Burp - Glupie pytania

Zaczęty przez Leonar, 05 Marzec 2007, 19:48

Leonar

Wiatm. Dołączyłem dzis do burpa. przeliczam sobie go ale dlaczego nie ma możliwości wyświtlenia grafiki. A i dziwne jest to że próbi robią się ok. 3-6min . I w polu aplikacja wyświatla mi się Blender. Co to ozncza ze musze zainstalowac blendera czy co żeby wyświetlał grafike. Mam wyłączony Wyswietlacz bo wole jak pracuje mi ciagle na Windowsie.
Pozdrawiam i prosze o nie kasowanie Topicu

bartsob5

ad1.
wyswietlanie grafiki zalezy od projektu i aplikacji liczacej, burp raczej nalezy do projektow nie posiadajacych wygaszacza
ad2.
dlugosc probek scisle zalezy od sesji... kazda sesja jest inna, ty sie ciesz ze sa takie krotkie, bo bywaly takie po 6-12 godzin bez checkpointow!
ad3.
aplikacja 'blender' to nic innego jak aplikacja wykonujaca obliczenia, sciaga sie automatycznie za posrednictwem BOINCa, jesli nie chcesz miec zadnych bledow obliczen, pod zadnym pozorem nie probuj killowac tego procesu w menadzerze zadan!
ad4.
nie mamy w zwyczaju kasowac topicow, to mowie ja, jażąbek! tfu... moderator ;)

Leonar

Dziękuje za wyczerujące odpowiedzi. Tylko troche sie zawiodłem bo myślałem ze bedzie wyswietlał to co robi jak w Seti@Home czy Einstein.
A jak są pkt. Przeliczane,
pozdrawiam

A co do dlugości pakiecików to na śledzeniu anomali pogodowych od BBC mam próbke na 11 miechów a mój komp by to przeliczyl by w 9miechów. wiec se odrazu dałem spokój.

A jak zaraportowac wyniki bo coś sam nie chce

już raportuje sam ale cos maja z serwerm bo nie przyjmuje. :/

AL

Cytat: "Leonar"
A co do dlugości pakiecików to na śledzeniu anomali pogodowych od BBC mam próbke na 11 miechów a mój komp by to przeliczyl by w 9miechów. wiec se odrazu dałem spokój.

Witamy! A tak swoją drogą chętnie bym przejął taką próbkę spod znaku BBC - szkoda, że już ją usunąłeś.

bartsob5

Cytat: "Leonar"A co do dlugości pakiecików to na śledzeniu anomali pogodowych od BBC mam próbke na 11 miechów a mój komp by to przeliczyl by w 9miechów. wiec se odrazu dałem spokój.

A jak zaraportowac wyniki bo coś sam nie chce

już raportuje sam ale cos maja z serwerm bo nie przyjmuje. :/

mowilem o problach bez checkpointow, czyli takich co jak wylaczysz kompa, caly progres sie traci, bbc ma to do siebie, ze dostajesz punkty za kazde 0,625% wiec nawet jesli twoj komp by tego nie przerobil w calosci, dostalby punkty..

raportowac recznie mozna kilkajac na guzik 'zaktualizuj' lub 'update' (zalezy jaka masz wersje)