muszę jechać bo go od 6 miesięcy nie odebrałem :D [offtopic się zrobił ?]  :wink:

Bober

Ależ skąd. To są bardzo istotne kwestie leżące u podstaw natury liczenia dla NanoHive....bez ich zrozumienia będziesz same errory dostawał :lol:

sorry...późno już :wink:

ansuz

Cytat: "kempler""nocnych marków"


To ja, ale można mnie też zaliczyć do ludzi pracy bo późno w nocy wracam i zaraz kucam przy naszym forum.
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

KrzychuP

Cytat: "kempler""ludzi pracy"
A to o mnie ;)

AdNet

Witam,
Od 7.04 nie dostałem żadnej nowej próbki
u Was to samo ?

cezar

Od soboty mam próbki na bieżąco do teraz ( 12 szt.). Spróbuj zrestartować projekt.





AdNet

Może to być związane z tym, że na drugim kompie co został w pracy na święta (albo wyłaczony, albo odłączony od internetu) mam 3 próbki, które się liczą ?
Bo to jest jedyne co mi na myśl przychodzi.
Jakaś rada w związku z tym ?

Borsook

a moze masz tyle probek z innych projektow ze nie sciaga nowych bo wie ze sie nie wyrobi przed deadlinem

AdNet

obecnie mam jedną próbkę Einstein u siebie na kompie która się kończy liczyć - do końca zostało jej 1h - nic więcej poza tym
inne projekty mam ustawione na 'no new work' a NanoHive się nie pobiera (woli wyjaśnienia - tylko 2 projekty mam 'Allow New Task: NanoHive i Ralph), pomimo tego nic nowego nie pobiera

bartsob5

wyglada na to, ze to ta nowa polityka wolania o probki przez menadzera zaimplementowana w 5.8.16... ja dzisiaj az 3 krotnie mialem wyczyszczonego menadzera z probek...

AdNet

Czyli wracamy do starej wersji Boinca ;-) ?

Yoshi

Podłącze się do tematu i zadam pytanie z innej beczki. Przeliczyło mi próbkę i w tej chwili oczekuje na zaakceptowanie Jestem ciekaw ile dostanę punktów, bo rozbieżności są znaczne :/ Gwoli wyjaśnienia, mój komputer to ten z 502 punktami oczekującymi. Zresztą od początku uczestnictwa w projekcie czeka już ponad 800 punktów. Ktoś się orientuje jak to u nich jest z punktami?
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

kempler

No cóż z punktami w Nano jest różnie. Kilk razy żądałem 500 pkt raz dostałęm chyba 200, raz ponad 500 potem tyle ile chciałem  :wink: A innym razem żądałem 200 a dostałem 500. Tak więc  różnie bywa. A z punktami w pending to norma, ludzie po kilka tysięcy mają. Ja czekałem ponad 2 miesiące aż mi przyznali. Trzeba być cierpliwym :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Yoshi

---------- 14:25 10.04.2007 ----------

Dzięki za odpowiedź, uspokoiłeś mnie :)

---------- 06:31 13.04.2007 ----------

Ten projekt nie przestanie mnie zadziwiać... Pending credit: 978.02
A za jedną próbkę dostałem właśnie punkty więc z ciekawości wchodzę na nią i widzę coś takiego:
errors:   Too many success results Too many total results
To po co tyle wysyłają :?: I potem się dziwią, że mają za dużo dobrych wyników...
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]